Розпочався офіційний візит Президента України до Королівства Іспанія. Зустріч із Головою Уряду Галісії

Окремо було наголошено на значних перспективах поглиблення двосторонньої інвестиційної взаємодії, зокрема у контексті реалізації в Україні у 2018 році так званої великої і малої приватизації.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нас могло бы и не быть…

Максимальное количество объектов будет открываться к концу года, просто из-за цикличности бюджетного финансирования. Представляете, КАК много будет стонов про пиар и ленточки?

Поділитися:
Share
Читати далі

1 червня 1997 року розпочався 3-й етап розподілу об’єктів Чорноморського флоту СРСР (фото)

У більшості випадків все приймалося непридатним до застосування. Особливо занедбаними були бойові кораблі, які повністю були виведені з ладу, жоден з них не мав можливості самостійно вийти в море.

Поділитися:
Share
Читати далі

Проект #184общаги набирает обороты (фото)

Уже 93 строительные площадки по всей стране, каждый день добавляется и добавляется. А нет, не 93. Пока писался пост и готовились фотографии в ПроЗорро выложили еще 3 договора.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зачем ДемОрда идет в ГромРаду НАБУ?

Слепленный из говна и палок процесс по обвинению боевого генерала и обсер с привлечением реальных паразитов – это, оказывается, успешный кейс НАБУ. Наши активисты сильно постараются не допускать такого днища.

Поділитися:
Share
Читати далі

2-4 червня Президент України відвідає Королівство Іспанія з офіційним візитом

Це перший за останні 22 роки офіційний візит Президента України до Іспанії. Також цей візит стане першим візитом іноземного лідера з моменту призначення нового Прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчеса.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 25 – 31 травня 2018 року

Цього разу із запізненням, вибачте, зрадатижня_перемогатижня Розглянемо події 25 – 31 травня 2018 рр. ЗРАДА У Старій Миколаївці Донецької області

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент провів телефонну розмову з Держсекретарем США

Співрозмовники обговорили зміцнення співпраці в галузі безпеки та оборони. Також було обговорено безпекові виклики внаслідок реалізації проекту «Північний потік – 2».

Поділитися:
Share
Читати далі
Share