СБУ: Цифра дня – 11.01.2019 (інфографіка)

360 кіберінцидентів виявила та блокувала СБУ у 2018 році, 49 адміністраторів соцмереж притягнуто до відповідальності за антиукраїнську пропаганду, 29 особам оголошено про підозру, 20 вироків суду набрали чинності.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко привітав першого Президента Леоніда Кравчука з ювілеєм (фото)

«Україні пощастило з першим Президентом. Але й Вам, пане Президенте, дуже пощастило з Україною, пощастило в політичному житті. Ви мали справді патріотичну державницьку опозицію. Прагнення Ваших партнерів-опонентів В’ячеслава Чорновіла, Левка Лук’яненка, Івана Драча і багатьох інших великих українців іти «геть від Москви», допомогло і вам розпочати прощання з російською імперією, яке ми завершуємо тепер», – сказав Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гірше стало, кажете?

Хочете багато-багато перемоги? Чистої! Незайманої! Я для вас маю таку! Щойно відбулося засідання Національної ради реформ, де серед іншого заслухали доповідь керівництва Національного банку України. Було представлено статистичні дані по динаміці розвитку національної економіки. Про що там розповіли?

Поділитися:
Share
Читати далі

Виводимо фанатиків із гри

Найкращий метод викрити брехливість, неправдивість і неадекватність хибного та деструктивного вірування – це довести таке вірування до повного абсурду. Панове порохоботи, шоу, яке ми зараз маємо можливість бачити в реалі, не для нас.
Бережіть себе та свої нерви. Хоча розкривати суть лайна, звичайно, не забороняється, і діло це богоугодне.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про підтверджений позитивний досвід

Ніхто не піде лікуватися до лікаря без досвіду. Та й програміста ніхто не візьме на роботу, якщо він ніде не вчився та не стажувався. Чому в політичній сфері має бути по-іншому? Чому французький фермер не може працювати, якщо в нього немає диплома агронома чи механіка, а в Україні на посади в системі державного управління можуть претендувати люди без кваліфікаційної підготовки – університетської та/або практичної?

Поділитися:
Share
Читати далі

Вы не поверите!

А кто-то же на полном серьезе писал, что за продажу Курил у Путина рейтинг посыпется, и даже протесты начнутся. Хехе. Начнутся. Начнут заряжать Кисилева-Соловьева, а через них – дорогих россиян. Которые в свою очередь пойдут не на протесты, а крестным ходом-демонстрацией с хоругвями и портретами-иконами великого Путина – отца народов и победителя, поставившего точку во Второй мировой войне.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нет предела совершенству

Если 100 раз сказать халва, во рту слаще не станет. Если 100 раз написать в фейсбуке и на сайте, как плохо все в ВСУ, то оно ж лучше не станет от этого. Не появится из ниоткуда 100500 выпускников Вест-Пойнта, горящих желанием подписать контракты в ВСУ. От взводных до комбригов. И 100500 обученных спецназовцев не придёт в военкоматы, чтобы отправиться служить в механизированную бригаду стрелком. Лучше от этого не станет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Один день с Президентом. Послесловие, часть 2

Понимаете, он просто ни хрена, кажется, не боится. И весело идёт в народ, совершенно не напуганный перспективой, что в него кинут яйцом или зададут неудобный вопрос, или ещё что-то пойдёт не по плану.

Поділитися:
Share
Читати далі

Полиграфыч оставил после себя потомство

Прослойку пирога под единым названием “общество” очень любят окучивать политики, из чьих пальцев тянутся ниточки. Им это в радость, ведь ничего придумывать не нужно. Всё уже придумано до них. Стоит ткнуть пальцем в сторону человека и произнести громко и с выражением «Он забрал ваши деньги». Если кто-нибудь оказался успешней тебя, то что нужно сделать? Праааавильно, мои дорогие. Нивелировать успех. А лучше аннулировать вместе с носителем.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не зубожіння, а жлобство

Проблема більшості наших співгромадян не в тому, що їм живеться погано, а в тому, що їхні бажання значно перебільшують їхні можливості, але їм бракує волі, аби змобілізувати сили та добитися жаданого або просто змиритися. І аби виправдати цей свій стан, звинувачують вони кого завгодно, крім себе.

Поділитися:
Share
Читати далі

Один день у Рівному, або Обнімашки з Президентом

Рівне президента чекало: Оголошення в усіх храмах УПЦ. Збуджені соціальні мережі. Просто ошалілі від потоків і перепитувань телефонні мережі… Ввечері чергова напруга на мережі: соціальні і телефонні. Здогадайтесь, що обговорювалось. Ми – рівняни. Ми класні. І у нас класний Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Один день с Президентом. Послесловие, часть 1

В программе рабочей поездки график начинается в 10:00 и заканчивается чрезмерно оптимистичной строкой «17:50 — відліт до м. Києва». На практике самолёт улетел около 22-х часов, и если вы постараетесь, то вы сами догадаетесь, как же так вышло. Спойлер: один человек очень любит внезапно развернуться и вместо того, чтобы по графику идти в здание, пойти в толпу здороваться.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ранкова стрічка приємних новин. 11 січня 2019 року

зростають золотовалютні резерви, оборонно-промисловий комплекс набирає обертів, ми зменшуємо свою залежність від мокшанської нафти, зненацька у Балтійському морі з’явилося дох@я «Томагавків». А агропромисловий комплекс України все більше закріплюється на ринку ЄС.

Поділитися:
Share
Читати далі

Годі спочивати на Томосі. Рухаємося далі…

Президент пообіцяв референдум по НАТО. Нам весь час вбивали у голови, що референдум розколе Україну, загострить протистояння її Сходу та Заходу. Війна стала точкою неповернення до такої маніпуляції, а референдум зіграє роль об’єднуючого чинника, який назавжди відсіче нас від мокшанських болот. Петре Олексійовичу, не зупиняйтесь – після президентської перемоги проведіть такий референдум одночасно з парламентськими.

Поділитися:
Share
Читати далі

Всі на одного

Ми маємо пару десятків потенційних кандидатів, які замість того, щоби оприлюднювати свої програми чи розказувати про власні переваги, просто накидаються на чинного Президента. Суперники не критикують одне одного. Таке враження, що президентських крісел кілька десятків, і зайвий лише один – от всі на нього й накинулись. Але ж це неправда – крісло одне. Чому ж немає справжньої боротьби, а є лише імітація?

Поділитися:
Share
Читати далі
Share