Ляпнув якусь дурню – ворог одразу за неї ухопився

“Щоб повернути назад Донбас і Крим, потрібно показати історію успіху на контрольованих нами територіях” – самовпевнено заявляє один “молодий” політик. Щось історія успіху Німеччини нітрохи не наблизила Калінінград до Кенігсбергу. Або Німеччина лузерська країна, або “молодий” політик тупенький. Те саме з КНДР і Південною Кореєю. Як пояснити цим недалеким “білим пальтам”, що йде війна, і ані боротьба з корупцією, ані економічний розвиток, ані демократизація не заставлять окупанта відступити? Поки він має змогу вести війну, територія буде окупованою. Як втовкмачити в ці забиті дурнею голови, що Крим і Донбас не є самостійними об’єктами політики, не вони відійшли, а їх окупували?

Поділитися:
Share
Читати далі

Истинный Майдан богоугоден и победит

В Украине есть еще одно, я бы сказал, богословское основание Майдана. Это Конституция, где однозначно сказано: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ». Так что если народ – носитель власти, то в случае если он «выноситель» неугодных президентов, то это вполне соответствует и духу Писания, и букве закона. В общем, вы поняли. Читающий да разумеет! Библия говорит не о конкретных начальниках, а о принципе власти вообще.

Поділитися:
Share
Читати далі

Людей не цікавлять серйозні речі

З кожним днем наростає треш, угар і потоки хні, яку нам згодовують для того, щоб ми опустили руки і не опиралися злу. Вони хочуть, щоб ми повірили в те, що ми нічого не вирішуємо. Але це не так. Справи Шарія та Клюєва і копняк під сраку Портнову доводять, що можна перемагати, маючи зовсім незначний ресурс. Ми програли малоросам, але не капітулювали. Ми будемо боротися за чесність, прозорість, верховенство права, євроінтеграцію, національну ідентичність. Бо вирішуємо ми, а не вони. Майдани робимо ми, а не вони. І переможемо теж ми. Хай, не зразу, але невідворотньо.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кудрявая бабулька снова разродилась

Это не просто мнение какого-то сепара из-под забора. Это публично озвучиваемая позиция человека, у которого в руках пульт управления нашим полшестым президентом. Но беда Коломойского в том, что он делает традиционную ошибку братка родом из 90-х. Ошибку имени Януковича. Он не принимает во внимание тот факт, что мы уже не терпилы. Мы изменились. И если его утешают цифры в 73%, то очень зря. Мы изменились навсегда.

Поділитися:
Share
Читати далі

Володимир В’ятрович: Через Горбатюка може не бути ані меморіалізації Майдану, ані результатів слідства (фото)

Розміщуємо розмову засновника й керівника сайту “Новинарня” Дмитра Лиховія з головою Українського інституту національної пам’яті Володимиром В’ятровичем про теперішнє становище та ймовірне майбутнє Музею Майдану та Меморіалу Небесної Сотні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Они не делают ничего нового

Достаточно вспомнить, как при Януковиче патриотическая общественность боролась с тем же Табачником. Или как все дружно смеялись над ломаным украинским Азарова. Между тем, в экономике шел дикий дерибан, в судебной сфере царил беспредел, малый и средний бизнес в какой-то момент начал просто уничтожаться, а государственность поэтапно сливали под братскую Расеюшку. Сейчас происходит то же самое, только темп взяли более интенсивный. Пацаны торопятся.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ні, ми не будемо вищими за це

Дружина Зеленського – мільйонерка і дружина мільйонера. Передставниця творчої професії, медійна особа. Вона не може не знати, що таке “тримати обличчя перед камерою”. Вона не може не розуміти важливість луку у ситуації, коли на тебе звернуті камери всього світу. То чому ж у неї виходить так нарочито недолуго? Якщо відкинути варіант психічної хвороби та трагедії в сім’ї, лишається одне: роль. Вони грають роль дебілів-українців для всього світу. А у нас замало ресурсів, щоб пояснити світові, що це не має до нас жодного відношення. Найняті паяци, проклята сімейка.

Поділитися:
Share
Читати далі

Що згорить, то не згниє!

Немає такої точки на Землі, де один апарат може знищити увесь інтернет. Тому вундервафлі Путіна існують лише у хворобливій уяві російських лібералів, що проштовхують ті ж тези Путіна, але іншим чином. Збили цивільний літак, втопили док та майже втопили авіаносець, спричинили пожежу на АПЛ, засмаживши цілий штаб – це одна лінія, для неї вундерваффе не потрібно. Якщо ти не російський ліберал, звісно, якому треба пояснити усім іншим, чому вони не можуть боротися проти Путіна ефективно, а повинні боротися так, як борються зараз (ніяк). Бо інакше весь інтернет тазом, розумієш? Тут потрібно поступово, увесь світ у заручниках, розумієш?

Поділитися:
Share
Читати далі

Армия в зоне ООС проголосовать на выборах не сможет

По закону каждый военный должен собственноручно написать заявление, где должен указать свое место жительства и где он будет голосовать. То есть на местные избирательные участки, где половина сепаров, отдать свои личные данные. Бойцы этого делать не будут. На выборы не пойдут. Хомчак знает об этом, но решать вопрос не торопится. Им выгодно, если никто не явится. Выборы по Донецкой и Луганской областям чуваки тупо отжимают в свою пользу. Если не мобилизуемся на “большой земле”, офигеем от результатов. Стесняться в приписках они не будут.

Поділитися:
Share
Читати далі

Коаліція «Голос антикорупції»

Те що Вакарчук – не політик, в питаннях економіки він розбирається слабо, а всі його політичні переконання зводяться до «за все хороше проти всього поганого», очевидно кожному, хто подивиться бодай одне ток-шоу за участі Вакарчука. Очевидно, керувати партією «Голос» і визначати її рішення будуть зовсім інші люди. Депутати пов’язані з ЦПК будуть це робити обов’язково. А відтак коаліція “Голос антикорупції” більш ніж реальна.

Поділитися:
Share
Читати далі

Жить по-новому – это…

Источники, близкие к ОПУ, утверждают, что его сотрудниками УЖЕ проводятся консультации с “делегацией” Бойко-Медведчука, которая посетила Санкт-Петербург для встречи с Миллером, где получила “выгодные предложения” от последнего по российско-украинскому сотрудничеству в газовой сфере. На встрече обсуждался также вопрос отзыва Украиной своих исковых требований к Газпрому из международных судов с целью “нахождения двустороннего компромисса”. Читай: возврату к старым контрактам, старым принципам ценообразования и старой газовой кабале.

Поділитися:
Share
Читати далі

Легіон – сила злагодженості. Республіка – сила єдності

Реальність все наполегливіше натякає – треба припинити френдлі фаєр, треба частіше зустрічатися, треба пригадувати, як ми могли бути єдиними заради своєї країни. Хто зна, можливо, реальність на щось натякає… Справа Громад буде завтра і під КСУ, і під Нацрадою з питань телебачення і радіо. Для того, щоб колись ми могли спокійно, без страху реваншу, не озираючись, святкувати 24 серпня. В тому ж ключі, як 4 липня відзначають США – нацією гідних і відповідальних громадян.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нас, україномовних, знову загонять у гетто в своїй країні

Ми – хвора і ледве жива колонія Російської імперії, що ціною тисяч життів здобула історичний шанс на справжню незалежність. Мова – це зараз єдине, що тримає націю докупи. Вперше за часів незалежності більшість російськомовних українців прийняла українську мову своєю. Схаменіться, люди! Не дайте упирям все це зруйнувати! Без мови не буде держави у смартфоні. Смартфон буде, а держави – ні. І дуже не факт, що історія коли-небудь розщедриться на ще один такий шанс. Це не про мову двіж, а про виживання нас як нації. Думайте!

Поділитися:
Share
Читати далі

Здравствуй, Барбра!

Об эффекте Стрейзанд уЗеленского, судя по всему, тоже не слышали. И мы даже выяснили, почему. Они глухие. Объясняю на пальцах, сурдопереводом. Глаза не закрывать! Сюда смотреть! Итак, этот социальный феномен состоит в том, что любые упорные попытки изъять из публичного пространства какую-либо неудобную информацию заканчиваются тем, что информация начинает шириться со скоростью лесного пожара. Что мы сейчас и можем наблюдать.

Поділитися:
Share
Читати далі

Почему “епоха бідності” уже наступила

Америка – страна, где демократия – это символ борьбы и понимания, что за неё стоит бороться. Мексика же валит в Америку, чтобы заработать денег и получить грин-карту. Вот такой вот результат развития более богатой территории. Сейчас мы видим становление института подконтрольных судов. Пока что не всех. Но дайте им 100 дней, ага… И это и будет эпоха бедности. Потому что неважно какие там Давид Арахамия будет пытаться привлекать инвестиции, если страна станет инвестиционно непривлекательной как раз по той же причине, по которой Мексика стала бедной. Отсутствие работающего закона.

Поділитися:
Share
Читати далі

Суки вы, а не люди

В британском сериале Years and Years одна из сюжетных линий – это референдум в Украине в 2026 году, где 97% украинцев проголосовали за присоединение к россии, оставшиеся 3% бежали в Европу. И один из беженцев говорил: «самое страшное, что меня пытали не россияне, а украинцы. Те, которые все эти годы только и ждали этого». Вот эти суки, которым смерти людей были до жопы, которые лгали, искажали факты, ржали над нами, теми, кто тянул, и над раненными и погибшими, именно они сейчас начали поднимать головы. И именно они проголосуют за присоединение и именно они будут пытать граждан своей страны.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео