Чергова перемога Зеленського на зовнішній арені

Тепер в очах Заходу ми – країна бабуїнів, де влада вдається до антидемократичних кроків. Щоб там не розказували всередині країни пропагандисти Г+Г, для Заходу попередня влада – витягнула країну з прірви і зробила прогрес в розвитку більший, ніж всі попередні уряди разом узяті. Тому один лише намір Зеленського позбавити опонентів можливостей до участі в політичній боротьбі, це одразу куку. Ми – середньоазійський бантустан в очах Заходу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Традиционный мажоритарный замес

Вчера в рамках традиционного замеса между мажоритарщиками по 169 округу агитаторы одного кандидата (Куницкого) отпиз… поспорили при помощи кулаков и какой-то матери с агитаторами другого кандидата (Грановского) в силу непреодолимых мировоззренческих противоречий. Правда, кандидат Куницкий уже не кандидат, но это не точно. Грановский по этому поводу выложил у себя пост, где есть все: сургуч, башмаки, короли и капуста, Фельдман и обезьянка Чита плюс куча тегов на когорту обслуги, то есть, пардон, слуг народа.

Поділитися:
Share
Читати далі

Реформатор по вызову

С месяц назад активно обсуждали, что в Молдове к власти пришла коалиция Кремль+Сорос. Теперь будет приднестровизация Молдовы хозяевами Додона под аккомпанемент распила международной помощи. Но начали почему-то с самого смешного варианта.

Поділитися:
Share
Читати далі

Следующая станция – поцьомать колоски

У ленты ФБ новая погремушка — фото императора, застывшего в грядках с подсолнухами в небрежной раскидистой позе. А завтра придут хлопці з УДО и доложат, что это не он схоронился в лопухах, а вовсе даже какой-то агроном. Ну и все, стыдно вам будет, упыри. Или не будет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Этому в Стэнфорде обучали, да?

Много потенциальных избирателей Голоса – хорошие и патриотичные, вот правда. Но вот такой популизм – это неприкрытая диверсия против будущего всей страны. Это прямолинейное вранье убивает не тело. Убивает ум.

Поділитися:
Share
Читати далі

Все російське – природний ворог всього українського

Прокуратура РФ прямо перед розмовою Зеленського з Путіним визнала Світовий конгрес українців таким, що загрожує основам конституційного ладу Росії. Завдання ж Світового конгресу українців як раз і направлені на захист українців, підтримку та розвиток української ідентичності, духу, мови і культури в діаспорах. Тож прямо протирічать фашистським цілям РФ – перетворити всі народи в другосортних унтерменшів, єдиний шлях для яких залишається, – це стати навозом, на якому росте інший народ, так звані “россіянє”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Віталій Марків – наш італійський Сенцов!

Є одна штука, яку на хліб не намажеш, і до якої так швидко звикаєш, що не помічаєш, доки вона є. Але без якої стає страшно і незатишно, як у білизні серед натовпу, коли вона зникає. Називається «авторитет держави» у тебе за спиною. Я впевнена, що більшість наших співгромадян прогортає повідомлення про вирок Віталію Марківу, не читаючи далі заголовка. «Мене це точно не стосується, я ж не воював». Так, дорогі наші хитромудрі друзі. Ви не воювали. Але будьте готові до того, що українці за кордоном тепер апріорі винна сторона.

Поділитися:
Share
Читати далі

Когда же тут можно будет жить?

Либеральные реформы дают потрясающий эффект в странах с устоявшимися институтами права и бизнеса, в странах, где уже устаканилась либеральная культура свободного рынка. Проводить такие реформы в обществе, где 3/4 населения являются сторонниками левой диктатуры, – нонсенс. Народ опять разведут с помощью ваучеров или растащат предприятия под крыло государства под предлогом “эта же народное достояние!”. Ни в одной бедной стране мира радикальные либеральные реформы не привели к процветанию. Ни в одной. Но, к счастью, выход есть.

Поділитися:
Share
Читати далі

Яких тобі ще «нових облич» не вистачало?! (інфографіка)

Новизна – це всього лише чергова спрощена ілюзія, за яку люди чіпляються, щоб потім вчергове сказати: «Я не за це голосував». Дивіться ширше, копайте глибше. Думай.ТЕ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Звернення до Верховного Головнокомандувача (відео)

Пане Верховний Головнокомандувачу! Я розумію, що Ваш новий закон про люстрацію написав Вам юрист Януковича Портнов, але чому з подачі Портнова розпочалася боротьба з Міністерством оборони, яке за 5 років спромоглось підняти армію на недосяжний до 2014 року рівень?

Поділитися:
Share
Читати далі

Політична ситуація в Україні на прикладі хатнього ремонту

Сім’я захотіла ремонт в квартирі. Найняла бригаду, бригада розсварилася, ніхрена не зробила за 5 місяців. Розчарувавшись відсутністю омріяного ремонту, сім’я обирає для ремонту зека. Першим ділом зек для чогось взяв документи на квартиру, і йому дали. Потім зек виносить і продає будматеріали. А в кінці виносить і продає меблі, холодильник, телевізор і мало не продає сусіду квартиру. Дві кімнати так і не вдалося повернути назад до цих пір. Після того, як зек намагався продати в квартиру, сім’я нарешті взялася за голову і під страхом втрати квартири найняла будівельника…

Поділитися:
Share
Читати далі
Share