Робоча поїздка Президента до Одеської області (фото, відео)

Петро Порошенко в ході робочої поїздки до Одеської області відвідав ярмарок «Скарби Одещини», взяв участь в роботі Ради регіонального розвитку Одеської області, поспілкувався з мешканцями Одеси.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не стоит грозить SAP, попивая сок у себя в облгазе

Устраивайтесь поудобней, тут интересный лонгрид о том, как раки из облгазов готовили диверсию, и как у них не вышло, а также про жену перспективного (принимаю пари, что не дойдет до третьего места) кандидата в Президенты, Фирташа\Левочкина, газики и SAP.

Поділитися:
Share
Читати далі

Падальник, який прикидається чєбурашкой

Зараз, коли ми знову стоїмо перед необхідністю зробити вибір, час переконатися чи на вірному ви боці, та чи не піддалися ваші погляди його лукавому впливу. Бо якщо вони співпадають з ворожими, є велика ймовірність того, що рано чи пізно біля вас знову почнуть гинути люди. Проте винні в цьому будуть вже не тільки ворог і зрадники, але й ті, хто до них дослуховувався.

Поділитися:
Share
Читати далі

Планы планами, а обед по расписанию (фото)

Им вручали награды, им жали руки, их благодарили за работу. Парни смущались, парни запинались, парни краснели/бледнели. А потом он совершенно серьезно сказал “Парни, вы не представляете, какая это для меня честь – быть вашим Верховным”. И как-то все сразу оттаяли и расслабились.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 02.03.2019

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «И Оскар за подделку фактов получает…»

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео