Идеальный госорган

Неоднократно читал разные “мнения” про то, какими должны быть различные госорганы. При этом в этих мнениях всегда весь пул логических и смысловых противоречий, о чем и хотелось бы поговорить. В этом сезоне модно “перезапустить НАЗК” и “провести аудит НАБУ”. Если усреднять озвучиваемые ожидания, то идеальный орган должен быть эффективный, независимый и с обратной связью. Противоречий, конечно же, нет. Просто, как в том анекдоте, “место проклятое”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Из каждого утюга несется, что Минск – зрада, и враг не в Кремле

Но ты потихоньку расширяешь производство, закупаешь новые линии и набираешь людей на заводы, сдерживая врага “сапогами” и Максимами времен первой мировой на стационарных постах. И вот в один прекрасный год сдаешь под 2400 ПТУР и сотни пусковых. И что теперь не 2014 год самую малость. И что решает промышленность и логистика, а не лозунги.

Поділитися:
Share
Читати далі

Высоковероятно, что вы будете вспоминать прошедшие пять лет, как…

Высоковероятно, что вы будете вспоминать прошедшие пять лет, как честные и свободные, как относительно богатые, как времена национального единства, как относительно мирные.

Поділитися:
Share
Читати далі

Эти антикоррупционеры испортились – несите новых

Все эти НАБУ, ДБР и антикоррупционные суды – это заведомо мертворождённые дети. Уже на УЗИ было понятно, что зародыш не шевелится. Просто потому, что на коррупционеров с их миллионами можно бросать хоть фанатиков с «маузерами», хоть бывших прокуроров, хоть высокооплачиваемых набранных с нуля непрофессионалов – результат вам не понравится. Работает только система, прямо заточенная на потерю стимулов давать и брать взятки. На потерю возможностей для коррупции.

Поділитися:
Share
Читати далі

Путь кугуто

Собирающимся голосовать за кандидата, который лично им симпатичен в силу тех или иных качеств, ну а во втором туре за Порошенко. Дорогие друзья, таким макаром Порошенко во второй тур может и не выйти. Мы должны понимать, что нас ждет реальная катастрофа, если мы допустим этот тандем во второй тур. И поедем мы с вами в столыпинском вагоне в Таёжный Союз валежник собирать да в чебурнете чатиться. Не просрите страну!

Поділитися:
Share
Читати далі

«Ми не заспокоїмося!»

Розмова Тимошенко з Коломойським доводить, з одного боку, те, що вся антиолігархічна риторика Юлії Тимошенко не вартує і 3 копійок – вона сама веде задушевні розмови з олігархами. З іншого боку, очевидно – олігарх Коломойський мріє, аби у другому турі виборів Президента зустрілися два його висуванці. Аби результат виборів особисто йому не зашкодив ніяк.Ба більше. Аби переможець відшкодував йому витрати на переможеного. Коштом держави, звісно.

Поділитися:
Share
Читати далі

За народ

Я не люблю український народ. Я люблю конкретних українців. Людей із іменами, характерами і біографіями. Лише через них і з ними разом я готовий іти, боротися та працювати. Я знаю, що десь поруч є кілька сотень знайомих людей, заради яких я готовий жертвувати своїм для своїх. І ще припускаю, що є кілька тисяч людей, поки ще мені невідомих, за яких я також готовий ставати на барикаду. Саме за них, а не за абстрактний народ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Он так “бежал от народа”, что вышел к народу

Инфузории, этот Президент не боится обедать на передовой и награждать военных в 800 метрах от забора ДАПа. Этот Верховный приезжает к вооруженным до зубов армейцам, спокойно и комфортно себя среди них чувствует. Это единственный политик, который поехал в 2014 году в Крым, когда УЖЕ начиналась оккупация. Кого боится, мухи вы жужжащие, зрадофилки?

Поділитися:
Share
Читати далі

Контррозвідка СБУ викрила розвідмережу російського Генштабу в Україні (фото, відео, брифінг)

Група під кодовою назвою «Сапфір» за завданням російських кураторів організовувала підготовку та проведення антиукраїнських інформаційних кампаній. Учасники групи також займалися збором та аналізом інформації стосовно вищого керівництва України, Збройних Сил та інших військових формувань, збором розвідувальної інформації про сили та засоби, що задіяні в Операції об’єднаних сил.

Поділитися:
Share
Читати далі

ЦВК просить СБУ та МВС перевірити «Національні дружини» (відео, спільний брифінг ЦВК, ГПУ, СБУ, МВС)

Раніше ЦВК надала права ГО “Національні дружини” мати офіційних спостерігачів на виборах Президента 31 березня. У той же час на питання, чи може Центрвиборчком скасувати надане Нацдружинам право спостерігати за виборами, вона відповіла: “Що стосується принципів, чи є у ЦВК можливість скасувати реєстрацію (спостерігачів – ред.), на сьогоднішній день законодавством це питання не врегульоване, немає прямої відповіді в законі “.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко взяв участь у форумі «Від енергоефективності до енергонезалежності» (фото, відео)

«Будь-які слова про повагу до людської гідності залишаться порожніми, якщо в оселі є зимно, якщо діти мерзнуть у класі в школі, якщо було те, що ми зустріли в 2014 році – пам’ятаєте віялові відключення електроенергії. І сказали, ну а як без цього? Країна має жити з віяловими відключеннями електроенергії під час війни, бо ми і під час миру жили з цим. І лише наша тверда і принципова позиція – ні, таке явище не просто дратує людей, вони втомлюються і розчаровуються. Настав час покласти цьому край. Настав час якісно змінити життєвий простір, в якому живе українець», — зазначив Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент призначив полковника Кривоноса заступником секретаря РНБОУ (фото, відео)

«Дуже важлива ваша характеристика – це ваша абсолютна нетерпимість до корупції. І це моє президентське доручення – нульова толерантність до корупції, щоб ми рішучими діями захистили армію, захистили оборонний комплекс від будь-яких нападів або недовіри. Ми маємо зміцнити довіру суспільства і міжнародних партнерів до оборонного комплексу», – підкреслив Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Історичний шанс України та українського народу

Росіяни де-факто вже визнали, що вони політична провінція України. Вся московія зі страхом чекає на результати виборів Президента в Україні. Від виборів українського Президента доля агонізуючої імперії залежить набагато більше, ніж від виборів російського. Своїм вибором український народ або підпише смертний вирок московії, або продовжить її агонію ще на деякий час. Але колесо історії все рівно не спинити.

Поділитися:
Share
Читати далі

Революция – это плохо

Революция всегда следует за глубоким и системным зашкваром в обществе и стране, но никак его не расшивает. Революция – это всегда вынужденная мера. Как удаление зуба, когда прохлопан срок лечения. Но совсем плохо, когда революция превращается в вид спорта или, того хуже, политическое кредо. Чтобы этого не случилось, революцию надо вовремя остановить. Без отката назад, но с переводом в эволюционное русло.

Поділитися:
Share
Читати далі

Як ватники переплітаються з “ультранаціоналістами”

Знайомтесь, це блогерша й помічниця ватника-втікача Шарія Антоніна Бєлоглазова. Постійно робить наробки та постановочні сцени для подальших сюжетів свого біглого шефа. В Україні почувається дуже навіть спокійно, оскільки перебуває не лише під прикриттям проросійськиї видань, як, наприклад, гужвівської “Страни.уа”, але й під захистом “великих патріотів” з їхніми парамілітарними формуваннями.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео