Про те, що ніяк не вплине на виборчу картину

Амбулаторію, яку будують у рамках президентської програми, ніхто не прив’язує до Пороха – Порошенко десь там, на іншій планеті, а лікарня буде тут, її Бог послав і районне начальство. Петро Олексійович тим і відрізняється від інших кандидатів, що йому плювати на електоральний вихлоп. Тільки він може у виборчий рік нагнути три мільйони «бляховодів». Тільки він може сміятися з «газ у два рази» чи «нада дагаваріваться» і пообіцяти своїм виборцям роботу, багато тяжкої роботи попереду. Він єдиний, хто думає категоріями «нація», «Україна», «перспектива на майбутнє», а не категоріями виборів.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Газпром», вийди геть

Наразі йде важка робота зі стягнення з Москви її боргу. $2,1 мільярди грн. Україна зарахувала через газ, який вона відібрала, і не розрахувалася. Крім того через суди було заарештоване майно «Газпрому» у Нідерландах, Швейцарії, Великобританії. Ще у трьох юрисдикціях тривають судові розгляди. Отримання грошей за Нью-Йоркською конвенцією – це питання часу. Щоби «Газпром» був винний «Нафтогазу», а не навпаки – такого не було за всі роки Незалежності України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Украина есть!

Безвиз, лоукосты, реформы… Знаете, какая для меня лично самая главная победа Порошенко на сегодня? ЭТО ТО, ЧТО УКРАИНА ЕСТЬ. Да, у нас не всё благополучно. У нас внешняя агрессия и оккупация части территорий. У нас беженцы и граждане в оккупации. У нас гуманитарная катастрофа на части территории. Нас штормит экономически и социально. Но МЫ ЕСТЬ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України провів телефонну бесіду з Прем’єр-міністром Швеції

Окрему увагу було приділено реалізації за активної участі Швеції пропозиції щодо розміщення миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі. Співрозмовники погодилися із необхідністю закріплення позитивних тенденцій у двосторонній торгівлі та інвестиційній співпраці між двома країнами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Разрушение репутации – верный путь к гибели

К сожалению, в нашей реальной жизни реальной Украины, Тайвинов Ланнистеров маловато. Зато у нас полно антитайвинов, которые усердно, не покладая рук, рушат репутацию страны. Антитайвины пишут письма в Европарламент и просят не давать Украине безвиз. Они же лезут на каждую возможную конференцию и рассказывают, что тут гроб-гроб-кладбище какая коррупция. Они же шутят со сцены про порноактрису Украину. Это разрушает репутацию. Это заставляет потенциальных инвесторов обходить нас стороной.

Поділитися:
Share
Читати далі

Деімперіалізація – вакцинація від матриці чужинських штампів

Хибна думка про те, що нібито війну розв’язали якісь там політики зі своїх корисливих міркувань, вигідна лише одній стороні конфлікту. І це не наша сторона. Якщо ми не виробимо імунітету до імперських міфів і не здолаємо постколоніальних травм, поразка може настати й без генеральної битви: ворога влаштує будь-який формат повернення до братерства із чітким імперативом «хто старший».

Поділитися:
Share
Читати далі

«Просто перестать стрелять»

Эта фраза Владимира Зеленского лишний раз подтверждает тот факт, что комик безнадёжно далёк от украинских реалий, в частности от войны. Очень, космически далёк! Как Уран от Земли. Иначе бы Володя знал, что уже даже не три десятка «режимов тишины», предложенных Украиной (да-да, прекратить стрелять), были тут же нарушены российскими оккупантами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про «усвідомлений вибір»

Мене читають багато людей, в тому числі опонентів, але чомусь ніхто не захотів чи не зміг назвати 3 досягнення їхнього кандидата. Я покажу, як треба, на прикладі свого кандидата. Заради справедливості, відмічу, що багато з них були б неможливими без НФ. Так, я розумію, що в Порошенка для того була влада, можливості, повноваження. Тому не прошу від вас 25 пунктів, назвіть всього 3 досягнення вашого кандидата, що він зробив для України?

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент провів телефонну розмову з Першим Президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим

Співрозмовники висловили упевненість у подальшому зміцненні взаємовигідного співробітництва на основі дружби і поваги між обома країнами і народами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент взяв участь в урочистих заходах з нагоди 5-ї річниці Національної гвардії України (фото, відео)

На початку урочистої церемонії Президент взяв участь у панахиді за всіма військовослужбовцями, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність України. Панахиду провів Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Петро Порошенко вручив високі державні нагороди військовослужбовцям НГУ. Глава держави також передав сертифікати на військову техніку та ключі від квартир.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео