На українсько-білоруському кордоні з 1 липня розпочнеться сезонний пропуск громадян для збору дикоросів (фото)

Проходитиме він у два етапи: перший – для збору чорниці з 1 липня по 10 серпня з 06:00 до 22:00 і другий – для збору журавлини з 01 вересня по 15 листопада 2018 року з 08.00 до 20.00. Оформлення громадян буде здійснюватися для збору чорниці у трьох тимчасових місцях пропуску «Познань», «Березове» та «Дроздинь».

Поділитися:
Share
Читати далі

У ГУР МО України відбулася багатостороння зустріч керівників воєнних розвідок регіону (фото)

Участь у заході, крім української сторони, взяли делегації експертів з Міністерств оборони 8 країн світу на чолі із представниками вищого керівництва. Від початку російської збройної агресії проти нашої держави міжнародний спеціальний захід такого рівня представництва було вперше проведено в Україні.

Поділитися:
Share
Читати далі

83,7% населения нашей страны считают, что мы движемся неправильно?!

Направление на восстановление нашей армии – это вот не поддерживает 83,7% населения? Честно? То есть, так и надо было оставить заброшенный пустырь вместе с заброшенной армией? Честно? Или просто какие-то проходимцы вывесили себе гордый флаг “мы – социологи” и пишут всевозможную галиматью с умным видом?

Поділитися:
Share
Читати далі

Навчання з територіальної оборони «Північна Фортеця 2018» — в режимі «реального часу» (фото)

Степан Полторак, Олександр Турчинов, Віктор Муженко та Сергій Попко спостерігали за перебігом завершального етапу практичної фази перших експериментальних тактичних навчань із територіальної оборони «Північна фортеця-2018». Навчання тривають на Гончарівському полігоні, що на Чернігівщині.

Поділитися:
Share
Читати далі

Триває підготовка до спільних українсько-американських навчань “SeaBreeze-2018” (фото, відео)

Екіпаж фрегату “Гетьман Сагайдачний”, морська авіація та морпехи вдосконалювали навички в рамках підготовки до українсько-американських навчань “Сі-Бриз”. Вони заплановані на липень.

Поділитися:
Share
Читати далі

В Україні незабаром може змінитися аудіовізуальне законодавство

Основні зміни, що незабаром будуть внесені до Директиви ЄС про аудіовізуальні медіа-послуги та до проекту нової редакції відповідного Закону України, стосуються редакційної відповідальності, технологічної нейтральності, також планується створення єдиного підходу стосовно телевізійних і нелінійних послуг.

Поділитися:
Share
Читати далі

Спільний брифінг голови СБУ та міністра МЗС щодо злочинів РФ на тимчасово окупованих територіях (фото, відео)

«В Росії та в окупованому Криму і на Донбасі незаконно затримані громадяни України стають жертвами кремлівської політики катувань. Ми готові на будь-які кроки, які дозволять нам звільнити наших заручників і політв’язнів», – Василь Грицак та Павло Клімкін.

Поділитися:
Share
Читати далі

На Львівщині зловмисникам, які розгромили табір ромів та вбили одного з них, повідомили про підозру

Група осіб, озброївшись предметами, спеціально пристосованими для нанесення тілесних ушкоджень (ножами, металевими трубами, ланцюгами), здійснили напад на табір, у якому тимчасово проживали особи ромської національності. Внаслідок таких дій 24-річний мешканець Закарпаття отримав численні ножові поранення, внаслідок яких помер.

Поділитися:
Share
Читати далі

Они этим гордятся

Геббельс не печатал в газетах фотографии братских могил из Аушвица. Сталинские пропагандисты не красовались на фоне бараков ГУЛага. Даже Пол Пот не догадался прославить в песнях и стихах мотыгу, бьющую по затылку. Но тут у нас не гитлеровцы, не НКВДисты и не “красные кхмеры”. Тут у нас братья, которых там нет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Стандартна гебешна схема

Ситуація з ромами розкачується за стандартною гебешною схемою. По наростаючій. Далі за планом розкачки має бути кров з іншого боку протистояння. І я майже певен, що це вже планується. Має бути щось гучне, чутливе для суспільства. Знову підставлять якогось малолітку, який загине “в сутичці з циганами”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Туреччини

Президент Петро Порошенко привітав Реджепа Таїпа Ердогана з перемогою на президентських та парламентських виборах у Туреччині 24 червня 2018 року. Окрему увагу було приділено підготовці до засідання Стратегічної ради Президентів, яке має відбутися в Туреччині.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чотири питання до Гриценка

Історія з виступом екс-міністра оборони Анатолія Гриценка у проросійському «Міжнародному центрі досліджень відносин Росія – ЄС» у Відні отримала несподіване продовження. «Кандидат у Президенти України» тепер чомусь категорично намагається приховати сам факт свого перебування у Центрі та розповідає про якусь міфічну зустріч з європейцями, під час якої він, мовляв, розмовляв про лиху долю українських полонених.

Поділитися:
Share
Читати далі

Серіал “Мийка”. Серія №3 “Липовий акт”

Всі тополі були визнані як трухляві всередині. Я пройшовся по місцю вирубки та засняв цю трухлявість стовбурів. Комісія фактично внесла недостовірні дані в акт.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мутанты с загадочной русской душой (видео брифинга СБУ/МИД)

Пока на сопредельных территориях играют в футбол и гостеприимство, выжившие в плену украинцы свидетельствуют о том, как потомки Тютчева сдирали кожу живьем, обезглавливали и вырезали сердца.

Поділитися:
Share
Читати далі

На чьей стороне «воюете»?

Оппоненты, зрадофилы, не заметили, как для них своими стали откровенные враги Украины: ватные шарии, оппоблоковские крюковы, портновские дубинские, и прочие монтяны мелкой россыпью.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share