Два цікавих кримінали

Дві класні новини за день. Перша – ГПУ порушила справу проти нардепа Євгена Мураєва, за його висловлювання про ув’язненого в Росії Олега Сенцова. Друга новина – затримані власники агрохолдінгу «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») Євген і Марина Сігали.

Читати далі

Дружини Президентів України та Угорщини відкрили Центр реабілітації дітей на Закарпатті (фото)

До акції долучилися дві лікарні Будапешту – лікарня імені Святого Франциска та дитяча лікарня «Бетесда». Після фінішу команда лікарів у перший робочий день Центру проведе комплексне обстеження вихованців дитячих будинків сіл Ратівці та Велика Добронь.

Читати далі

Президент України провів зустріч з Президентом Світового Конгресу Українців (фото)

Президент України закликав Світовий Конгрес Українців та всю українську діаспору долучитися до єдиного фронту підтримки процесу звільнення політичних в’язнів Кремля.

Читати далі

Президент провів лекцію на юрфаку КНУ ім. Т. Шевченка на тему «Антикорупційний суд в Україні» (фото, відео)

«Я розглядаю загрозу корупції як одну з найбільших загроз існування України. На рівні, може, трохи менше, але не менш важливому, ніж російська агресія, захист суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави», – заявив Глава держави.

Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з родинами українських бранців

Президент висловив підтримку усім українським заручникам і попросив передати їм, що Україна й надалі буде боротися за їхнє звільнення. Він також звернувся до тих, хто голодує: «Ви всі потрібні нам живими».

Читати далі

По вчерашнему обстрелу гражданского микроавтобуса в с. Голубовское

В распоряжении Командования ООС имеются аудиозаписи перехватов после неудачного выстрела. К сожалению или к счастью, боевики забывают, что они “под колпаком” и о том, что постоянно проводится сбор доказательной базы военных преступлений, которые совершаются террористами.

Читати далі

А что там у ПАПы? Почему я его поддерживаю

Вчера исполнилось ровно четыре года (военных года, помним об этом, а то некоторые уже и забыли) со дня инаугурации Петра Порошенко. Мои личные десять пунктов (главных для меня, на самом деле их больше) – почему я поддерживаю Петра Порошенко.

Читати далі

Допис суму та тривоги

Якщо кремлю вдасться пропхнути “свого” Президента – це буде катастрофа для України як держави. Не плекайте ілюзій, що це буде просто “менш прозахідний”, “більш дружній до Росії” Президент, який “домовиться з кремлем”, “припинить війну”. Кремль не влаштує НІЯКИЙ ХОЧ ТРОХИ НЕЗАЛЕЖНИЙ Президент України.

Читати далі

Лето на пороховой бочке

Мы проводим лето, привычно устроившись на пороховой бочке. Она большая, уютная, и греет спину не хуже песчаного пляжа. Я немного разбавлю вашу негу. Просто напишу один из вероятных вариантов ваших будущих сочинений “как я провёл лето”. Ну, или новую фантастическую главу для “тех, с кем ничего не случится”. Дабы не расслаблялись.

Читати далі

От нас ужасно устали

Столь интенсивной внешнеполитической работы до 2014 года и близко не было. И количество международных встреч Степана Полторака растет из года в год.

Читати далі

У Штаб-квартирі НАТО відбулася зустріч Міністрів оборони України, США, Великої Британії, Канади, Литви та Польщі

«Принцип відкритих дверей — один із основних принципів НАТО, є актуальним як для України, так і для інших країн. Вважаю історичною подією, що в новій будівлі Штаб-квартири Альянсу я першим Міністром із країн-партнерів приймаю Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака», — зауважив Генсек НАТО Йєнс Столтенберг.

Читати далі

Паразитировать на паразитах

Сначала всей страной гоготать с цен на жижу и шутить про Бензоколонку, а потом дружно негодовать, когда Швеция даст разрешение на “Северный поток-2”. Как это газовые деньги мимо нас пойдут, где же мы будем харчеваться? А Швеция нам, пацаны и девчонки, ничего не должна.

Читати далі

Антикорупційна перемога Банкової

Антикорупційний суд – питання не юридичне й не правове. Він, по-перше, питання фінансове, по-друге, політичне. Його створення – вимога МВФ. Від цього залежить отримання Україною фінансової допомоги Фонду. Факт створення чи нестворення АС напряму впливає на стан української економіки напередодні виборів. З траншем МВФ стан економіки – один, без траншу – значно гірший. Тут підключається питання політичне.

Читати далі

Хороші новини. 7 червня 2018 року

На Радіо Тисячі Мазеп постійна (і єдина) рубрика гарних новин, яка розкаже вам, що доброго ви пропустили вчора, у четвер, 7 червня. Буде декілька приємних новин для фанатів книжок та природи 😉

Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial