Заложники взбесившейся бензоколонки

Кремлевский карлик давно уже понял, что давить на нас можно только пленными. Не газовым вентилем, не угрозой полномасштабного вторжения, не попытками устроить заварушки в тылу. Только живые люди в мордорском плену могут оказать воздействие на этих упрямых украинцев. Потому что мы своих не бросаем. Никогда и нигде.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зрады и перемоги вокруг «зеленого тарифа»

Лонгрид с разбором законопроекта №8449-д, который теоретически создаст новый рынок возобновляемой энергии в Украине. Или его не примут, и тогда рано или поздно система зеленого тарифа обрушится, потянув за собой сотни инвесторов и программ ЕБРР, а заодно и наш энергобаланс.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко привітав українських військовослужбовців з Днем Збройних Сил України (фото, відео)

«Громадяни нашої держави пишаються своїм військом і довіряють йому. Армія і Збройні Сили мають найвищий рівень довіри серед усіх державних інституцій. Наші Збройні Сили – це заслуга воїнів і ще мільйонів українців-патріотів, які зробили неймовірне – за такий короткий термін, менш ніж за п’ять років збудували армію, можливо одну з найсильніших у Європі, і зупинили російського агресора», – сказав Глава держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кто и почему голосует за Вакарчука?

Кандидат Вакарчук — это такой Святослав Противсіх. За него проголосуют люди, которые твёрдо вознамерились подтереться своим правом волеизъявления. Это форма протеста такая. Типа как машину сжечь. Только страну.

Поділитися:
Share
Читати далі

Для них наші смерті лише «нєудобства» в пересуванні

Нас не мають вводити в оману їхні лицемірні “тєрзанія”, як і лукавість нашої “грязі Москви”. Їх насправді дратує сам факт існування національного інтересу України, і нам його треба відстоювати, бо альтернативу ми постійно згадуємо річницями загибелі сотень тисяч бездержавних українців.

Поділитися:
Share
Читати далі

Многорукий, многоликий, везде успевающий джин

Попробуй описать сегодняшнего волонтера. Кто он? Мужчина или женщина? Старик или ребенок? Богатый молодой бизнесмен или доживающая на скромную пенсию старушка? Попробуй описать, а я постою рядом, почитаю. Что? Не получается? Потому что нет его, сегодняшнего волонтера, воплощенного в ком-то одном. Потому что сегодняшний волонтер – это все мы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Прийшли. Побачили. Врятували

Коли через багато років буде написана детальна історія тої війни, волонтери там займуть гідне місце разом із десантниками, танкістами та розвідниками. Бо без перебільшення тоді волонтери Україну врятували. І продовжують діяти досі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Они не понимают

Сначала они не понимали, как такая мелочь, как Голодомор, может быть поводом ссориться для братских народов. Теперь они не понимают, как такая мелочь, как война, может быть поводом не пустить в страну такого замечательного, светлого человечка. Она же ни при чем.

Поділитися:
Share
Читати далі

Новітня крилата ракета «Нептун» пройшла успішні випробування та знищила ціль на відстані 280 км (фото)

Під час випробувань було досягнуто важливих результатів, зокрема, проведено успішну льотну перевірку українських крилатих ракет, та відпрацьовано систему берегової оборони за допомогою модернізованого ракетного комплексу С-125. Для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності була задіяна авіація, а також обладнано спеціальний пункт на острові Зміїний.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України дав інтерв’ю міжнародній інформаційній агенції Bloomberg (відео)

«Діяти – не означає оголошувати війну. Точно ні. Ми – мирна країна, і я – людина миру. Ми просто хочемо захистити наш суверенітет і територіальну цілісність та незалежність. Але діяти означає запровадження нових санкцій проти Росії, пакет санкцій за Азов», – зазначив Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вітання Президента з нагоди Міжнародного дня волонтера

«Низький уклін усім вам за кращі прояви людської вдачі та унікальні чесноти, за активну громадянську позицію й щире прагнення утверджувати європейські цінності в Україні. Бажаю миру, оптимізму, здоров’я та невичерпної енергії!» – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко взяв участь у Форумі місцевого самоврядування в Києві (фото, відео)

Президент Петро Порошенко повідомив, що об’єднавчий Собор, де буде проголошено про створення автокефальної помісної православної церкви відбудеться 15 грудня 2018 року в Софійському соборі в Києві. Вселенський Патріарх Варфоломій направив відповідні листи із запрошеннями взяти участь у цьому Соборі ієрархам УПЦ Київського Патріархату, УАПЦ та ієрархам УПЦ Московського Патріархату.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не ідіоти, а вороги

Видання «Bellingcat» оцінює, що в Україні діють сотні шпигунів ГРУ, сконцентровані на поширенні дезінформації, провокуванні хаосу, ініціюванні соціальних протестів, з метою вплинути на президентські вибори в інтересах Росії. За оцінками «Bellingcat», на підрив України зсередини наразі кинуто біля 20% ресурсів ГРУ. Зрозуміло? 20% – на Україну, решта – на весь інший світ.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share