«Мы ждем давно обещанного вторжения. И рыбы — тоже» © Уинстон Черчилль

Война закаляет не только национальный дух, но хочется верить, что и мозги! Выстоим, станем великой страной. Сдадимся, лучше тогда самим застрелиться из гаубицы на Хортице!

Share
Читати далі

Президент України провів телефонну розмову з Канцлером Німеччини

Федеральний канцлер поінформувала Главу Української держави про підсумки нещодавніх переговорів з Президентом РФ у Сочі.

Share
Читати далі

Новости недели. 14-20 мая 2018 года

Что до самого циклопического сооружения баснословной стоимости, то его перспективы и жизнеспособность станут понятны после зимних штормов и ожидаемого ледостава, который уже однажды всей массой ледника отправил мост через Керченский пролив в море, заботливо выкопанное украми.

Share
Читати далі

ДПСУ, скажіть, що це жарт?

Чи пам’ятають прикордонники герб Москви? І як вони на 5-му році війни з московщиною уявляють собі в емблемі ДПСУ Георгія Пабєдоносця, одного з мемів путінського пабєдобєсія та носітєля колорадської сєпарської стрічки?

Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 4 – 17 травня 2018 року

Цього разу із запізненням, вибачте, зрадатижня_перемогатижня Розглянемо події 4 – 17 травня 2018 рр. ЗРАДА У Нікополі Дніпропетровської області сталася

Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 27 квітня – 3 травня 2018 року

Цього разу із запізненням, вибачте, зрадатижня_перемогатижня Розглянемо події 27 квітня – 3 травня 2018 рр. ЗРАДА Комітет виборців України повідомив,

Share
Читати далі

Спонтанна зустріч блогерів і гендиректора Укрпошти в купе вагону Дніпро-Київ

Укрпошта розглядалась як майбутній партнер PayPal для входу в Україну, і отримання ліцензії НБУ було першим кроком для цього. Тепер цей проект підвіс на невизначений термін, поки будуть йти суди за позовом Нової Пошти.

Share
Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial