Форма – не реформа

Вся экипировка на фотографиях (кроме перчаток и часов) куплена за бюджетные средства. Часть – обычная и регулярная экипировка, выдаваемая всем. Часть – специфическое снаряжение, закупаемое каждой воинской частью за бюджетные средства самостоятельно.

Share
Читати далі

В окуповану Горлівку запустили величезний прапор України на повітряних кульках (фото)

Неподалік набережної Світлодарська сьогодні провели вже традиційну акцію «Донбас – це Україна». Разом с прапором активісти запустили у небо повітряний агітаційний пакунок, наповнений жовто-блакитною символікою та листівками.

Share
Читати далі

День, когда произошел перелом

Погуглите, чем заканчивается ситуация, когда США собирают коалицию и бомбят, несмотря на отсутствие мандата ООН. Или не гуглите, а пристегните ремни. И молитесь, чтоб гибридный характер войны сохранялся как можно дольше.

Share
Читати далі

Ментальный удар по Путину: предварительные итоги

США, Франция и Великобритания отправили несколько десятков СМСок в Сирию, в том числе Володе Кремлевскому: «Весь наш оперативный штаб поставил себе на рингтоны мировой хит украинских ультрас. Хорошая песня, задорная, и, главное, текст гениальный».

Share
Читати далі

Диалог, которого не было

– Почему не сбили ракеты?
– Генератор, питающий командный пункт, не смогли запустить! Всю солярку как обычно спиз@ли и арабам на пакет дури обменяли, – опустив взгляд в пол, пробубнел Шуйгу.

Share
Читати далі

Президент України щодо точкового удару міжнародної коаліції проти об’єктів військової інфраструктури режиму Асада

«Це справедлива відповідь на факт вчинення жорстокого злочину проти людяності – хімічної атаки у Думі 7 квітня, яка забрала життя десятків невинних людей» – зазначив Президент.

Share
Читати далі

Президент підписав Закон про забезпечення належного проведення в Україні фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року

Закон тимчасово, до 1 червня 2018 року, звільняє від нарахування та сплати ЄСВ організаторів фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА.

Share
Читати далі

Захід не той. Але хто і що ми?

В умовах, коли там, на заході, в таборі союзників проблеми, що робимо ми, українці? Як ми допомагаємо нашій державі? Чи є ми союзниками України?

Share
Читати далі

Есть всего лишь один правильный ход…

Давайте представим на минуту, что 25 мая 2014 года Президентом стал другой человек… Кто сейчас сможет предсказать, вернее, смоделировать события минувших лет при таком раскладе? Ну?! Это же не сложно и уж точно безопасно. Такая себе игра «Если бы»…

Share
Читати далі

Хороші новини. 13 квітня 2018 року

Всім доброго суботнього ранку, з вами Радіо Тисячі Мазеп і це гарні новини п’ятниці, 13 квітня. Поки весь світ милується кадрами розстріляного хімвиробництва Сирії, ми читаємо, що оптимістичного трапилося з Україною.

Share
Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial