Президент нагородив 108 військовослужбовців

Високих державних нагород удостоєно 105 військовослужбовців ЗСУ, з яких 43 посмертно і 62 поранених, 2 співробітники МВС України посмертно та один поранений військовослужбовець Нацгвардії України.

Share
Читати далі

Первичный смотр готовности провоцировать и подстрекать

В одном журналистском блоге с пафосом морального авторитета нацыи провозглашался окончательный отрыв Петра Порошенко от реалий, выражающийся в том, что общение с прессой теперь стало совсем какое-то непацанячее. Через губу какое-то, чисто формальное. Надменное.

Share
Читати далі

До НАЗК запрошено народного депутата Сергія Мельничука

Перебуваючи у статусі народного депутата України та будучи суб’єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», Сергій Мельничук входить до складу виконавчого органу ТОВ «МБР-Трейд».

Share
Читати далі

До НАБУ направлено висновки за результатами перевірок декларацій народного депутата України Дзензерського Д.В.

Депутат не вказав у декларації дійсні на кінець звітного періоду фінансові зобов’язання перед трьома банківськими установами на загальну суму 3 185 432 215,78 грн.

Share
Читати далі

28-го лютого в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться урочиста прем’єра військової драми «Іній» (трейлер)

За сюжетом стрічки, молода литовська пара Рокас та Інга погоджується доставити автобус із гуманітарною допомогою в Україну. Під час подорожі обставини змінюються, й вони змушені їхати все далі й далі на схід.

Share
Читати далі

Документальний фільм «Крим, як це було» відтепер у вільному доступі

Це історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили свою присягу на вірність народу України.

Share
Читати далі

До уваги подорожуючих! Інформація про складні погодні умови в Україні 27 лютого – 1 березня

На дорогах країни ожеледиця. Мінімальна температура вночі 15-22° морозу, у північно-західній половині місцями 23-27° морозу.

Share
Читати далі

За матеріалами Головного управління внутрішньої безпеки ДФС у січні розпочато 29 кримінальних проваджень

В ДФС працює сервіс «Пульс», на який платники мають змогу повідомити про неправомірні дії працівників служби. Так, у січні було перевірено 13 повідомлень про можливі неправомірні дії з боку посадових осіб ДФС. З них одне частково підтвердилося.

Share
Читати далі

Держфінмоніторинг щодо урегулювання обігу криптовалют

Наразі в регуляторному середовищі триває обговорення питань щодо визначення правового статусу криптовалют. Після узгодження остаточних рішень та враховуючи Рекомендації FATF та Європейських директив планується підготовка змін до національного законодавства щодо державного регулювання і нагляду за криптовалютами.

Share
Читати далі

Чего нам ждать после 2019: ловушка третьего сценария

Выборы 2019 принесут нам перемены, хотим мы того или нет. И, к моему огромному сожалению, варианта перемен к лучшему в кратко- и среднесрочной перспективе пока не просматривается.

Share
Читати далі

Україна може використати досвід Міжнародного трибуналу по колишній Югославії для покарання військових злочинців

В МінТОТ відбулася лекція на тему «Міжнародний трибунал по колишній Югославії» (МТКЮ) колишнього старшого прокурора МТКЮ та екс-федерального прокурора Швейцарії Штефана Вєспі.

Share
Читати далі

“Єдиним вікном” в українських митницях користується близько 80% бізнесу

У регіонах започаткована практика проведення семінарів для вивчення проблемних питань у роботі механізму «єдиного вікна».

Share
Читати далі

Міжнародний валютний фонд ставить задачу створити ринок газу в Україні

МВФ напряму від української влади не вимагає збільшувати ціну на газ, міжнародна фінансова структура ставить іншу ціль: створити в Україні ринок газу.

Share
Читати далі

Реплики со шкафа

Хочу закрыть свой личный гештальт (как сейчас модно говорить) и подвести итог почти трехлетнего пребывания в Украине неистового грузина, который на моих глазах за это время прошел непростой путь трансформации из президента-реформатора в смешного и нелепого батоно Сулугуни.

Share
Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial