Психологічна експертиза з використанням поліграфу зробила обґрунтовані висновки щодо намірів Надії Савченко

У зв’язку зі свідомою протидією Савченко Н.В. проведенню судової психологічної експертизи з використанням поліграфу комісія експертів не змогла поставити Савченко Н.В. всі запитання, а проведення експертизи було припинене.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент відреагував на вирок журналісту Сущенку

Президент Петро Порошенко заявляє, що засудження російським судом до 12 років ув’язнення українського журналіста Романа Сущенка є демонстрацією панічного страху Кремля та підтвердженням його агресії проти України.

Поділитися:
Share
Читати далі

В Іспанії Марина Порошенко домовилася про обмін досвідом у галузі інклюзивної освіти (фото)

В рамках офіційного візиту Президента України до Іспанії Марина Порошенко ознайомилася з іспанським досвідом впровадження інклюзивної освіти та відвідала середню школу Менендес Підаль в Мадриді, яка є однією з провідних інклюзивних шкіл Іспанії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Новый курс по-старому

“Новый курс Украины” – подальше от ЕС и НАТО? Это снова в объятия к мышебратьям? Есть ли там хоть слово про армию? Нет. Есть ли там хоть буква про НАТО? Нет.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Дьявол кроется в деталях» ©

Я давно уже не вникаю в суть антикорррупцыонных текстов. Их форма в целом мне тоже не всегда интересна. Но вот детали — ой, бльо, сколько дьяволов попряталось в деталях годного антикорррупцыонного текста!

Поділитися:
Share
Читати далі

Третій день офіційного візиту Президента України до Іспанії (фото, відео)

«Дуже важливо, що ми отримали чітку позицію на підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Підтримку позиції продовження санкцій. Підтримку позиції України в ЄС. Підтримку євроатлантичних амбіцій України», – розповів Глава держави у коментарі за підсумками зустрічей.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Орда» прийде – порядок в НАБУ наведе!

Раньше предполагалось, что Громрада будет из всех своих. Всех проверенных, всех дружелюбно настроенных. И если окажется, что что-то в НАБУ идет не так – сор из избы никто не вынесет. Обсудят за чашкой кофе, покивают, а этим из внешнего мира – зась.

Поділитися:
Share
Читати далі

ДАП: Битва воїнів світла з орками (відео-трилогія)

Друзья, я выкладываю свою видео-трилогию на тему Донецкого аэропорта. Прошу вашего внимания и репостов, чтобы побольше людей увидело, ведь это наша общая память. Наша история.

Поділитися:
Share
Читати далі

Месть сбитого лётчика

Как бы там ни было позже, но Гаврилюк – это один из символов стойкости и мужества на Майдане. Хотя и позже к нему особых вопросов нет. Предательство этого символа – это первые шаги к предательству Майдана.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share