Зради і перемоги тижня. 13 – 19 вересня 2019 р.

Щоразу по п’ятницях (по можливості) – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 13 – 19 вересня 2019 р. ЗРАДА У Маріуполі розстріляли бойовика

Поділитися:
Share
Читати далі

Вітаємо, ФОПи! Платі.Тє

Тепер, якщо на вас в податкову поскаржиться покупець, а податкова визнає вас винними, то ви заплатите штраф у розмірі 150% вартості, з них 100% піде скаржнику. Це цілий пласт для шахрайства, шантажу та злочинних змов клієнтів з податківцями. І то лише одне зі смачних нововведень, які прийняті слугами сьогодні, і які у 2010 викликали податковий майдан. Зараз, здається, все ок: закрили очі, немає проблеми. Наші співчуття тим притомним, хто не хотів, аби їх робили разом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Пікнік-протест кріпаків Коломойського

20 вересня НФЗ Коломойського привіз своїх працівників на пікнік до головного офісу ПриватБанку в Дніпрі. Спочатку хотіли зробити застрашливу акцію протесту. Але вийшло як вийшло. Приват подивився, подумав і виставив для протестуючих біотуалети, їжу та чай. Ось так. Enjoy.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 20.09.2019

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «Выжженная дезинформацией земля».

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з Місією МВФ в Україні (фото)

Під час зустрічі було обговорено проект Державного бюджету на 2020 рік, який був представлений Урядом України. Представники МВФ також звернули увагу на важливість незалежності Національного банку України. Петро Порошенко закликав МВФ звернути особливу увагу на недопущення ревізії націоналізації ПриватБанку, що може підірвати не лише макроекономічну стабільність, але й інвестиційний імідж України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Продолжаем читать Бюджет-2020

Поскольку сегодня самым важным является сохранение государства, его хоть относительной независимости и возможности сопротивляться поглощению припижженым балалайкой соседом, то сегодня про ту часть бюджета, которая на оборону. Этот год первый из тех, в которых война, но денег на оборону больше не дали. Судя по бюджету, воевать в следующем году новый президент не собирается, а собирается следовать своей предвыборной программе — просто перестать стрелять. Ну и слегка подвинуть границу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петр Порошенко встретился с освобожденным из плена Евгением Пановым (фото, видео)

Мы не виделись с Евгением Пановым четыре года… Вчера было о чём поговорить. Особенно Президенту Украины с одним из сотен тысяч бойцов своей страны. С парнем, которого не сломали там. С парнем, который пройдя жернова кремлевской карательной машины, лагеря, этапы и СИЗО, сохранил дух воина. Операторы ушли. Микрофоны выключили. Встреча затянулась. Им было о чем поговорить…

Поділитися:
Share
Читати далі

Це ж так просто

Маємо можливість наочно спостерігати людей та явища, які сто років тому кинули націю в жорна червоного молоха. І поїхали на Колиму, пішли в колгоспи та жерли один одного, “освобождалі” Фінляндію з Балтією, стали площадкою для війни нацистів з комуністами, ніщєбродили на “вєлікіх стройках”, ставали малоросами без мови та історії. А всього-то треба було вірити в свою державу і підтримувати свою армію, не слухати клоунів, не вірити популістам, не домовлятися з ворогом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Фігаро іноземних справ

Неоковирність заяв Пристайка від моменту призначення його керівником МЗС просто дивує. Ну от справді – навіщо дратувати патріотичну спільноту фразою «план Штайнмайєра», замість вигадати якесь більш благозвучне формулювання? Навіщо взагалі послуговуватися цим формулюванням, знаючи, що ніякого «плану» не існує?

Поділитися:
Share
Читати далі

Штайнмайер Шрёдингера (видео)

Вот уже которую неделю наше информпространство будоражит формула Штайнмайера. То ее утверждает украинская сторона, то нет. То Зеленский ее готов обсуждать, то нет. Но вот проблема заключается в том, что никакой формулы Штайнмайера как бы нет. А то, что россияне пытаются “продать” Зеленскому, написал Лавров. Ну, тот самый, который похож на лошадь.
Видео: Петр Порошенко в интервью Янине Соколовой говорит о «формуле Штайнмайера».

Поділитися:
Share
Читати далі

Відкриваємо карти щодо сьогоднішньої акції «Імпічмент Коломойському»

Сьогоднішня акція дуже важлива, бо ми хочемо, щоб увагу всієї країні було прикуто до Коломойського і Зеленського. До людини, яка керує країною, яка призначає міністрів, яка визначає зовнішню політику держави. Ну, і до Зеленського. І це не остання наша активність із цього приводу. Будуть суди. Будуть звернення. Будуть петиції. Імпічмент Коломойському. Сьогодні. 18:00, Офіс Президента на Банковій, Київ; 19:00, вул. Сумська, 64, Харків; 18:00, бул. Шевченко, Запоріжжя.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share