Йуліна істерика триває…

Сьогодні вона заявила, що потрібно відмінити всі доплати до пенсій, субсидій, допомоги на дітей і виплатити їх після виборів. Бо це підкуп. Всі виборці Йулі тепер можуть на власні очі переконатися, як вона про них дбає, закликаючи відмінити їм доплати. Тепер виходить, що вони мають собі в чомусь відмовити, не отримавши доплату, бо вона хоче дорватися до корита.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чим порохобот відрізнється від зрадофіла і «партійота-націоналіста»?

Кожному зрадофілу треба сто раз добре подумати і зрозуміти, що як би зрадофіл-партійот не ненавидів Порошенка і порохоботів, проголосувати за Порошенка на виборах 31.03.2019 року – фактично єдиний раціональний вибір. І вигідний цей вибір в першу чергу якраз зрадофілу, – команда Порошенко і порохоботи всю роботу по розвитку України будуть робити, незважаючи на те, що зрадофіли будуть всіляко ухилятися від своєї громадянської відповідальності, заважати і шкодити. Зате користуватися здобутками будуть нарівні зі всіма.

Поділитися:
Share
Читати далі

Наше государство никому не нужно, кроме нас самих

Нация – это народ+государство. Чтоб нация себя сохранила, т.е. сохранила государственность, народ должен либо уважать и подчиняться власти (Восточный путь), либо уважать и подчиняться законам (Западный путь). Третьего пути для нации нет. Потому что на третьем пути нет места для государственности. Третий путь ведет в Сомали, в Зону племен в Пакистане, к захвату другой нацией или к распаду на 30 говноДНР. В любом из этих случаев государственность теряется.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Ми перемагаємо, бо змінюємо країну» – Петро Порошенко на Рівненщині (фото)

“Не думайте, що Путін повірить тим, хто стане на коліна і попросить «царської милості». Москва сльозам не вірить і рахується тільки з силою! Не довіряйте телевізійним ток-шоу, бо багатьох їхніх учасників тримають за ниточки ляльководи. А руками ляльководів дуже часто водить Кремль. Тому не вірте тому бруду, який протягом двох найближчих тижнів заплановано вилити на мене та мою команду”, – закликав Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Давай вигравай, Олексійовичу

Повірте старому польовому вовку – за решту двох тижнів багато і багато хто прозріє. І дійшовши до кабінки, поставлять галочку навпроти прізвища з вибуховим коренем. Тому, що інші кандидати зробили достатньо, для загального відчуття насування хутрового звіра. А інстинкт самозбереження рулить. У всіх, крім тих, кому хутровий звір вигідний. І інфантилів. Але нормальних в активній більшості – більше. Так що ти там давай – вигравай, Олексійовичу. Щоб все, що я робив п’ять років, не було марним. Тому моя підтримка у тебе є.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Президента України до Рівненської області (фото, відео) (оновлюється)

«В Рівненській області частка ЄС в експорті вже складає 78%. Це є результат нашої роботи, це є результат відкриття ринків. Лише за минулий рік експорт туди зріс на 15,6%. Це не розмови – це суха статистика», – зауважив Президент під час засідання Ради регіонального розвитку Рівненщини.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кругооберт маразму в політиці

Пригадуєте головне посміховисько минулого тижня, те, що називається Олександр Чубатенко? Це він на штабі Зелепушок доповідав знамениту пропозицію невідкладно підвищити зарплату всім учителям України до 4 тисяч доларів. Був у Тимошенко, тепер осів у Зеленського. Просто надоїли вже ці подвійні агітатори за Зеленського й Тимошенко. Особливо, коли в обох політкомпаній один багатий папік…

Поділитися:
Share
Читати далі

Они уже даже не скрываются

Сначала захекані нацдружины, как бздо по кальсонам, тягаются за Порошенко по всей Украине. Потом весь этот делирий, тщательно снятый и задокументированный, появляется на балалайном НТВ. И вот тут вступает вонючка Виталий Куприй. Берет говно от лаптеногих, называет “вибуховим розслідуванням”, протягивает своим читателям взволнованными руками и говорит “Ешьте. Это вкусно. Омномном”. Они уже напрямую легитимизируют в нашем инфополе пропагандистские каналы врага. Надеются, что бессмертные, а у нас память короткая.

Поділитися:
Share
Читати далі

Армія інформаційного вторгнення

Базовий хід – маніпулюй правдою і неправдою, пересмикуй і зміщуй акценти. Українці не звикли аналізувати причина-наслідок-комувигідно. Українці звикли сліпо довіряти тій інформації, що комфортно вкладається в особисту світоглядну матрицю.

Поділитися:
Share
Читати далі

Технічний кандидат Зеленського

Вони стараються. Тимошенко – аби вийти у другий тур, не здогадуючись, що там їй не світить нічогісінько. Коломойський – аби результат другого туру визначав особисто він, за правилом «цьому дам, а цій – не дам». Чи вдасться їм це? А це вже залежить від нас із вами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Как мирному населению выживать в городах во время боевых действий. Части 1 и 2

Похоже, пора начинать писать краткий курс лекций, как мирному населению выживать в городах во время боевых действий. Пожалуй, начну. Слишком многие делают все, чтобы это пригодилось. Часть людей почему-то подумала, что я кого-то пугаю. Часть точно подумала “он пугает, а мы не испугаемся”. Вот только на войне боятся все, даже самые отважные и подготовленные. Кроме безмозглых. Но те долго не живут, и их можно не считать.

Поділитися:
Share
Читати далі

Тарифный схематоз

На рынке газа для населения использование коэффициентов запрещено. Это чётко зафиксировано в приказе 116 Минэнерго согласно положению Закона Украины о нефти и газе. Однако именно это и произошло в октябре 2018 года. Газсбыты тупо начали пихать эти коэффициенты людям в платёжки.

Поділитися:
Share
Читати далі

Юлия Владимировна, спасибо тебе и… прощай!

Пока же леди Ю стремительно катится в минус, рейтинг Пороха растёт, а Зеленского падает. И это естественно: у ПАПа что ни день – живое общение с десятками тысяч людей, у комика что ни день – то зашквар.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Президента до Хмельницької області (фото, відео)

«Проект Енергомосту «Україна – ЄС» є геополітичною противагою планам Москви, який дозволить нашим європейським партнерам мати альтернативне та надійне джерело постачання електроенергії за конкурентними європейськими цінами. Іншими словами, Україна може стати важливим контриб’ютором енергетичної безпеки Європи», – зауважив Петро Порошенко під час наради з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share