Арсен Аваков розпочав робочий візит до США (фото, відео)

Заплановані зустрічі із представниками Державного департаменту США та Федерального бюро розслідувань. У заходах також візьме участь перший заступник Голови Нацполіції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

Share
Читати далі

23 года мы безразлично проходили мимо армии (фото)

Начали расчистку стройплощадки. И… обнаружили подвал казармы, которую снесли в 1998 году. Большинство строек будут на землях воинских частей. А там всегда найдется какой-то привет “из прошлого”.

Share
Читати далі

Криза зради

Автори цієї зради випадково не глянули на дату в інтерв’ю чи свідомо зманіпулювали інформацією? Очевидно – свідомо. А навіщо такий дебелий фейк? Я бачу лише одне пояснення. Бабки за публікацію зрад уже проплачені, а реальних зрад – нема.

Share
Читати далі

«Лучше зажечь одну маленькую свечу, чем клясть темноту» ©

Один, глядя в лужу, видит в ней грязь, а другой – отражающиеся в ней звезды. Это я к тому, что часть населения всегда и независимо от своего благосостояния будет размахивать над головой желчекаменным знаменем зрады – просто потому, что его к этому уже при(р)учили.

Share
Читати далі

«Наша задача – покращити імідж Збройних Сил» – Ігор Криштун, Начальник Військової служби правопорядку ЗСУ (відео)

19 квітня у Збройних Силах України відзначається професійне свято – День Військової служби правопорядку ЗСУ.

Share
Читати далі

Полевой горячий душ уже на фронте (фото)

Насытив армию формой и берцами, решив вопрос с обеспечением касками и бронежилетами, закрыв дырки со спальниками и карематами, перешли к вопросам гигиены.

Share
Читати далі

Андрій Коболєв надав інтерв’ю Deutsche Welle (відео)

Андрій Коболєв зустрівся з Жанною Нємцовою і в інтерв’ю DW розповів про наслідки для Європи від реалізації проекту Північний потік-2, а також про різку емоційну реакцію Газпрому на програш в Стокгольмському арбітражі.

Share
Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial