Ми приречені на видовище когнітивного дисонансу ЗМІ та кандидатника

Молоді красіві єврооптімісти 4 роки сидять у фракції БПП та приростають елітними квартирами, – а тепер запевняють, що завжди боролися проти бариг та навіть передбачували вбивства активістів і тому давно хочуть “антиконституційний суд”. Таке враження, що нас засудили одночасно побачити всю ту “разруху в головах”, через яку у нас ніколи не було держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Сенсація. Після фіналу

В системі, де виборець звик обирати серцем, а не мозком, сенсація у передвиборчий період – річ неймовірно цінна. Так чи не так, але остаточний вибір людина робить у виборчій кабінці. Дуже важливо, аби вона думала про те і боялася того, що потрібно певному кандидату. Україна вже знала кілька сенсацій, що явно вплинули на вибір українців.

Поділитися:
Share
Читати далі

Більшовизм у вишиванці

Наслідки зходу зі шляху розбудови правової держави будуть катастрофічними, якими б благими намірами це не виправдовувалось, і яких би негідників не “раскулачілі і растрєлялі”. Це нестійкі, тимчасові здобутки, ми вже проходили атаманщину та діктатуру пролєтаріата. І при Ющенку нещодавно хотілось швидше неба в алмазах – то як, сподобався Янукович?

Поділитися:
Share
Читати далі

Сегодня ровно пять лет с нашего первого митинга в Донецке (фото, видео)

Пять лет назад мы сделали очень мало. Пять лет назад нам никто не помог сделать больше. Я, наверное, навсегда запомню жёлто-голубой Донецк марта 14-го.Толпы молодых, красивых людей, поющих про Степь Донецкую и про Червону Руту. Вспомнивших, что они украинцы. Слишком поздно вспомнивших. А сегодня вы хотя бы попытайтесь научиться на наших ошибках. На своих очень дорого. И больно.

Поділитися:
Share
Читати далі

Когда слова теряют свой смысл, люди теряют свободу

Телевидение в полную силу работает против интересов страны, в которой народ так хотел демократию, что заплатил за неё кровью. И продолжает платить каждый день.Почти все каналы принадлежат олигархам, и мы поимённо знаем, какой и кому. Медиамагнаты из страны агрессора, пользуясь демократией и свободой слова, абсолютно свободно льют удобную им пропаганду прямо в уши послушному зрителю.И становится страшно от осознания того, что вместо людей выбор делает телевизор.

Поділитися:
Share
Читати далі

Або історію цієї війни напишемо ми, або її перепише під себе Москва

Мистецький Арсенал другий рік поспіль дає відкоша книжкам, що їх пишуть військові. Спроба не пустити на Книжковий Арсенал книжки, написані вояками, – це лише фрагмент проблеми. Зальот оргів Книжкового Арсеналу – цілком закономірне явище в країні, де досі немає НОРМАЛЬНОГО (!) підручника захисника України та великі питання до підручника історії.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео