Робочий візит Президента до Брюсселя для участі у неформальному міні-саміті Україна – ЄС (фото, відео)

«Ніколи раніше Україна не зустрічалася одночасно на одній зустрічі з Президентом Європейської Ради, Президентом Єврокомісії, Президентом Європейського Парламенту, з Віце-президентом, членами Єврокомісії», – сказав Глава держави під час спілкування із журналістами у Брюсселі. «Саміт унікальний по часу, оскільки він відбувається за десять днів до виборів. І це є абсолютно чіткий формат підтримки – не просто підтримки Порошенка, а підтримки України і наших євроінтеграційних прагнень», – наголосив Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Дожили… Дожили? Дожили! (фото)

Сам по себе факт, что 400+ единиц техники передаются в войска, не вызывает никакого особого восторга. Передали, ок. И три месяца назад в Озерном – тоже больше 400 единиц. Передали, ок. За эти пять лет – 22 000 единиц, в общей сложности. Двадцать две тысячи. Передали, ок. Сегодня, спустя пять лет с начала войны та клята злочынна влада, что отобрала у людей последние полвареника, передала в войска очередную партию новой и восстановленной боевой техники. И главное… Сегодня же армия получила первые ударные БПЛА. Одни из лучших в мире.

Поділитися:
Share
Читати далі

Розпочався робочий візит Президента України до Брюсселя (відео)

Президент України Петро Порошенко поспілкувався з представниками ЗМІ на початку робочого візиту до інституцій Європейського Союзу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кто готовит нам Президента? Не для нас готовит, а для себя…

Нет вопросов к Зеленскому, тут все понятно. Есть всего один вопрос к почитателям таланта Зеленского в роли президента. Когда не будет денег Коломойского и Боголюбова, не будет суфлеров и шоу на “1+1”. Когда закроются тяжелые дубовые двери, и за столом останутся синхронисты, стенографист и Путин. Как вы считаете, речь “Вся эта история с войной, потому что Минск, потому что 6% территории оккупировано, хотя некоторые говорят, что 5%, но нас устраивает” закончится чем?

Поділитися:
Share
Читати далі

Так в чому ж зрада децентралізації?!

Навіть конкуренти Порошенка з цього приводу мовчать, бо їм нічого сказати, нічого заперечити в цьому його однозначному досягненні. І тільки люди, які бачать зміни завдяки реформам (вони є, вони очевидні), ніяк не можуть зв’язати реформи і побачені зміни. Це не з неба впало, це зроблено у воюючій країні.

Поділитися:
Share
Читати далі

20 березня Президент здійснить робочий візит до Брюсселя для участі у неформальному міні-саміті Україна – ЄС

У заході також візьмуть участь Президент Європейської Ради Дональд Туск, Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер та Президент Європейського Парламенту Антоніо Таяні, а також ключові профільні члени Європейської Комісії. Лідери планують обговорити перспективи розвитку двосторонніх відносин на наступні п’ять років та узгодити подальші спільні дії щодо відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Олександр Турчинов: Українська безпілотна авіація виходить на якісно новий рівень (фото, відео)

О. Турчинов повідомив, що сьогодні з військового аеродрому міста Старокостянтинів Хмельницької області стартував прийнятий на озброєння Збройних Сил України ударний безпілотник «Bayraktar TB2», який «виконав бойове завдання, точно знищивши цілі на Житомирському полігоні».

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Президента до Хмельницької області (фото, відео)

Президент Петро Порошенко у Старокостянтинові на Хмельниччині передав українським військовим понад 420 одиниць озброєння та військової техніки, в тому числі вперше безпілотні комплекси оперативно-тактичного рівня Bayraktar TB2, взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Хмельницької області та поспілкувався з громадянами Хмельниччини.

Поділитися:
Share
Читати далі

Запізніле «боржомі»

Президента обирають не в другому турі виборів – президента обирають ще до початку офіційної виборчої кампанії, коли конкуренти продержавницького політика гавкають в унісон з ворожою пропагандою.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share