Коли ти рукожоп та невіглас

Мені стало цікаво, що ж таке виробляє ТОВ «МІРО», що їм конче потрібен для виживання ринок країни-агресора? Може космічний герметик для заліплювання дирок на космічних кораблях «Союз»? Чи може авіоніку для СУ-57 або інших вундервафель російської пропаганди? Ні, ТОВ «МІРО» виробляє різні металоконструкції (баняки для лайна, драбини, арматурні каркаси і т.д.) та альтанки. Альтанки! «Бєсєдки» по-їхньому! Тобто, курва, в Україні або ЄС не потрібні їхні альтанки? Та в мене повно «зубожілих» знайомих, які цього літа приводили до ладу свої дачі і заміські будинки…

Поділитися:
Share
Читати далі

Яка руїна залишиться після врядування цієї влади?

Ви собі як хочете, але ознак, що до влади прийшли перекрашені риги, розбавлені колабораціоністами з молодих картонних реформаторів, більше ніж достатньо. І це тільки початок… Проте щось підказує, що Віктор Федорович Зеленський не досить до кінця свого першого строку.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чем дальше в лес, тем больше грабли

“Министр иностранных дел Украины Вадим Пристайко пояснил, в чем заключается условная “формула Зеленского” по прекращению войны на Донбассе. Об этом Пристайко рассказал в эфире телеканала ICTV”. В общем, почитал я это заявление Пристайко и опять задумался, насколько далеки от реальности наши власти. Для того, чтобы понимать различие между оккупированным Донбассом и независимой Украиной, надо там хотя бы бывать и общаться с людьми. Просто напомню новой власти некоторые нюансы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мост преткновения

Мы можем рассматривать два варианта: первый – что это все провокация властей и заговор с целью дискредитации ветеранов. Второй – что чувака клемануло, и он решил защищать страну своим, особым способом. В пользу первого тезиса говорит нам следующий факт: никаких фактов в пользу этой версии нет. Другое дело, что этим событием МОГУТ ВОСПОЛЬЗОВАТЬСЯ. И если только в тупые ватные головы Портнова и Ко стукнет идея выкрутить руки военным и ветеранам – помочь им понять, что мы прекрасно помним, как это ватное ничтожество, теряя портки, бежало в Ростов пять лет назад. И что второй раз не добежит.

Поділитися:
Share
Читати далі

Технології вбивства людської свідомості

В наш час технології впливу, а також технічні засоби і засоби комунікації, досягли такого рівня, що пересічна людина практично постійно перебуває під потужним тиском маніпулятивних технологій навіювання всього підряд – від того, за кого голосувати на виборах Президента, до того, що їсти, що пити, як реагувати, як правильно думати і т.д. і т.д. Управління суспільствами через знищення людської свідомості, зомбування (заміни свідомості на вкладені програми) є на сьогодні основною рисою теперішнього етапу розвитку людської цивілізації. До чого це приведе? ХЗ, але спочатку в Росїї, а зараз в Україні цей процес проходить катастрофічно швидко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Біометрична корупція Степанова, або Скільки коштує розголошення державної таємниці?

Наприкінці серпня 2019 р. видання Delo.ua опублікувало матеріал про аферу на виготовленні біометричних паспортів, завдяки якій в офшор було виведено близько 3 млрд грн. Автором схеми було названо голову Державної міграційної служби Максима Соколюка, в період коли він був заступником директора «Поліграфкомбінату «Україна», тобто Максима Степанова. Серед фігурантів схеми також називають чинного директора комбінату Юрія Онищенка та бізнес-партнера Степанова Ігоря Ільєнка, які створили для себе так звану «золоту монополію». Так, того самого Степанова – екс-голови Одеської ОДА.

Поділитися:
Share
Читати далі

Война продолжается, ваша помощь армии жизненно необходима

Что бы вам не рассказывали про “перемирие”, потери на фронте катастрофические. Российские спецы, снайпера работают активно. В последние дни у нас убитый каждый день. Каждый день. По убитому. Народ считает что у нас “потепление” и “перестали стрелять”, власть говорит, что “Перемирие работает”, но на самом деле линия наводнена российскими спецами, как снайперами, так и саперами. Мы собираем на некоторые вещи, которые помогут некоторым подразделениям более продуктивно и безопасно выполнять задачи по противодействию снайперам.

Поділитися:
Share
Читати далі

Дякуємо, Володимире Михайловичу!

В’ятрович зробив для України і української нації більше ніж не просто Зеленський, а всі виборці Зеленського разом взяті. Поки ви ліпили на аватарки жовто-сині стрічки і репостили тупі агітки Вови Парасюка і Сьоми Семенченка, В’ятрович бився за мову, декомунізацію, знаходив у архівах нові й нові докази московського підступу та зради по відношенню до вашої батьківщини. Він день за днем, крок за кроком рвав і рвав московську пуповину, що досі приковує Україну до Москви. За В’ятровичем мільйони ваших закатованих і вбитих предків. За Зеленським – їх вертухаї. Знімайте тризуби. Ви їх недостойні.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share