HELGI`s NEWS – 10.01.2019

Томос повернувся в Україну, Мінкульт до кінця місяця проведе експертизу статутів УПЦ МП, Грецька ПЦ розпочала процедуру визнання української автокефалії, а дев’ять парафій тільки за один день перейшли з московської церкви до ПЦУ.

Поділитися:
Share
Читати далі

До 3,5 років позбавлення волі засуджено організатора незаконного перекриття траси «Львів – Рава-Руська»

29 березня 2017 року понад сто осіб організовано прибули до села Гряда Жовківського району Львівської області, де намагались перекрити рух автотранспорту та палити шини, створюючи для медіа замовну негативну картинку з України. Серед плакатів учасників акції були гасла польською мовою, що спрямовані на інспірування міжнаціональної ворожнечі: «Ні! Геноциду поляків», «Волинь у наших серцях». Серед учасників блокування траси не виявилося жодного етнічного поляка!

Поділитися:
Share
Читати далі

Світлина з загиблим українським захисником отримала золоту нагороду міжнародного конкурсу в Японії

Історія загиблого українського захисника Сергія Кобченка вразила журі авторитетного міжнародного конкурсу «Tokyo International Foto Awards». Фотографія італійського фотографа Роберто Травана, на якій зображений наш мужній Герой, отримала золоту нагороду конкурсу в номінації «Останній погляд…»

Поділитися:
Share
Читати далі

Для них війна завершилася…

Будівлю на фото я впізнаю й через 40 років. Такого не забудеш. Дніпро. Будинок Політпросвіти. І всім пофіг. Ярошу чиї хлопці жили в цій будівлі. Березі, в якого хлопці з “Дніпра-1” там перебували у великій кількості. Та й усім іншим. У них тепер – політика. Вибори. Договорняки. Для всіх для них війна, вочевидь, закінчилася. Для чувака на банері вона й не починалася.

Поділитися:
Share
Читати далі

Принцип трех Д: диффамация, деморализация и дегуманизация

От нас не отстанут. Никогда, ніколи, never. Забудьте об этом. От нас не отстанут, пока мы существуем в одной и той же реальности. От нас не отстанут даже после того, как сдохнет х*йло. От нас не отстанут просто потому, что это прошито у них в матрице. Нет никаких мы и они. Есть либо мы, либо они.

Поділитися:
Share
Читати далі

Один день с Президентом (онлайн)

Один день с Президентом в исполнении Владимира Завгороднего. Значится, жил да был на свете один человек, который был таким ленивым, так не любил никуда ездить и так ловко придумывал всё новые отмазки, что Президенту Порошенко пришлось самому ехать в город Ровно, чтобы наконец увидеться с этим ленивым блогером…

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент підписав Закон щодо підприємств залізниці, майно яких розміщене на неконтрольованій території Донбасу

Впровадження норм Закону сприятиме узгодженню норм законодавства та реалізації тимчасових заходів щодо недопущення звернення стягнення на активи ПАТ «Укрзалізниця» за зобов’язаннями підприємств залізничного транспорту, що розташовані на території проведення АТО, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Президента України до Рівненської області (фото, відео)

Під час робочої поїздки до Рівненської області Президент Петро Порошенко взяв участь у подячному молебні за отримання Томосу про автокефалію та утворення Православної Церкви України, відвідав ветеранів АТО/ООС, які проходять реабілітацію у Республіканському центрі лікування та реабілітації наслідків нейротравм, поспілкувався з мешканцями м. Здолбунів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ранкова стрічка приємних новин. 10 січня 2019 року

Україна впевнено крокує шляхом реформ, наші американські друзі відстежують процеси, що відбуваються в окупованому Криму, з кожним днем більшає кількість відремонтованих автошляхів, ми нарощуємо обсяги торгівлі з ЄС, а у зоні відчуження ЧАЕС зафіксували зростання кількості рідкісних тварин.

Поділитися:
Share
Читати далі

Результати роботи органів прокуратури 01.01 – 08.01.2019 (брифінг, відео)

Всього у 2018 році органами прокуратури обліковано 9155 фактів хабарництва та інших корупційних злочинів, 3126 обвинувальних актів скеровано до суду, і 702 особи станом на 1 грудня 2018 року отримали реальні вироки.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вони не пробачили нам того, що ми вистояли

Проблема в тому, що не дивлячись на розв’язану війну та очевидну різнорівневу (економічну, інформаційну) агресію ми продовжуємо бачити в них меншу загрозу, ніж вони вбачають її в нас. Витримати цей тиск симбіозу ворожих зусиль зі зневірою частини українських громадян, підтримати прошарок нової дієвої національної еліти, виробити антитіла до інформаційної навали – і стане головним завданням нашого суспільства на найближчий час.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Да, скифы — мы!»

Кремль всегда и везде, как только устанавливал оккупационный режим, первым делом брал под контроль историю. Так они сожгли древние библиотеки, которые хранились в наших церквях, так они раскапывали наши курганы и все найденное тянули в Эрмитаж, тянули иконы и даже фрески из церквей, чтобы иметь возможность рассказывать, что в начале времен было “Древнерусское государство”, а потом сразу Россия, а Украины так и вовсе не было. Так вот, древние скифы полностью опровергают эту ересь.

Поділитися:
Share
Читати далі

Электоральное поле кремлевских сеялок

Я предлагаю вам один единственный вечер помониторить российские ток-шоу, посвящённые Украине. Просто сядьте, посмотрите, а вернее, послушайте. Странно! Чего это они так окрысились на «шоколадного барыгу?». Вернее, почему только на одного него? Словно и нет других кандидатов на пост Президента Украины? Нет, нет… Мне отвечать на этот вопрос не нужно. Сами себе ответьте…

Поділитися:
Share
Читати далі

То, что останется после нас…

В геополитических партиях до конца игры часто не доживают. Не только зрители, даже игроки. Ход, сделанный здесь и сейчас, вполне может привести к мату (не путать с йптвмть) в отдаленном будущем. Мы все живем здесь и сейчас. Оперируем чувствами, эмоциями и реакциями здесь и сейчас. Но иногда все же нелишним будет подумать о том, что через сто лет это будет совсем не важно.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share