Скольких усилий стоило, чтобы все «осталось как есть»

Очень сложно доносить людям ценность достижений, которые УБЕРЕГЛИ от катастрофы. Ее ж не было, а значит не было чувства, как СИЛЬНО мы могли упасть. Вот победил Нафтогаз Газпром в арбитраже, И ЧТО? Что от этого таксисту? Ну подумаешь, мы не потеряли $50 МЛРД! Ну подумаешь, мы не объявили дефолт. Мы ж их не потеряли, правильно, значит все “осталось как есть”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Часи сталінської продрозверстки здадуться пансіоном

Знаєте що вони насправді роблять? Випускають джина з пляшки. Провокують, педалюють і витягують на світ найбільш ниці, підлі інстинкти. Заздрість, жадібність, мстивість – все те, на чому так віртуозно зіграли на росії, перетворивши народ на перегній, і що тепер насаджують в Україні. Найбільше панікують саме виборці Зеленського, які тільки зараз почали усвідомлювати, кого саме вони породили. І розуміють, що ті 25 %, яких вони так вдало «зробили», не зможуть і не захочуть їх захистити.

Поділитися:
Share
Читати далі

Почему никаких ботоферм Пороха до сих пор не нашли?

“Фабрику ботов”, которая клеймила “порохоботов” нашли, а фабрику “порохоботов” – нет. Обещали после выборов, “порохоботы” исчезнут, потому что им не будут платить, а мы не исчезли. Мы до сих пор живые и легитимные. Продолжаем выводить на чистую воду всех и вся.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Бедная Лиза» не по классику

Залезла в фейсбук, и вся меланхолия кудись поділася. Потому что лента щедро, как конфетти на новый год, усыпана скринами, на которых видно, как озверевшие ФОПы лохматят депутату Богуцкой бобра в неприродній спосіб. Только шерсть летит клочьями. Господи, жги, это так прекрасно! Я даже пожалела, что топила дом, вполне можно было сэкономить и греться от монитора.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зелена вербовка порохоботів

Отже, дія перша, сцена перша, у якій з’ясовується, що кадрове питання вкрай гостро стоїть у всіх сферах життя. Тож, якщо ви місяцями не можете знайти собі ані вмєняємого слюсаря, ані адекватну няню, не кажучи вже про бухгалтера чи лікаря, то не розстроюйтесь – то скрізь так  😆 А серед зелених взагалі без шансів.

Поділитися:
Share
Читати далі

На який час ви зараз плануєте своє майбутнє?

У кого пам’ять не зе-куряча і не зе-божіла, той пам’ятає: в 14-15 роках ми планували майбутнє на день-два, найдовше на місяць. І завжди з ремаркою “якщо х*йло в наступ не піде”. Далі, хоч із поправкою на ремарку, але вже впевненіше почали планувати майбутнє, навчання, крупні покупки, відпочинок. А тепер я знову не можу нічого запланувати на рік наперед і відповідно прорахувати бюджет. І тепер уже ніхто нічого толком не знає, не розуміє і не прораховує. Хіба бенін кооператив та північне х*йло.

Поділитися:
Share
Читати далі

Коли Вакарчук втече з Ради назавжди?

В п’ятницю пан Вакарчук втікав з парламенту, щоб встигнути на концерт в країні, яка блокує наш кордон, голосує проти України в ООН, і в якій викрали Павла Гриба і завезли в Ростов. Маю на увазі Білорусію. І коли це ще якось +/- може сприйматися у випадку ортізта, то для ортізта, який став політиком і виражає думки Львова, це, як мінімум, дивно. А от на книжковому форумі у Львові Вакарчука не було. Як і не було зустрічей з виборцями після перемоги. То щоб ви розуміли відношення до вас, дорогі мої львів’яни.

Поділитися:
Share
Читати далі

Информация ДСП. Досье агента Лизьки

Так, значит, агент «Лиза», она из наших? Фууууухххх… Аж отлегло от сердца. Видите ли, она работает там под прикрытием. Вы ж только никому друзья, хорошо! Конспирация, это тебе не абы шо! Тут нет права на ошибку. Друзья, вы ж только никому! Эта информация секретная. Для встречи с агентом есть пароль. Вопрос «Гадюка! Где тонна оливье?» Отзыв «Оливья нет! Но есть Мишкины носки!»

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко в програмі «Рандеву з Яніною Соколовою» (фото, відео)

Ігри за лаштунками “нормандських переговорів”; що Медведчук робив удома в Порошенка; з ким або чим у п’ятого президента асоціюється Володимир Зеленський та багато інших, не менш провокативних питань від ведучої Яніни Соколової…

Поділитися:
Share
Читати далі

Круто вы сделали олигархов!

Олигарх Коломойский таскает из ОРДЛО через Россию уголь. Само по себе это уже треш и угар. Но, говорят, он поставляет его государственным потребителям по цене дороже Роттердам+. Какие-то люди заблокировали бабушкины гешефты, перекрыв железную дорогу. Какой-то черт этих людей повязал. Блогеры Зеленского написали, что виновен в этом… А вот и не Порошенко. Круче. Порохоботы. Потому что ничего об этом не написали. А когда Семен, в ондатровых трусах с начесом с Михомайдана, строил свой редут, – писали. Никакой последовательности. Вот и виновны, подлецы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нові обличчя, кажете? (відео)

Економічні підрозділи поліції мусить замінити новий орган – Служба фінансових розслідувань. Питання – а звідки набиратимуть кадри для нового органу? Звісно, зі старих кадрів вже згаданих економічних підрозділів поліції. І от в середовищі громадських активістів з’явився інсайд про те, що на роботу до СФР перейде Євген Шевцов, нинішній заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліції.

Поділитися:
Share
Читати далі

Величие не рейтингами меряется

На счет “одного из величайших лидеров современности”… Подлинно великие люди далеко не всегда пользуются популярностью, выигрывают выборы и купаются в лучах славы. Подлинное величие видно издалека, равно как и подлинные глупость, самодурство и жестокость. Был такой себе Гений Карпат в одной соседней стране. Величайший лидер, да. Пойман и расстрелян своими же военными. Там еще чуть не подрались за право спустить курок. Сэр Уинстон Черчилль с треском проиграл первые же послевоенные выборы. Точнее, проиграла его партия, но все же он был ее лицом.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share