Никакого Президента Тимошенко и не планировалось

Все очень удивляются, зачем Коломойский выкатил на выборы сразу и Зеленского, и Тимошенко? В самом деле, в этом мало логики (особенно с учетом, что играют они на одном и том же электоральном поле), если не учесть одно маааленькое «но».

Поділитися:
Share
Читати далі

Какие же вы незаангажированные в МВД

Сначала я немного запутался: в офисе, под офисом, возле офиса? Вы разобраться можете с геолокацией? Потом я слегка ошалел от вида этой секретной супер-шпионской вундерфали, которая почему-то выглядит как банальный СТАЦИОНАРНЫЙ коммуникационный узел какого-то провайдера в подъезде дома. Я не специалист, но в фильмах про Джеймса Бонда как-то это по-другому, да. Дальше всех пошел Антон Геращенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Закони еволюції та закони самозбереження

Ми настільки шустро розвиваємося, що еволюція трохи відстає. Може пригальмувати? Гальмують тільки тупаки. Коли летітиме на голову астероїд, то чисте повітря і товстий озоновий шар не врятують ні вас, ні панд, ні первоцвіти. Тому у нас має бути три вектори розвитку: 1. Збільшення спроможності використовувати енергію та речовину. 2. Гармонізувати виробничі та побутові цикли (біонічна імітація геохімічних циклів). 3. Колонізувати космос.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Мне бы такой работы, чтобы поменьше работы!» ©

Народ окончательно разделился. В одном стане смотрят вперёд и готовят тризуб для Спасской башни Кремля. А в другом лагере никуда не смотрят. Некогда. Они думают о том, если к IT-принтеру подключить велосипед Голобородько и на раму изолентой накрутить блокчейнов, то будет ли довольна бабушка? И от того, чей выбор будет определяющим, и зависит дальнейший путь Украины. Всей…

Поділитися:
Share
Читати далі

Свобода – одна з найдорожчих речей для Людини

Йуліному і зеліному антімайдану, звичайно, нє понять, але те, що вчора сталося в Криму і що не можливо в Україні – це і є те, що здобула та може втратити Україна. На мій погляд, це одна з найдорожчих речей для Людини. Це свобода. І, на щастя, ми про це зараз навіть не задумуємося. Але дуже сильно задумувалися, коли янукович протягнув диктаторські закони. А вчора побачили, як це діє.

Поділитися:
Share
Читати далі

Скандал як передвиборна технологія

Гладковського звільнили з усіх постів. Давайте порівняємо це з реакцією інших кандидатів у скандалах за останні дні. А також їх фактаж. Проти Порошенко – скандал про “розкрадання грошей оборонки сином Гладковського”. Проти Тимошенко – “2 млрд грн на підкуп виборців і російські політтехнологи”, а також підставні особи, через яких мільйонами заводилася брудна готівка на партію. Проти Зеленського – “$41 млн, вкрадених з Приватбанку”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Щодо нових рейтингів

Нам намагаються “втюхати”, що, відповідно до чергового соцопитування, лідирує партія “Слуга народу”. Ще раз… Найбільші симпатії викликає партія, якої немає. Немає списку партійців, немає фінансових операцій, немає партійної преси. Є лише стіл в якомусь адвокатському офісі під шаром пилюки, на поверхні якої Женя Кошовий іноді малює пальцем: “Бєня – кормілєц, вєсь мір – 95-й квартал”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Пиксельный баран

Я понимаю, Вовчик. Каждому своё. Тебе яркий свет софитов, джипы с охраной и куча денег за відповідні шутки. А «баранам» война, грязь, смерть, седые волосы, разбитые семьи, порванные души и протезы… Да, мальчик, каждому своё! Та красавчик, а я один из сотен тысяч тех «баранов». И знаешь, я горжусь этим званием – пиксельный баран!

Поділитися:
Share
Читати далі

Найманця російських НЗФ виведено на підконтрольну Україні територію

Перехід став завершальним етапом тривалої операції контррозвідки СБУ, внаслідок якої отримано цінного очевидця російської військової агресії в Україну, а також важливі матеріали щодо керівної ролі кадрових офіцерів ЗС РФ і співробітників російських спецслужб в організації терористичній діяльності на Донбасі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Президента до Миколаївської області (фото, відео) (оновлюється)

«Ми забезпечили стабілізацію економіки і зараз економіка країни на підйомі. Тож історичний шанс на зміни, який тепер отримала Україна, точно нашими зусиллями має бути реалізований. Це наш обов’язок об’єднати всіх, хто готовий захищати Україну, працювати заради її процвітання, заради безпеки людей, заради добробуту людей», – сказав Глава держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБОУ (відео)

Президент доручив підготувати засідання Ради нацбезпеки та оборони для обговорення питань реформування «Укроборонпрому», посилення прозорості його діяльності, розширення контролю за діяльністю оборонного сектора. Він повідомив, що доручив секретарю РНБО Олександру Турчинову підготувати це засідання попередньо на середу, провести необхідні консультації з нашими закордонними партнерами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лента за лентою. Номер 2

Второй номер газеты “Лента за лентою” — газеты для фронта, издающейся энтузиастами, распространяющейся волонтёрами, поднимающей настроение нашим бойцам на передовой и не только

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео