На Херсонщині урочисто зустріли своїх захисників (фото)

В Новій Каховці та Новоалексіївці, які стали «рідними домівками» для окремих мотопіхотних батальйонів бригади ОК «Південь», відбулися урочисті заходи з нагоди повернення особового складу із району виконання бойових завдань на сході України.

Читати далі

Документи архіву Міноборони, пов’язані з аварією на ЧАЕС, включені до реєстру програми ЮНЕСКО «Пам’ять Світу»

Багато з документів мали грифи секретності, а зняття грифів, яке продовжується і зараз в незалежній Україні, надає можливість розширювати джерельну базу досліджень Чорнобильської катастрофи.

Читати далі

Мигранты! А куда смотрит полиция?!

Проблема не в миграции, а в том, что наше излишне лояльное законодательство не позволяет наказывать строго и пресекать попытки попасть в страну определенных групп граждан. Отдельные индивидуумы пытаются попасть в страну нелегально, по поддельным документам и т.д., а мы можем их только выслать заново.

Читати далі

Антилогика и антирейтинги

Антилогика – затягивающее увлечение. Много можно чего накрутить на палец, которым мы имеем привычку попадать в небо. Но лучше вспомнить выборы мэра Киева в 2015-м году. На которых Кличко с высоким антирейтингом получил 40% голосов, а полдюжины его соперников с низким – от 3 до 8.

Читати далі

Вони відмовилися

Ця робота вінницького студента зайняла 1-е місце на конкурсі “Цифровой ветер-2018” у Москві (Росія). Але від приза переможець відмовився: “Я не потребую подарунків від ворога. Просто приємно показати Росії, що Україна краще”.

Читати далі

Камни на пути права граждан на достоверную информацию

Наше общество больно, а таблетки, которыми мы пытаемся лечиться, – подделка. На коробочке написано «Журналистика, расследования, свобода слова, независимые СМИ», а внутри джинса, заказуха, работа на Кремль и банальная проституция. С таким набором лекарств шансов на выздоровление нет.

Читати далі

Колокол вспомнит каждого

Будет печально и трагично каждый день бить колокол. Каждый день. День за днем. В одно время. В металл колокола добавят осколки. Не просто осколки. А из тел. Реальные и настоящие. Мы начали строить мемориал погибшим.

Читати далі

Жизнь в парадигме пассивного залога

Если с тобой что-то происходит, что тебе не нравится, всегда ж не лишним будет задать себе вопросы, почему ты позволяешь этому с собой происходить, и что ты можешь сделать прямо сейчас, чтоб это прекратилось. Иногда, как ни странно, достаточно просто вовремя варежку прикрыть. Чтоб микроб не залетел.

Читати далі

Міністр чи голова колгоспу?

Пан міністр, отримавши таку велику посаду, так і не виріс з орієнтирів манясвіту голови колгоспу та не здатен на професійні дискусії, обмежившись ситуативним маніпулюванням на “популярну” тему “антикорупційного” псевдопатріотизму.

Читати далі

Это даже не зрадофилия… Это зрадомазохизм

Больше всего меня поражает в последнее время – нельзя говорить о чем-то позитивном в Украине. В 95% случаев если говоришь кому-то, что в Украине что-то хорошо, правильно или позитивно, начинается какой-то понос насмешек, фантазий, домыслов и обвинений.

Читати далі

Марина Порошенко та Принцеса Ліхтенштейна Софі обговорили допомогу українцям по обидві сторони лінії зіткнення

Зокрема, мова йшла про доступ дітей до освіти в зоні конфлікту – по обидві сторони лінії розмежування.

Читати далі

Президент України провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Канади

Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо скоординували позиції напередодні Саміту Великої сімки, який відбудеться 8-9 червня 2018 року у канадському Шарлевуа.

Читати далі

47 причин бути серйозним

Існує така тактика розхитування суспільства, коли гине якась знакова особа, а владу звинувачують або у вбивстві, або у безсиллі – «не здатна захистити». Якщо особа владу критикувала, значить, убила влада. Якщо була об’єктивна, значить, «влада не здатна захистити». За пару тижнів – знову. І знову. І за кожною людиною – поголос, поголос, поголос…

Читати далі

З Днем журналіста!

Я вітаю усіх тих, кого ще не соромно називати журналістом. Тих, хто не спотворює інформацію. Тих, хто ще вміє потреби суспільства ставити вище за потреби свого професійного кола. Тих небайдужих, які без зайвого пафосу несуть прапор справжньої журналістики! З Днем Журналіста Вас! Розмножуйтесь, вас має стати більше!

Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial