Команда Петра Порошенка в телемарафоні «Україна: російський реванш чи європейське майбутнє?» (відео)

«Коли я став президентом України, кількість людей, які підтримували НАТО, складала всього 16%. У 2019 році ця кількість складає від 54 до 58%. Це — перемога у свідомості українців! Так само кількість українців, які підтримували вступ в ЄС, з 33% змінилась на майже 70%. А тих, хто хоче приєднатися до РФ, зараз 7%. Ми маємо не дати медведчукам, бойкам, мураєвим, путіним зупинити нас. Не дати російським фейковим технологіям звернути нас із європейського шляху. Наша команда за останні 5 років пройшли половину шляху до ЄС та НАТО. Ми не дамо змарнувати нашу роботу!», – наголосив під час телемарафону Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

За кого голосовать?!

Украина станет свободной и субъектной рано или поздно. И на каждых наших выборах мы определяем, как долог и тяжел будет этот путь. Удлиняем, укорачиваем, упрощаем, усложняем. 21 апреля мы проголосовали за серьезное усложнение и удлинение этого пути. И единственный способ внести свою лепту в укорачивание и упрощение – это голосование 21 июля за ЕС. Других вариантов нет. Вне зависимости от того, нравится / не нравится Порошенко, готовы / не готовы вы голосовать за Порошенко – единственный способ чуть-чуть, на одну сорокамиллионную, сократить и упростить путь в будущее – это голосовать за ЕС.

Поділитися:
Share
Читати далі

Виборча арифметика

Приблизно 20% наберуть партії, які не подолають бар’єр. Це орієнтовно 45 депутатських місць, які підлягають розподілу між партіями, які подолають бар’єр. Слуга Урода з них отримає більше половини – десь від 25 додаткових бонусних місць. Другий за розміром бонус отримає й Кремлівська Платформа. Третя частка відійде до ЄС – десь 4-5 депутато-місць. Виходимо на позначку 22-23 члени майбутньої фракції ЄС за списком. Просто разом зі мною ще раз пройдіть усі ці арифметичні дії й подумайте про свій вибір: це дійсно буде того варто?

Поділитися:
Share
Читати далі

Грандиозный распил «отменить коммуналку для тех, кому за 70»

Ладно там социализм. Ладно там предвыборные лозунги. Они могут попытаться это протащить – вы прикиньте, какие бабки на этом пилить можно! Это ж просто золотое дно. Потом к процессу подключится нарид. Пропишутся кто куда, а жить будут, где прописана одна бабушка – ей-то газ-свет-вода положены просто так. Мы ж не упыри какие – заставлять ее коммуналку платить! За годик подобного аттракциона невиданной щедрости, думаю, бабки закончатся везде у всех и всюду, после чего можно будет скупить всю страну за сотню-другую баксов.

Поділитися:
Share
Читати далі

Простий нарід™ може хотіти багато чого

Хотіти жити як в Європі, але тільки руйнувати все навколо себе, – це шлях до деградації, а не до цивілізації. І, на жаль, вплинути на це складно. Але через рік половина тих, хто зараз топить за зелену шмарклю, буде казати “я за це не голосував”, бо вони вірять в те, що не справдиться і ніяк не змінить їхнє життя. А повернутися до соціалізму немає ані грошей, ані можливості знищити масу людей, які прагнуть у цивілізацію.

Поділитися:
Share
Читати далі

А Ярошу хотелось Главнокомандующего получше

Всё потому, что к Порошенко много вопросов. И хотелось бы главнокомандующего получше. Так что получил Ярош главнокомандующим Владимира Зеленского, но это не точно. Может, Богдана, а то может и … я забыл, какего, я их путаю, короче. И смешно в этой истории то, что когда Медведчук и Коломойский закончат нас мирить с братским народом, Яроша точно расстреляют как карателя домбасских шахтёров. А меня — не точно. При этом я голосовал и агитировал за Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Яна Зінкевич: “Зціплюю зуби і йду далі”. Велике інтерв’ю з командиром “Госпітальєрів”

Не секрет, що її прізвище у першій десятці списку для багатьох людей стало однією з причин, щоб підтримати на виборах партію “Європейська солідарність” Порошенка (Зінкевич там під 7-м номером). Поспілкувавшись із Яною Зінкевич, “Новинарня” підтверджує: якщо українська політика потребує “нових облич” — то саме таких, як вона. Діяльних, патріотичних, розумних.

Поділитися:
Share
Читати далі

У нас вместо президента симулякр, нет законов и нет судов

Надо идти на выборы. Идти и голосовать правильно. Нельзя махнуть рукой со словами «а, все равно это бесполезно». Так вот, любое действие небесполезно. Если вы придете и проголосуете, вы тем самым снизите шанс на победу вот таких куницких. Вы хотя бы сможете потом спать спокойно и знать, что вы сделали все, что могли. Каждый наш голос значим, даже если кажется, что их больше семидесяти процентов, а нас всего лишь двадцать. Идите. И голосуйте.

Поділитися:
Share
Читати далі

Заява партії «ЄC»: антикорупційні органи не мають брати участь у брудних політичних іграх

Слідчі дії, які відбуваються сьогодні, не мають жодного відношення ні до «Європейської Солідарності», ні до Петра Порошенка. Причому це відбувається у присутності телекамер, які очевидно потрібні для організації політичної «картинки». Вважаємо, що саме це є головною метою такої «слідчої активності». Коли це відбувається в такий спосіб в останній день виборчої кампанії, не залишається жодних сумнівів, що це є винятково брудною політичною технологією, спрямованою проти «Європейської Солідарності».

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко: Відсіч реваншистам та вступ до ЄС і НАТО – стратегічні цілі «ЄС» (відео)

Відновлення миру, якого прагнуть усі українці, можливе лише за умови виконання Росією чітких умов – припинення вогню, виведення військ, роззброєння терористів, зняття морської блокади Азовського моря, звільнення українських моряків. А єдиним шляхом здобуття надійної безпеки для України є вступ до НАТО і Європейського Союзу. Про це п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив у своєму відеозверненні.  

Поділитися:
Share
Читати далі

У найближчу неділю прийди на виборчу дільницю та зроби правильний вибір! (відео)

Курс на європейське майбутнє єднає команду Європейської Солідарності з багатьма людьми – розумними, чесними, патріотичними, які щиро люблять Україну і українців. Юрій Андрухович, Тарас Чубай та Олександр Ірванець 21 липня голосуватимуть за Європейську солідарність. Приєднуйтесь! ЄС знає, що робити. ЄС знає, що ми єдині. ЄС знає, що наші головні перемоги попереду.

Поділитися:
Share
Читати далі

Картель слуг на выезде

Слушайте, а что это за фишка у слуг такая, посылать в услужение из города в город? СашуХ*йВойне из Запорожья в Харьков десантировали, а из Харькова в Днепр послали юное гепино дарование Кирилла Нестеренко? Какой-то общепартийный перианальный зуд, на глистов бы проверились, что ли, это же недорого совсем. И еще одна фишка: пихать в список партии фотографов, собутыльников (чуть не написала «сокамерников», но чувствую, скоро и до такого довыбираемся), массажистов, кухарок и прочих интеллектуально развитых громадян.

Поділитися:
Share
Читати далі

Феєрія від президентських переговірників в Мінську

Якщо ти не можеш у будь-який момент переговорів піднятися з-за столу і сказати “все! розмову закінчено!”, то ти на гачку у опонента. Ось путін і користується цим стремлінням Зеленського стати перед ним на коліна і домовитись по-середінє. Ці клоуни просто тупі покидьки, які зливають Україну за три копійки з російського бюджету на офшорку Грін-фемілі Шефіра-Зеленського-Баканова. Замість боротися, вони обирають ганьбу. Через них отримаємо і ганьбу, і війну.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гра в популізм призведе до дупи

64% хочуть зменшення ціни комуналку. 62% хочуть збільшення зарплат та пенсій. Це показник шизофренії – ніде у світі немає низької вартості послуг ТА високих зарплат. Є низька комуналка та низькі зарплати. І держава як інститут НЕ може прямо вплинути на рівень зарплат, бо зарплати формуються бізнесом – ціною послуг та доданою вартістю, яку виробляє бізнес. Ані Зеля, ані сам Господь Бог НЕ зменшать суттєво комуналку та НЕ підвищать зарплати, бо грошей нема. Фізично нема. А жити в борг можна, але не довго. Доведено Юльволодимірівною та мікілою яничем.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Ні, ніякі вони не монстри, а звичайні люди, як усі ми»

Зараз з певних джерел лунають застереження, що начебто Україну чекає невесела перспектива «югославського сценарію». Звісно, що в нас цей сценарій у класичному варіанті не пройде. Але є одне але. Так, вони не монстри, а звичайні люди, як будь-хто із нас. І лише збіг обставин визначить, хто врешті решт стане катом, а хто – його жертвою. Можна рвати на собі тєльняшку і казати, що українці такого не зроблять ніколи. А можна оглянутися навколо, послухати своїх же сусідів, яких до білих очей накрутили ненавистю до «бариг та мародерів», і уявити, як саме вони «не здають своїх».

Поділитися:
Share
Читати далі
Share