Економ-тиждень. 27 лютого – 5 березня 2019 рр.

Економ_тиждень! Економічні новини України і світу – все, що стосується нашої країни. Розглядаємо події 27 лютого – 5 березня 2019

Поділитися:
Share
Читати далі

А гранти-то закінчуються…

А що ви хотіли – діяльність наших “антикорупціонерів” принесла Україні лише збитки, бо вони не боролись проти корупції, а виконували замовлення. А тепер склалася ситуація, коли “актівістам” більше не вірять за кордоном. Давайте подивимось на ситуацію очима наших американських друзів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вот будь я Порошенко, я бы…

Посол США требует заменить руководителя Специальной антикоррупционной прокуратуры Назара Холодницкого. Вот будь я Порошенко, я бы обязательно заменил. Ну чисто для проформы спросил бы…

Поділитися:
Share
Читати далі

Так де імпічмент? Де вбиті рейтинги Порошенка?

А результатів не буде, втопити рейтинги не вийде, як й імпічменту. І навіть не тому, що “розслідування” непрофесійне, а переписка ймовірно підроблена. І не тому, що корупції нема. Корупція є. І не тому, що Порох святий, а його оточення ангели. Це теж не правда. А тому, що Порох на багато рівнів переріс тих, хто намагається йому щось закинути.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Именно в такие моменты в Газпроме открывают шампанское…» © (відео)

Для европейцев Коболев – белый рыцарь, национальный герой, победивший Газпром, а Гройсман – мелкое чмо, которое только умеет, что рынком в Винице управлять. Стоит так же заметить, что Наблюдательный Совет Нафтогаза УЖЕ направил в Кабмин рекомендацию ПРОДЛИТЬ контракт с Коболевым.Как видим, в ответ на это Гройсман решил открыть конкурс на позицию главы Нафтогаза.

Поділитися:
Share
Читати далі

Під головуванням Президента відбулося засідання РНБО України (фото, відео)

«Ми ініціюємо зараз, відповідно до закону про національну безпеку, комплексний міжнародний аудит концерну «Укроборонпром». Комплексну ревізію усіх контрактів. Як Верховний Головнокомандувач я точно не дам зруйнувати довіру до армії ні тим, хто хоче наживатися на нашій армії і нашій обороноздатності, ні тим, хто через політичні цілі та політиканство готовий пожертвувати фундаментальними державними інтересами», – заявив Глава держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

За кого «не відповідає» Юлія Тимошенко. №№1-3. Петро Толочко, Павло Лебедєв, Віктор Лозінський

Я свого часу хотів запустити серію публікацій “За кого “не відповідає” Юлія Тимошенко”. Хотів підійти до всього цього ґрунтовно, скласти списки, опрацювати матеріали, назбирати фотографій тощо. Але часу хронічно бракує, а деколи щось окреме потрапляє до рук, тому вирішив, що піду не за ранжиром, а за тим, що перше потрапляє на очі. Тому номери цих міні-справ ні про що інше, окрім порядку висвітлення, не означають.

Поділитися:
Share
Читати далі

Схематозы честного Полковника

Мне тут доложили, что на Гриценко ничего нет, что Полковник ничего не отчуждал у ВСУ, ничего не распродавал, и, вообще, это грязные наветы Луценко и черный пиар. Разумеется, мне засвербело в одном месте, и я решил немного покопать…

Поділитися:
Share
Читати далі

Медаль «За захист інтересів Росії» команді «Бігус-інфо»

Що тепер? Та все чудово! Висотомірів нам більше не бачити як своїх вух. Контракти на ремонт АН-26 Україні помахали ручкою. ФСБ зараз ретельно вичищає працівників своєї оборонки та комерсантів, які співпрацювали з Україною. З представниками України тепер в комерційних колах Росії працювати зважиться лише божевільний. Зате ми в гарній позі чесних йолопів. Тих, про яких в історії кажуть: «Вони – були».

Поділитися:
Share
Читати далі

Чтоб вы жили в реальности вами избранного Президента!

Мне бы хотелось, что бы для каждого была возможность пожить в его реальности с ответственностью за личный выбор. Как в компьютерной игрушке. А лучше, как в сериале “Мир Дикого Запада”, но что бы и людей не щадили. Билет минимум на 5 лет. Игра “Выборы”. Всё, как в жизни. Пошёл на участок, выбрал Гриценко, например. И живёшь в этой реальности.

Поділитися:
Share
Читати далі

Популисты тянут Украину к пропасти

Если они доберутся до шлема, вернее до булавы, Мадуро вам покажется пацаном с рогаткой. Да, Джон, так и живём. От популистов к колхозам и голодомору, и потом снова к популистам. Может, пороблено, вы не в курсе? Нет! Эхххх… Жаль!

Поділитися:
Share
Читати далі

Кабмін не продовжив контракт з головою Нафтогазу Коболєвим

Кабінет Міністрів України оголосив відкритий конкурс на посаду голови Правління НАК «Нафтогаз України». Відповідне рішення було прийняте Урядом 6 березня 2019 року. Конкурс стартує 23 березня – на наступний день після завершення контракту діючого голови нафтогазової компанії. Конкурсний відбір триватиме впродовж 30 календарних днів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Як захистити результати виборів?

Я давно перестав переживати за те, що Порошенко може не виграти вибори. Виграє. Міг би програти, якби його основним суперником був би інший кандидат. А в кожного з тих, кого йому тепер пророкують в суперники, – він виграє. Але з кожним днем все більше мене турбує інша річ. Про те як Порошенко і команда захистять результати.І мова тут не про потішних “вояк”, які щось там заявляють.

Поділитися:
Share
Читати далі

В Одеський порт зайшли два кораблі Військово-морських сил Турецької Республіки (фото)

Дружній візит до Одеси проходить в рамках щорічних навчань ВМС Туреччини “Блакитна батьківщина – 2019” (Mavi Vatan – 2019). Кораблі пробудуть у Одесі до 8 березня.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна безпека

Франція подарувала нам приклад громадянських свобод і майонез. Пам’ятаєте Liberté, Égalité, Fraternité? Ось вам французьке трактування свободи вибору батьків – вакцинувати дитину чи ні.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео