О защите права быть не кнопочками зелеными, а депутатами (фото, видео)

Лишать депутата права голоса за то, что он повторил фразу президента Зеленского о партии власти (зелёных человечках) – это стыд и позор украинского парламента. Через какое-то время этот случай войдет в учебники.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 6 – 12 вересня 2019 р.

Щоразу по п’ятницях (по можливості) – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 6 – 12 вересня 2019 р. ЗРАДА Посольство Сполучених Штатів Америки

Поділитися:
Share
Читати далі

Навіщо Зеленський звільняє ЦВК? Все просто

Для того, щоб покарати старих, відібрати від них хоч якийсь контроль і концентрувати абсолютну владу в своїх руках. Але не це головне. Головне, реалізація плану Штайнмайєра (безумовна амністія бойовиків, поширення зарази зі зброєю на територію України, виплата данини бойовикам, федералізація України і зупинка євроінтеграції) в обмін на “мир”. Вони сьогодні не за ЦВК голосували, це було сигнальне голосування за майбутню зраду України, голосування за готовність зрадити. Поки в них все по плану.

Поділитися:
Share
Читати далі

Якщо це – ще не червона лінія, то що це?

Які наслідки матиме для України реалізація Земонобільшістю «формули Штайнмайєра»? Дехто каже про ПМР-2, тобто замороження конфлікту. Навіть ПМР-2 – це надто оптимістичний сценарій. Просто тому, що у ПМР немає кордону з РФ. Просто тому, що у РФ в Україні значно більші, життєві інтереси. Тому ми отримаємо не ПМР, а ТИМЧАСОВЕ припинення вогню. Рівно на той період, поки кремль не підготує сили та засоби для повномасштабного розгортання псевдогромадянської війни по всій території України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Игорь Валерьевич бизнес по-другому вести не умеет

Крым аннексируют одни. А платят Игорю Валерьевичу за неудобство другие. И здесь совершенно неважно, почему. Это не важно, на самом деле, считает ли Игорь Коломойский, что у нас гражданская война, или он просто сбивает бабло с тех, с кого может, потому что сбить его с России не получается. Важно, что вектор задан. Войну развязывает РФ. А платит за это Украина. Вот так и с восстановлением Донбасса будет. Восстанавливать будет Коломойский, а платить в 2-3 раза больше будете вы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Основне питання

Повна характеристика того, що зараз відбувається з Україною вміщується в два матюки. Ця відповідь лежить на поверхні, та нею користуються усі нормальні люди. Однак, є такі збоченці як я, що намагаються копнути глибше. Настільки глибоко, щоб знайти кореневий чохлик проблеми. Щодо нашого… (матюк №2 з короткої характеристики ситуації), то є два варіанта – або забити на все і намагатися отримувати максимум насолоди тут чи за кордоном, або боротися з зеленими чоловічками у всіх їхніх іпостасях та проявах. Для себе я рішення прийняв 😆

Поділитися:
Share
Читати далі

Ідеолог фінляндизації

Якої лінії дотримується зараз президент Зеленський, ми уже бачимо, – курс на «замирення», «просто перестати стріляти» та звільнення з полону своїх громадян шляхом прийняття всіх умов Москви. Чому Зеленський робить саме так? Бо так йому підказують колишній помічник нардепа Портнова Андрій Богдан і колишній регіонал Разумков. Другий – особливо. Сам Зеленський в політиці розбирається слабо – він все життя не людей організовував, він жарти «нижче пояса» зі сцени промовляв. Зеленський гарно грає за сценарієм, але сценарій йому пише Разумков.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share