Если вам нравятся сериалы, то вот вам первая серия

Арсен Аваков, хочу Вас поздравить с отличными броварскими полицейскими. Планирую писать о них много и часто теперь, чтобы Ваша хваленая реформа была всем видна. Кстати, не подскажете, если я решу спилить все деревья возле Вашего дома, Ваша полиция будет также бесхребетна или скрутит меня через 10 минут?

Читати далі

Мусом Авакова, или Здравствуйте, Петр Алексеевич

Результат того, что Олешко вместо того, чтобы передарить, распаковали, – враньё с завышением закупочной стоимости патронов для ССО. А всего-то надо было его Гройсману подарить. Катался бы сейчас Мирослав по полям на комбайне, про рынок земли врал. Земля бы стерпела.

Читати далі

Що відбулося 22 червня 1941 року?

Два друга дружили, цілувалися, пили горілку разом, але один розгадав плани іншого і пирнув розочкою на випередження. В результаті десятки мільйонів загиблих, серед яких величезна частина – українці. Ось що означає бути бездержавним гарматним м’ясом. Ніхто твоє життя не цінує – окупант використовує тебе за принципом “бабы еще нарожают”.

Читати далі

Просто хороший хлопець

Одна з найбільших загадок всесвіту, про яку я точно можу сказати «ну, нє шмогла я», – це люди, які готові голосувати за Гриценка. Я не розумію, на підставі ЧОГО вони роблять свій вибір? Де там логіка?

Читати далі

Робоча поїздка Президента до Запорізької області (фото, відео)

Під час робочої поїздки Президент відвідав 9-й полк оперативного призначення Нацгвардії України, відкрив рух на відремонтованій ділянці траси державного значення Н-08 «Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь», відвідав Казенне підприємство НВК «Іскра» та привітав учасника Другої світової війни Івана Залужного зі 100-літнім ювілеєм.

Читати далі

Житомир, Старычи: по 8 общаг на 1000 контрактников в каждом городе

Когда Петр Порошенко ставил эту задачу, когда Степан Полторак подписывал планы строительства – кто мог реально поверить в то, что это не “прожекты”? Но да, вот, меньше двух месяцев назад. Сколько строилось предыдущими? Риторический вопрос…

Читати далі

Зради і перемоги тижня. 15 – 21 червня 2018 року

Щоразу по п’ятницях – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 15 – 21 червня 2018 рр. ЗРАДА Міністерство закордонних справ України висловило протест

Читати далі

Сюрреализм украинского рынка земли

Если кто-то считает, что именно вот этот порядок называется “рынок”, то его злобно обманули. Это называется “базар”. И совершенно очевидно, что на этот базар никто не будет заходить, чтобы работать вдолгую, вкладываясь на десятилетия. Зато контроль останется. Чиновники при деле, за народным добром будут бдить. Ну, и агробароны не пострадают, можно не переживать.

Читати далі

Звернення Президента до українського народу у зв’язку з Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

«Ця всенародна вдячна пам’ять про жертовність наших дідів та прадідів, їхню нескореність – священна для кожного українця. Вона гуртує націю, додає нам наснаги, сил та рішучості у справедливій боротьбі з новоявленими російськими окупантами» – Петро Порошенко.

Читати далі

Робоча поїздка Президента на Донеччину (фото, відео)

Президент представив нового очільника Донецької ОДА: Наше спільне завдання – мир, безпека людей, відновлення і розвиток територій.

Читати далі

Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби – Президент (фото)

Президент Петро Порошенко напередодні 100-річчя державної служби в Україні зустрівся з державними службовцями та вручив нагороди.

Читати далі

Хороші новини. 18-21 червня 2018 року

І нарешті відновлює свою роботу РадіоТисячіМазеп, яке розказує вам, що гарного ви пропустили вчора (а сьогодні ще про три дні до вчора). Сподіваюся, ви скучили і вже наготовили свої вподобайки та репісти 😉

Читати далі

Новости дня. 21 июня 2018 года

Закон о Национальной безопасности проголосован 248 голосами – наиважнейший закон на пути в НАТО, который не только позволит Украине вступить в эту организацию, но и поможет реформировать страну и армию.

Читати далі

Прийшли штурмувати…

Пообіцяти штурм і вуличні бої – а привести три каліки. Як у більшості опозиціонерів. Хлопчика з міхо-майданчика вивезти можна, а от міхо-майданчик з хлопчика…

Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial