Верховний Суд звернувся до Президента і Верховної Ради (текст звернення)

«Сподіваючись на щирість намірів щодо покращення правосуддя в Україні», Верховний Суд пропонує «відкласти розгляд [законопроєкту №1008] до отримання відповідного висновку Венеціанської комісії та проведення консультацій із судовою гілкою влади». Верховний Суд зазначає, що таких консультацій між гілками влади «наразі не відбулося». На необхідності проведення консультацій наголошують і міжнародні партнери України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Безнаказанность развращает, уход от налогов в том числе

В наших интересах следить за тем, чтобы с каждой нашей покупки были уплачены налоги, и нет никакой разницы, купили мы это у мелкого бизнесмена или же у крупного ритейлера. Налоги должны быть заплачены всеми. Тогда не только карманы предпринимателей будут полны, но и наш главный общий кошелек — бюджет. Именно из него берут деньги на строительство дорог, школ, детсадов, на парки и прочую красоту.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чи бояться патріоти успіхів Зеленського?

З одного боку, я якийсь неправильний патріот, бо успіхів президента на своїй посаді не боюся, якщо це успіхи країни. А з другого, саме поняття “успіхи Зеленського” особисто мені здається досить-таки неокресленим. Для мене “успіхом Зеленського” було би його перетворення на якусь із версій попереднього президента в оборонній і зовнішній політиці. Якщо відбудеться або затирання, або замовчування, або згортання, або ліквідація цього євроатлантичного курсу, для мене особисто це означатиме однозначну поразку країни.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ексклюзив від «головного стрільця» української армії

Начальник снайперської служби Збройних Сил України згодився розповісти АрміяInform про український армійський снайпінг та перспективи його розвитку. Але за умови повного інкогніто. Назвемо його Роман. «Називайте, як хочете. Чим більше варіантів, тим цікавіше буде ворогу», – з усмішкою зазначив він.

Поділитися:
Share
Читати далі

Велика маленька брехня манкурта

А чому ви так дивуєтеся? Це вже стало нормою. Брехня і маніпуляції – це фірмовий стиль офісу президента Зеленського. Можна по різному ставитися до політиків. Можна навіть бути не дуже раціональним у своїх політичних поглядах. Але не можна, чуєте!!!, не можна на біле говорити чорне, а на чорне біле. Бо тоді брехлом стає не тільки ваш президент, а й ви разом із ним.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зэсэушник

Это клеймо, братик, это слово из днр, это то, что они бросают в окна маршруток и сплёвывают в пыль обочин КПВВ, вместе с бычками, обёртками и затаённой злобой. Потому что нас, зэсэушников – больше, и мы ждём. Зэсэушник – это обозначение врага. Это желтая звезда на моей одежде, крест на двери моей квартиры, знак на моём предплечье и мой номер в расстрельном списке. Это маркер, признак, засечка, это фигурка в прицеле “винтореза” и строчка в приговоре Печерского суда.

Поділитися:
Share
Читати далі

Моника нашлась только в Украине!

“Гнусные порохоботы обижают Вовочку, обзывают Моникой, а он же ж просто попал, бедненький, просто такие обстоятельства! С кем угодно могло такое случиться, с Порошенко вашим такое могло случиться, отстаньте, аааа!!!”. Нет, ни с кем угодно. А только с неквалифицированными невеждами, мнящими себя величайшими мировыми лидерами современности, которых в президентское кресло посадили другие неквалифицированные невежды. И уж тем более с Порошенко такого случиться не могло. Собственно, с ним такого и не случилось.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео