Два цікавих кримінали

Дві класні новини за день. Перша – ГПУ порушила справу проти нардепа Євгена Мураєва, за його висловлювання про ув’язненого в Росії Олега Сенцова. Друга новина – затримані власники агрохолдінгу «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») Євген і Марина Сігали.

Поділитися:
Share
Читати далі

Дружини Президентів України та Угорщини відкрили Центр реабілітації дітей на Закарпатті (фото)

До акції долучилися дві лікарні Будапешту – лікарня імені Святого Франциска та дитяча лікарня «Бетесда». Після фінішу команда лікарів у перший робочий день Центру проведе комплексне обстеження вихованців дитячих будинків сіл Ратівці та Велика Добронь.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України провів зустріч з Президентом Світового Конгресу Українців (фото)

Президент України закликав Світовий Конгрес Українців та всю українську діаспору долучитися до єдиного фронту підтримки процесу звільнення політичних в’язнів Кремля.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент провів лекцію на юрфаку КНУ ім. Т. Шевченка на тему «Антикорупційний суд в Україні» (фото, відео)

«Я розглядаю загрозу корупції як одну з найбільших загроз існування України. На рівні, може, трохи менше, але не менш важливому, ніж російська агресія, захист суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави», – заявив Глава держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з родинами українських бранців

Президент висловив підтримку усім українським заручникам і попросив передати їм, що Україна й надалі буде боротися за їхнє звільнення. Він також звернувся до тих, хто голодує: «Ви всі потрібні нам живими».

Поділитися:
Share
Читати далі

По вчерашнему обстрелу гражданского микроавтобуса в с. Голубовское

В распоряжении Командования ООС имеются аудиозаписи перехватов после неудачного выстрела. К сожалению или к счастью, боевики забывают, что они “под колпаком” и о том, что постоянно проводится сбор доказательной базы военных преступлений, которые совершаются террористами.

Поділитися:
Share
Читати далі

А что там у ПАПы? Почему я его поддерживаю

Вчера исполнилось ровно четыре года (военных года, помним об этом, а то некоторые уже и забыли) со дня инаугурации Петра Порошенко. Мои личные десять пунктов (главных для меня, на самом деле их больше) – почему я поддерживаю Петра Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Допис суму та тривоги

Якщо кремлю вдасться пропхнути “свого” Президента – це буде катастрофа для України як держави. Не плекайте ілюзій, що це буде просто “менш прозахідний”, “більш дружній до Росії” Президент, який “домовиться з кремлем”, “припинить війну”. Кремль не влаштує НІЯКИЙ ХОЧ ТРОХИ НЕЗАЛЕЖНИЙ Президент України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лето на пороховой бочке

Мы проводим лето, привычно устроившись на пороховой бочке. Она большая, уютная, и греет спину не хуже песчаного пляжа. Я немного разбавлю вашу негу. Просто напишу один из вероятных вариантов ваших будущих сочинений “как я провёл лето”. Ну, или новую фантастическую главу для “тех, с кем ничего не случится”. Дабы не расслаблялись.

Поділитися:
Share
Читати далі

От нас ужасно устали

Столь интенсивной внешнеполитической работы до 2014 года и близко не было. И количество международных встреч Степана Полторака растет из года в год.

Поділитися:
Share
Читати далі

У Штаб-квартирі НАТО відбулася зустріч Міністрів оборони України, США, Великої Британії, Канади, Литви та Польщі

«Принцип відкритих дверей — один із основних принципів НАТО, є актуальним як для України, так і для інших країн. Вважаю історичною подією, що в новій будівлі Штаб-квартири Альянсу я першим Міністром із країн-партнерів приймаю Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака», — зауважив Генсек НАТО Йєнс Столтенберг.

Поділитися:
Share
Читати далі

Паразитировать на паразитах

Сначала всей страной гоготать с цен на жижу и шутить про Бензоколонку, а потом дружно негодовать, когда Швеция даст разрешение на “Северный поток-2”. Как это газовые деньги мимо нас пойдут, где же мы будем харчеваться? А Швеция нам, пацаны и девчонки, ничего не должна.

Поділитися:
Share
Читати далі

Антикорупційна перемога Банкової

Антикорупційний суд – питання не юридичне й не правове. Він, по-перше, питання фінансове, по-друге, політичне. Його створення – вимога МВФ. Від цього залежить отримання Україною фінансової допомоги Фонду. Факт створення чи нестворення АС напряму впливає на стан української економіки напередодні виборів. З траншем МВФ стан економіки – один, без траншу – значно гірший. Тут підключається питання політичне.

Поділитися:
Share
Читати далі

Хороші новини. 7 червня 2018 року

На Радіо Тисячі Мазеп постійна (і єдина) рубрика гарних новин, яка розкаже вам, що доброго ви пропустили вчора, у четвер, 7 червня. Буде декілька приємних новин для фанатів книжок та природи 😉

Поділитися:
Share
Читати далі
Share