Зміни, на які нарід заслуговує

Основний висновок цих виборів – українцям не потрібне покращення їхнього життя. Замість депутата, за якого ремонтували садки, школи, стадіони, дороги (як ні за кого), люди обрали бандита з 90-х, бо його плакати були зеленого кольору. Людям не треба покращення – людям треба шоу. Вибачте, дітки, що батько поремонтував дірявий дах, замість купити вам відик…

Поділитися:
Share
Читати далі

Свадебные депутаты

Оставьте свои восторги по поводу народовластия. Кухарки и крестьяне заседают только в России, Беларуси, Узбекистане – в том мире, из которого мы пытаемся вырваться. В том мире, куда мы пытаемся идти, в парламенте заседают потомственные политики, у которых и отцы, и деды тоже были политиками. Закончившие Гарварды и Сорбонны. Имеющие докторские степени в экономике, праве, философии. Издающие научные труды, выступающие на международных конференциях. Вот такой бэкграунд депутатов мне нравится.

Поділитися:
Share
Читати далі

О силе цифр…

Украинский народ нуждается в кумирах, а затем нуждается в том, чтобы “причмырить” своих кумиров. Ничто так не повышает самооценку украинского народа, как возможность потушить собственноручно вознесенного кумира. Мы верим в сказки и ложь, но не умеем доверять. Мы чемпионы в критике, но нам чужда любая ответственность. Мы хотим благ без усилий, хотим чтобы законы работали против всех, но для нас кум мог все порешать. 70 лет совдепии и тотальной лжи культивировали в нас иррациональность, противоречивость и безответственность.

Поділитися:
Share
Читати далі

Так топили Порошенка, що втопилися самі

Більшість з тих людей мали можливість долучитися до реформ і зробити країну краще. Але все, що більшість з них робило, – поливало гівном владу. Ось їхні результати. Результати тих, що прийшли сьогодні, будуть не кращими. Просто вони ще цього не усвідомлюють.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вигодонабувачі домайданної системи устрою життя пролетіли зі свистом

Всі ці риги, як колесніков, невиразної партприналежності олігархи типу хомута, регіональні барони типу гєпи працелюбно втовкмачували в голови виборцю ідею оновлення влади, вклали в це великий ресурс – гроші, вплив, час, роботу. І тепер пролітають зі свистом. Звісно, вся ця строката зелень в Раді – це погано, хаос і криза системи управління в державі. Але ж коли б вся ця реваншистська наволоч отримала бажане – було б гірше. Бо вони б утримували статус-кво з усіх сил.

Поділитися:
Share
Читати далі

Меншебільшість і більшеменшість

Як учить нас один із батьків українського націоналізму, в суспільстві є активна меншість і пасивна більшість. Як кажуть дослідники людських груп – таки да. Зробити з цим нічого не можна. Ніякі коуч-тренери, освітні програми, найновіші школи та суспільні медіа цього не змінять апріорі. Те, що близько трьох чвертей людей будь-де пасивні щодо суспільного життя, прописано на глибині генетичного коду. Решта ж здатні/схильні проявляти активність. Та не поспішайте за активістів радіти.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share