Человечество придумывает много всяких разных проектов

Сваливать отсюда нам некуда. Планета одна. Другой нет. Живет на ней уже дохрена людей, а будет больше, и каждый – отдельная вселенная, и каждого жалко. И испортить жизнь миллионов не так-то сложно, на самом деле.

Share
Читати далі

А что там у ПАПы? Децентрализация

Я решила собирать в красивые нарядные пучки все сказанное Порошенко по стратегическим проблемам и событиям, связывать и начать подавать это регулярно в ленту в привлекательной упаковке. Внутри — съедобно, снаружи — нарядно, да я просто бог маркетинга!

Share
Читати далі

Очередной виток падения рубля и обвала капитализации российских компаний

Я пишу все это в очередной раз, чтобы те, кто тогда повелся, сегодня обернулись и еще раз проанализировали. И поняли, что зрада – это развод. И если вы продолжаете в нее верить, то вы дурак.

Share
Читати далі

Универсальная инструкция по поведению утопающего в глухом лесном болоте

К сожалению, автор инструкции по ошибке перепутал, и поставил первый пункт последним. Тупо не дочитывают.

Share
Читати далі

Народні депутати звернулись до Володимира Балуха, політичного в’язня в Криму, з проханням зупинити голодування

Парламентарії закликали українського політв’язня припинити голодування, наголосивши: «Україні потрібні живі герої. Ваше здоров’я і життя будуть найкращою частиною перемоги України».

Share
Читати далі

Національний банк поглиблює інформування громадськості про проведення валютних інтервенцій

З 10 квітня 2018 року НБУ розпочинає щотижневе оприлюднення інформації про проведення інтервенцій на міжбанківському валютному ринку у розрізі форм інтервенцій.

Share
Читати далі

Несколько заявлений Меркель на встрече с Порошенко

Время начало сжиматься, и соседняя страна так стремительно летит к е@еням, что уже не успевает реагировать на все вызовы – просто отгавкивается.

Share
Читати далі

Спільний брифінг Президента України та Канцлера Німеччини за підсумками двосторонніх переговорів (фото)

«Я вчора під час телефонної розмови з російським президентом наголосила, що не може такого бути, що через «Північний потік-2» Україна практично не буде мати жодного значення як транзитна країна природного газу», – підкреслила Федеральний канцлер.

Share
Читати далі

Публікація видання “Новое время” щодо зловживань при закупівлі БМП-1 – брехня та інформаційна диверсія (фото)

Стаття, яка начебто вказує на зловживання у процесі закупівлі українською стороною бойових машин БМП-1 у польській компанії “Wtorplast”, містить спотворені факти, а низка її тверджень не відповідають дійсності.

Share
Читати далі

Кучно пошло

Первая страна НАТО, которая закупает в терапевтических количествах продукцию нашего ОПК. Ай да Володя, ай да сукин сын, опять всех переиграл – если бы не он, как известно, то в Украине бы зверствовали солдаты НАТО, а так вон оно как…

Share
Читати далі

Президент України зустрівся з Міністром закордонних справ ФРН (фото)

Глава зовнішньополітичного відомства Німеччини підтвердив намір відвідати Україну, у тому числі Донбас, найближчим часом.

Share
Читати далі

Уряд направив до Парламенту проект закону щодо посилення захисту прав внутрішньо переміщених осіб

Законопроектом, зокрема, передбачено врегулювання порядку вчинення нотаріальних дій стосовно майна, що розташовується на тимчасово окупованих територіях України, а також звільнення ВПО та осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях від сплати судового збору в справах, пов’язаних з порушенням прав ВПО.

Share
Читати далі

Фотовиставка “Сторожі правди” – 10 історій про Голодомор від свідків страшного злочину

10 історій про Голодомор презентують понад 90-річних свідків страшного злочину. Серед них – 99-річна Олександра Зверховська з Мар’янівки, 93-річний вимушений переселенець з Луганщини Микола Онищенко, 96-річна завідувачка краєзнавчого музею у Березані Галина Рих і Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, що дитиною пережив Голодомор на Донеччині.

Share
Читати далі

В Мінінфраструктури працює група аудиторів Європейського агентства з морської безпеки (EMSA)

Підбиття підсумків аудиту заплановано на 20 квітня 2018. Головною метою аудиту EMSA є визначення відповідності системи освіти, підготовки, медичних стандартів та дипломування моряків вимогам STCW.

Share
Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial