Зради і перемоги тижня. 24 – 30 травня 2019 р.

Щоразу по п’ятницях – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 24 – 30 травня 2019 р. ЗРАДА У центрі Рівного на майдані Незалежності

Поділитися:
Share
Читати далі

«А я что говорил?»™

17 июня я написал заметку про то, что заявления главнокомандующего ВСУ мне не очень нравятся. И что его слова про то, что Украина больше не будет пытаться пройти через Керченский пролив — они подозрительно легко переводятся как «Мы просто больше не будем провоцировать Россию». А сегодня я открыл новости, и там написано белыми буковками по экрану: «Путин: Хомчак подтвердил, что ситуация в Керченком проливе была провокацией». Мне было понятно, и многим другим было понятно, и вот теперь уже русским понятно, уже может даже Зеленскому объяснили (но это не точно), только до тебя вот особо медленно доходит, дорогой мой избиратель новых лиц в форме старых жоп.

Поділитися:
Share
Читати далі

Дірява демократія

Чим більше ми вважаємо людину богоподібною істотою і чим менше розумною мавпою, тим далі ми від реальності. При цьому майже усі наші біди, нещастя та трагедії пов’язані із нездатністю добре роздивитися реальність. Це мовби сідати за кермо гоночного боліду, користуючись інструкцією для асфальтоукладчика – ні толку, ні безпеки. Демократія побудована на ілюзії, що кожна доросла людина усвідомлено оцінить ситуацію, отже арифметична більшість з високою ймовірність прийме вірне рішення. Це маячня. В реальності так не буває, тому що мозок людини в соціальному середовищі працює трохи інакше.

Поділитися:
Share
Читати далі

То чи вони варті “жізні как в європах”?

У нас насілєніє, яке сімейного лікаря вибирає довше, прискіпливіше і зваженіше, ніж президента країни. Бо тут тобі не хухри-мухри, не якась там країна і свобода, тут цінна власна срака, її треба спеціалісту довіряти. А президент шо, научиться. А як не научиться, то хай інші думають, а ми поки в черзі в поліклінці пониємо, яке життя хрінове настало.

Поділитися:
Share
Читати далі

Якщо ви це підтримаєте – ви зрадники України

Тепер всі покидьки світу побачили, що вас не просто можна – вас ТРЕБА кидати! Коломойський обікрав вас на 200 млрд грн і втік з грошима, а ви його обрали. Хахаха. Значить, ви хочете бути обкраденими. Лох – це судьба. Лох повинен кормити того, хто не хоче працювати. І все лайно світу кинулося в Україну, аж лапті зірвало. Куницький, саакашвілі, портнов, шувалов і проча наволоч. Ось вони вже – приперлися і розсідаються. Та на них ображатися не можна. Це був ваш вибір. ЇжТе.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 29.06.2019

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «Искусственное дыхание для дезинформации об МН17».

Поділитися:
Share
Читати далі

Нами правлять люди, які керують телевізором

Ви звернули увагу на виразну сектантську риторику прихильників Зеленського? Я до останнього думала, що це боти пишуть, або просто тролі розважаються. Аж ні, проскакують реальні дописи реальних людей, декого знаю по ФБ роками, де Зеленського порівнюють і з Христом, і з Мойсеєм, і чомусь навіть із Лотом. Можна сто разів обурюватися цинізму технології, яка підірвала нашу пасивну більшість з диванів і доставила на виборчі дільниці. Але від цього реальність не зміниться.

Поділитися:
Share
Читати далі

Порошенко, прекрати пихать Зеленскому в рот шаурму!

Очень прошу Вас остановить эти издевательства хотя бы на один час, дабы он смог привести себя в порядок, выучить наизусть дипломатический текст и вдарить глаголом по империалистическим щупальцам русскага нацизма. Нельзя допустить, чтобы по прошествии 4 дней не появилось никакой реакции официального лица по сложившейся ситуации. Требую снять с него кандалы, вынуть кляп из его беззащитного рота, позволить выругаться матом и спеть песню о царе всея расии на букву ху.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вот чем они готовы торговать

Предмет торга для них – украинский язык. И, кстати, унитарное устройство страны тоже. Без одной культурной и языковой политики на всей территории будет повторение возвращения в родную говень. Прикрывается это все темой “лишь бы мальчики не гибли”. И да, это не все. Он хочет, чтобы вы сняли с него ответственность. Сами голосуйте за такое на референдуме.

Поділитися:
Share
Читати далі

Що Кузьмук зараз робить біля ЗСУ?

В історії з “відведенням” біля Станиці Луганської є одна деталь, через яку вона виглядає сумнівною, не дивлячись на заспокійливі офіційні заяви. Це Кузьмук в якості “інспектора” біля Кучми. Теж “новоє ліцо” в береті? Ви думаєте, росіяни не знають про таких “воєнних” і не будуть заохочувати їхнє повернення замість сучасних офіцерів, які пройшли війну? Саботажники, імітатори, зрадники, які довели нас до ганьби анексії та окупації – ось хто, схоже, займається “міром” насправді.

Поділитися:
Share
Читати далі

Порохоботи, Зрадофіли та Охранітелі охрєнітелей

Були колись, в стародавні часи, люди, яких обзивали Злими Порохоботами, та люди, яких кляли Підлими Зрадофілами. І от Підлі Зрадофіли часто закидали Злим Порохоботам, що ті, мовляв, охороняють інформаційно Злочинну Владу, що зраджує інтереси Батьківщини. І грозилися за це після скинення Злочинної Влади різними видами моральних, фізичних та репутаційних розправ. А ще казали, що взагалі пристойна людина владу підтримувати не може, а завжди до неї критична. І от нема більше тієї Злочинної Влади. Тепер інша, зелененька така. А от цікаво, що буде, якщо буде, зараз?

Поділитися:
Share
Читати далі

Не відволікайтесь на голограму

Кілька років вони планували, розставляли своїх людей на посади, розробляли законопроекти і програми, витрачали купу грошей, виливали тони бруду в ефірах, кіно врешті-решт знімали – і все це заради того, щоб помилитися в особистості людини, яку внаслідок спецоперації підсунули Україні як президента? Ні, не сподівайтеся, що це так.

Поділитися:
Share
Читати далі

Жлобство, класова ненависть і Порошенко

Мені категорично не вдається поговорити з прибічниками президента Зеленського. Ми оперуємо якимись різними світоглядними системами. Ну от буває – говориш з людиною, яка має два дипломи. Яка гарно розбирається в питаннях економіки. Яка… Заводиш тему про Порошенка – і в людині мов перемикають тумблер. Шалена агресія, нездатність слухати опонента і повторення мов у лихоманці: «Вор! Вор! Вор!»

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео