«Сгонять на бэхе за продуктами», и это не про BMW

Реформа питания и передовые позиции боевых бригад. А еще стоны “почему это не показывают на ТВ?”. Ну, на ТВ не показывают по той причине, что очень мало журналистов рискуют приехать на такие позиции. До “серой зоны” тут метров 100, а до сепаров меньше километра. Это то, что, на самом деле, назвать можно только “передком”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про якобы коррупцию от практикантов циркового училища

Самое забавное в этой всей истории – это чувство когнитивного диссонанса при прочтении сообщений от мушек-зрадофил. С одной стороны, они свято уверены в том, что Порошенко выборы проиграет. С другой стороны, что машины покупают для него. Но… ведь с их точки зрения, он освободит кабинеты в апреле. Так начерта ему машина новая?

Поділитися:
Share
Читати далі

Полковника в рясі забули запитати

Ця логіка неосяжна для нормальної людини, коли Ґундяєв-Кіріл заявляє, що “автокєфалію украінской церкві нєльзя допустіть”. А що ще “нєльзя допустіть”? Мову? Прапор? Гімн? Історію? Державу свою “нєльзя”?

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко дав ексклюзивне інтерв’ю ТРК “Перший Західний” на Львівщині (відео)

Президент Петро Порошенко наголошує, що використовував і надалі використовуватиме всі можливі засоби, аби звільнити українських моряків, які були захоплені у полон Росією. «Вони мають бути негайно звільнені. В іншому випадку Росія буде притягнута до відповідальності», – сказав він.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про морську славу козацького роду

Українцям корисно знати не тільки історію України, а й історію свого військово-морського флоту. Тому що її від нас постійно приховували, а самі росіяни приписували всі наші перемоги собі, писали один одному дисертації про наші перемоги, розповідаючи, що це слава вєлікава рускава флота. От тільки russi і Cossachi у всіх джерелах – це не moscov.

Поділитися:
Share
Читати далі

Смешная история про жабу и гадюку

Почему Саакашвили меняет свою точку зрения про лидера пророссийской партии Родина (Батькивщина), чем вводит в ступор своих уже немногочисленных сторонников, заставляя их переобуваться налету дважды за один день?

Поділитися:
Share
Читати далі

С каких пор слово “пиар” стало ругательным?

Почему выгодно преподносить общественности и продавать свои достижения на конкурентном рынке — стыдно? У нас же фразу “да это все пиар” произносят с видом брезгливым и роздратованим, почти как “ну что вы, как можно, ведь там запущенный сифилис”. Что это, откуда это?

Поділитися:
Share
Читати далі

Слабкі місця наших “нових облич”

Борець з корупцією мусью Найєм голосує “проти” порядку денного звіту ТСК з розкрадання армії, полум’яні націоналісти не приходять на голосування за припинення договору про дружбу з РФ, а вічно нова Тимошенко як почала з 2008 року саботувати принципові голосування типу визнання російської агресії проти Грузії, так і продовжує.

Поділитися:
Share
Читати далі

А ви кажете, що Юля не виконує обіцянки…

Ми тут рахували цифри, згадували контракт з путіним по 450 баксів, а треба було всього лише згадати місцеві вибори 2015 року і… (бінго!) ті самі обіцянки! Більше того, ви не знаєте, але Юлія Тимошенко вже перемогла і вже знизила тарифи на газ в 2 рази. Ви цього не знали? То давайте освіжимо пам’ять бордами, роликами з 2015 року та посиланнями на офіційний партійний сайт Батьківщини.

Поділитися:
Share
Читати далі

В Париже густо взошли балалайки

Люмпен не здатен на довготривалий безкоштовний протест. Ідейно може протестувати середній клас. Для люмпену плата у Франції – можливість безкарно грабувати середній клас, і буде біда, коли люмпену дозволять грабувати безкарно, ідучи на якісь перемовини. Відповідно спроби прирівнювати наш Майдан до протесту у Франції – чиста маніпуляція.

Поділитися:
Share
Читати далі

Я готов признаться в непотребстве

Находясь в добром здравии и при полной памяти, собрав по карманам остатки терпения, выдержки, я таки посмотрел вчерашний выпуск ток-шоу «Народ против» на одном из телеканалов. Название, кстати, такое хорошее. Душевное. Можно было ещё назвать… «Все говно». Ну да ладно. Очень интересный получился эфир. И дуже поучительный.

Поділитися:
Share
Читати далі

Непомічені 140

Омелянович-Павленко – один із найзвитяжніших українських полководців часів Перших Визвольних Змагань. Керівник переможного Першого Зимового Походу. Вдумливий керманич, яких ще пошукати. Йому сьогодні 140 років. Чи помітила держава Україна дату? Може, десь в промовах керманичів було згадано добрим словом видатного вояка? Може, в школах були тематичні уроки історії на честь? Риторичні питання…

Поділитися:
Share
Читати далі

З чийого голосу співає «хитрий лис»

Пробую собі уявити психічний стан людей, які можуть одночасно обурюватися, чому влада досі не арештувала Медведчука, але водночас захоплюються Кравчуком та аплодують йому кожного разу, коли той критикує ту ж таки нашу чинну владу або вихваляє Тимошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Щирі патріоти в таборі зрадофілів

От якого біса додавати свої голоси до стогону та лементу, як все погано в Україні? Вибіркове бачення, фільтри, які пропускають лише негатив, створюють в очах агресора з України легку жертву. Коли ви навіть мислите свою країну слабкою, розшарпаною, невдахою та лузером, ви вже провокуєте агресора. Змініть оптику, протріть нарешті від лайна скельця. А не можете, то хоча б не метушіться публічно.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share