Про другое 21 июля… (видео)

Я сейчас обращаюсь к тем, кто прикрылся уютным пледиком “я не обязан”, “ничего не изменится”, “пусть другие идут”, “не так это и важно”. Тогда, 21 июля 2014 года, нам с Марчело тоже могло подуматься про “я не обязан”. Но мы пошли. И идем и по сей день. Вы, не планирующие идти на выборы, вы нужны нам рядом. Для помощи. Для плеча. Для всех нас, для нашей страны. Давайте вместе!

Поділитися:
Share
Читати далі

Олександр Сирський: Ситуація в ООС контрольована ЗСУ. Вірю в українську армію та пишаюся нею!

В ексклюзивному інтерв’ю Армія ФМ командувач Операцією об’єднаних сил Олександр Сирський розповів про оперативну ситуацію на фронті. Озвучив подробиці розведення сил та засобів у Станиці Луганській, а також запевнив, що українська армія готова дати відсіч ворогові.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ми голосуємо за успішну Україну, за шлях в ЄС і НАТО! (фото, відео)

П’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко з родиною та Голова Верховної Ради України, кандидат в народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Андрій Парубій проголосували на виборах до Верховної Ради.

Поділитися:
Share
Читати далі

Народ і наслідки (фото)

Коли головнокомандувач – “типу французький фантаст”, і оточує себе монопартією “типу французьких фантастів”, то наслідки цього відгрібає насамперед “простий нарід”. Той самий “простий нарід”, який вірить в “декрети про мир” і “пакти про ненапад”, “спільні паради” і “сніданки на кордоні”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Йди на вибори!

Йди на вибори. Тому що бій треба вести до останнього. Поки ти живий, поки ти опираєшся – ти не програв. Дай собі можливість при будь-якому розкладі сказати “я зробив все, що міг”. Ще ніколи твій маленький вибір і слово Україна не стояли так близько. Тому що все, що ти зробив для України до цього, завтра можуть звести до нуля. А без твого голосу зведуть обов’язково. Йди на вибори та захисти Україну ще раз. Або ми не варті того, що вже зробили.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share