Продажные подонки, прикидывающиеся честными

Последние дни просто наслаждаюсь этими “слугами народа”, “чесних більше” и “новыми курсами”. Одно – балабол “навчений вбивати”, но “воевать не пойду, бо не навчений”. Второе намутило нам убытков $32 млрд своими газовыми контрактами и рассказывает, что это на самом деле победа. Третье – “я вам ничего не должен, я только родителям должен”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Допоможи відділенню гематології

На даному етапі розбудови країни це і наша відповідальність теж. Бо дорогі ліки зараз у них закупаються, і це головне для тих, хто лікується. Бо фінансування не в повному обсязі. Що я очікую. Що дійсно ті, хто має змогу-владу, прийдуть та зацікавляться станом справ. Бо там треба ще купу палат ремонтувати. І багато чого змінити. Роботи там вистачає.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ми вже давно не слабкі та не беззахисні

На днях було прийнято закон, згідно якого зміниться процедура закупівлі товарів та послуг оборонного значення. Тепер усунуті бюрократичні перепони та посередницькі послуги, а державні замовники отримають можливість набагато швидше та дешевше напряму закуповувати сучасне озброєння та устаткування країн НАТО в рамках домовленостей, над якими постійно працює Президент Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Народная методичка

Это сейчас те политики, кому приспичило порулить страной, изо всех сил заигрывают с украинской армией. Заискивающе улыбаются, преданно заглядывают в глаза, подмигивают, увещевают красивыми речами, дескать, не бойтесь парни, не брошу. Как стану Президентом, так ещё пуще прежнего буду вас всех холить и лелеять. Залюблю до икоты. Оно то и понятно, какой политический дурак повернётся сейчас кормой к Вооруженным силам? Раньше те солдатики нах никому не были нужны.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вопрос совершенно справедливый, но дебильный

Независимость Украинской церкви мы с самого начала выгрызали зубами, несмотря на всевозможное противодействие Москвы. Это большая победа, и нет ничего зазорного в том, чтобы этому радоваться, всячески эту победу (нашу победу!) рекламировать, и, да, можно и похвастаться немножко, чего уж там. С такими вводными несложно понять некоторое раздражение, которое может вызвать вопрос из толпы «А когда вы будете бороться с коррупцией?»

Поділитися:
Share
Читати далі

Москва-2009 і Вона

Детально про московську газову угоду ім. Юлії Тимошенко. З десятиріччям всіх!

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко зустрівся зі студентами полтавського осередку Української академії лідерства (фото, відео)

Президент подякував учасникам Вертепу Української академії лідерства за різдвяний тур містами на сході держави подарував їм солодощі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 11 – 17 січня 2019 р.

Щоразу по п’ятницях – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 11 – 17 січня 2019 р. ЗРАДА Екс-ректор Катерина Амосова та її прихильники

Поділитися:
Share
Читати далі

Ранкова стрічка приємних новин. 19 січня 2019 року

Економіка України продемонструвала найбільше зростання за останні сім років; ми почали постачати до Ізраїлю кошерну їжу; товарообіг з Бельгією зріс до мільярда доларів, а до Антарктиди вирушила найбільша за 17 років українська експедиція

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з Міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом (фото)

Петро Порошенко привітав Німеччину з початком непостійного членства в Раді Безпеки ООН з 1 січня 2019 року, де одним із ключових пріоритетів Берліна визначено підтримку зусиль з відновлення територіальної цілісності України.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share