Если вам нравятся сериалы, то вот вам первая серия

Арсен Аваков, хочу Вас поздравить с отличными броварскими полицейскими. Планирую писать о них много и часто теперь, чтобы Ваша хваленая реформа была всем видна. Кстати, не подскажете, если я решу спилить все деревья возле Вашего дома, Ваша полиция будет также бесхребетна или скрутит меня через 10 минут?

Поділитися:
Share
Читати далі

Мусом Авакова, или Здравствуйте, Петр Алексеевич

Результат того, что Олешко вместо того, чтобы передарить, распаковали, – враньё с завышением закупочной стоимости патронов для ССО. А всего-то надо было его Гройсману подарить. Катался бы сейчас Мирослав по полям на комбайне, про рынок земли врал. Земля бы стерпела.

Поділитися:
Share
Читати далі

Що відбулося 22 червня 1941 року?

Два друга дружили, цілувалися, пили горілку разом, але один розгадав плани іншого і пирнув розочкою на випередження. В результаті десятки мільйонів загиблих, серед яких величезна частина – українці. Ось що означає бути бездержавним гарматним м’ясом. Ніхто твоє життя не цінує – окупант використовує тебе за принципом “бабы еще нарожают”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Просто хороший хлопець

Одна з найбільших загадок всесвіту, про яку я точно можу сказати «ну, нє шмогла я», – це люди, які готові голосувати за Гриценка. Я не розумію, на підставі ЧОГО вони роблять свій вибір? Де там логіка?

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Президента до Запорізької області (фото, відео)

Під час робочої поїздки Президент відвідав 9-й полк оперативного призначення Нацгвардії України, відкрив рух на відремонтованій ділянці траси державного значення Н-08 «Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь», відвідав Казенне підприємство НВК «Іскра» та привітав учасника Другої світової війни Івана Залужного зі 100-літнім ювілеєм.

Поділитися:
Share
Читати далі

Житомир, Старычи: по 8 общаг на 1000 контрактников в каждом городе

Когда Петр Порошенко ставил эту задачу, когда Степан Полторак подписывал планы строительства – кто мог реально поверить в то, что это не “прожекты”? Но да, вот, меньше двух месяцев назад. Сколько строилось предыдущими? Риторический вопрос…

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 15 – 21 червня 2018 року

Щоразу по п’ятницях – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 15 – 21 червня 2018 рр. ЗРАДА Міністерство закордонних справ України висловило протест

Поділитися:
Share
Читати далі

Сюрреализм украинского рынка земли

Если кто-то считает, что именно вот этот порядок называется “рынок”, то его злобно обманули. Это называется “базар”. И совершенно очевидно, что на этот базар никто не будет заходить, чтобы работать вдолгую, вкладываясь на десятилетия. Зато контроль останется. Чиновники при деле, за народным добром будут бдить. Ну, и агробароны не пострадают, можно не переживать.

Поділитися:
Share
Читати далі

Звернення Президента до українського народу у зв’язку з Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

«Ця всенародна вдячна пам’ять про жертовність наших дідів та прадідів, їхню нескореність – священна для кожного українця. Вона гуртує націю, додає нам наснаги, сил та рішучості у справедливій боротьбі з новоявленими російськими окупантами» – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Президента на Донеччину (фото, відео)

Президент представив нового очільника Донецької ОДА: Наше спільне завдання – мир, безпека людей, відновлення і розвиток територій.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби – Президент (фото)

Президент Петро Порошенко напередодні 100-річчя державної служби в Україні зустрівся з державними службовцями та вручив нагороди.

Поділитися:
Share
Читати далі

Хороші новини. 18-21 червня 2018 року

І нарешті відновлює свою роботу РадіоТисячіМазеп, яке розказує вам, що гарного ви пропустили вчора (а сьогодні ще про три дні до вчора). Сподіваюся, ви скучили і вже наготовили свої вподобайки та репісти 😉

Поділитися:
Share
Читати далі

Новости дня. 21 июня 2018 года

Закон о Национальной безопасности проголосован 248 голосами – наиважнейший закон на пути в НАТО, который не только позволит Украине вступить в эту организацию, но и поможет реформировать страну и армию.

Поділитися:
Share
Читати далі

Прийшли штурмувати…

Пообіцяти штурм і вуличні бої – а привести три каліки. Як у більшості опозиціонерів. Хлопчика з міхо-майданчика вивезти можна, а от міхо-майданчик з хлопчика…

Поділитися:
Share
Читати далі
Share