Як Газпром та Росія будують відносини з Україною

На графіку ціна на газ за контрактом з Газпромом «до перегляду в арбітражі» (блакитна лінія) і «після перегляду в арбітражі» (червона лінія). Як ви самі бачите, ціна після перегляду є постійно і суттєво нижчою, ніж до перегляду Трибуналом в Стокгольмському арбітражі. Якщо подивитися на поточний період, то різниця практично у два рази. Тобто ми би зараз платили Газпрому за газ ціну у 2 рази більшу, якби не вимагали у Стокгольмському арбітражі перегляду контрактної ціни до ринкового рівня та не перемогли за цією вимогою.

Поділитися:
Share
Читати далі

Олігархічний зоопарк «божевільних» «тваринок»

Країна має знати імена тих божевільних, які тепер представляють наші інтереси у Верховній Раді.

Поділитися:
Share
Читати далі

А нас-то за что?!

Расстрел Джумаева хорошо показывает, почему все рассказы про гражданскую войну бред. Особенно Бенины рассказы. Это не гражданская война. Это толпа наемников с той стороны, которые искренне не понимают – а их-то за что? Ездят через ноль в паблике. Живут как хотят, да потому что так все делают. Нет за ними никакой идеи, только бабки и/или идиотизм. И убили его потому, что он убийца, наемник и идиот. А не потому, что гражданская война.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мальчики решили поиграться в маленького криворожского путина

Судя по скорости зашкваров, им глубоко плевать, взбунтуется народ или нет. Т.е. они готовы к этому сценарию. Причем готовность эта почти наверняка связана с нашим северным соседом, который не играет по мелочи. Это не будет Майдан 14-го, что-то принципиально иное. Но с другой стороны, постоянно забрасываются месседжи «на проверку», и в случае громкого негодования вылазит говорящая голова с рассказами, что мы все не так поняли. Т.е. где-то они всё же сцут, или пока еще не пришло время Ч. Если мы все замолчим – нам хана. Нам не позволят жить свободными людьми, а может и вовсе не позволят жить.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чим займається ДБР?

Україна розрахувалася за кредитами МВФ 2014 року, гроші ніхто не крав. Роттердам+ давав найнижчу ціну, ніхто на цій схемі не збагачувався. З війнонькою все очевидно – або тепер на ній заробляє хтось інший, або це брехня, в якій взяли участь зацікавлені сили з біґусами на палочкє. Міжнародна підтримка України фактично згорнута, РФ отримує майже все, що хоче. І так далі. Питання – за що ДБР тягає Порошенка на допити та відкриває справу на Парубія з Супрун?

Поділитися:
Share
Читати далі

Напряжение в окопах

Больше всего сейчас старшие офицеры переживают за возможное решение по отведению войск во время озвученного политиками разведения сторон. Они не знают, как это может быть реализовано, а самое главное, не знают, как это объяснить людям, воюющим шестой год. Если будет приказ, а это будет именно приказ, то его нужно будет выполнять. Это же армия, и все это понимают. Но также понимают, что такое решение чревато необратимыми последствиями. Такой приказ может вызвать волну недовольства, неподчинения и увольнений.

Поділитися:
Share
Читати далі

Пошук шляху до капітуляції

Якщо провести «вибори» на Донбасі без виведення військ РФ, повного роззброєння бойовиків та контролю ЗСУ на кордоні з РФ, все, що Україна отримає від реалізації “формули Штайнмайєра” чи “формули зеленського”, чи будь-яких інших «формул» (неважливо як їх назвуть, щоб обдурити український народ) – це проста ЛЕГАЛІЗАЦІЯ на території України кремлівської влади і збройних формувань РФ. В обмін на ТИМЧАСОВЕ припинення вогню та розведення сил. Як тільки кремль досягне своєї мети, війну ОБОВ’ЯЗКОВО буде поновлено. Але війну буде поновлено в статусі ГРОМАДЯНСЬКОЇ, тобто без будь-якої відповідальності кремля – узаконеними з точки зору міжнародного законодавства (зеленським та монобільшістю у ВР) збройними формуваннями кремля.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вы – следующие (фото, видео)

Это не Гонтаревой дом горит. Это ваши дома. Целью является не нанесение ущерба имуществу, а запугивание. Тем более что это не первый поджог, и все понимают, что дело-то не в Гонтаревой. И это, вероятно, только начало. Если вы ждали сигнала, чтобы объединяться, то вот он, сигнал. Если ты враг Коломойского, то у тебя сгорит дом. У тебя появится срок. У тебя исчезнет бизнес. Твоя фирма разорится. Твои права перестанут существовать. Не можешь молчать, но не хочешь эмигрировать – объединяйся. Самое время. Уже вчера. Уже сейчас. Just now. Потом будет поздно. Потом твой дом будет в огне.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ніякої війни, ніхто не напав

Всі ми чули, що компанія Коломойського МАУ захотіла від держави Україна компенсації в 5 мільярдів гривень за те, що за 5 років війни на Сході їхнім літакам приходилось облітати Донбас і Крим. І держава має компенсувати їм ці кошти (не бачив ще офіційного затвердження, як і коли віддадуть кошти). Я коли прочитав вперше, то подумав, що Беня втратив інстинкт самозбереження і не може на старість так відкрито доїти Україну. Так ось скрін, як починають цю тему форсити зелені чати та пабліки. Мало того, що ми маємо 5 мільярдів віддати просто так Коломойському, так ще й скоро зроблять сполучення з Росією, менше гак, більше профіт – та ще Пороха і Луку накажемо!

Поділитися:
Share
Читати далі
Share