До АПУ надійшов закон про Вищий антикорупційний суд

Документ готується до підписання Президентом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кофейный вопрос

Однажды станет понятно, что допуск к кофемолке – это серьезно. Появится Национальная ассоциация барист Украины. Будут открыты областные отделения. Будут одобренные курсы, как у врачей. Будут стандарты этики. Потом будет раскол. Раскол произойдет на почве долива кофе…

Поділитися:
Share
Читати далі

Прості рецепти з бігбордів

Політичні маніпулятори вже скоро добрих 30 років щось “відроджують”, прокладають “нові курси”, “перемагають корупцію” і встановлюють “народовладдя”. Проте з 2014 року якимось дивом Україна отримала більше можливостей ніж за 350 попередніх років своєї історії як нації. Але загроза їх втратити через такі спотворені пріоритети нікуди не зникла, бо занадто високий відсоток як посполитих, так і “еліти” продовжує вірити в прості рецепти з бігбордів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гебнявые технологии в вышиванке

Призывы старые – “НЕ УЧАСТВОВАТЬ В ВЫБОРАХ”, “БОЙКОТ ЛОЖНЫХ ВЫБОРОВ”. И радостно встречаем тех, кого не добили в 14-м году из-за российской агрессии. Заодно сушим сухари и собираем “тревожные чемоданчики”. Демократии не будет. Зато автор в вышиванке.

Поділитися:
Share
Читати далі

Румунія проти антикорупції

Боротьба з корупцією – це не каральні акції в стилі ЧК і не розгнузданий піар у стилі Саакашвілі. Це дуже довга, кропітка оперативна робота і змагання звинувачення із захистом у судах – за законом і відповідно закону.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share