Крим. 20 лютого 2014…

На плакаті інша форма та дата, але суть та сама. Ми відслідковували з грудня тринадцятого все, що було поряд з нашим східним кордоном, розуміли, що от-от трапиться. Ніяких сподівань на спротив у Криму не було.

Share
Читати далі

Це не “свобода слова” – це “свобода брехні” та “свобода ворожої пропаганди”

В усіх цих трьох інформаційних накидонах не важлива правда, і не важливо, що це все буде спростоване. Бо ефект досягнутий у важливий для українців день, щоб показати, що Майдан – це зло, це марна справа.

Share
Читати далі

Подмена понятий

Если повестка дня меняется с “военной агрессии РОССИИ” на “коррупцию в УКРАИНЕ”, то с медийной, смысловой точки зрения фокус смещается на “враг не в кремле – враг в Киеве”.

Share
Читати далі

Інформація щодо припинення фінансування міжнародних проектів на українському кордоні некоректна

У листопаді – грудні 2017 року ДФС було направлено фінальний звіт щодо стану реалізації проектів до Спільного технічного секретаріату ЄС. На сьогодні очікується зворотня інформація. Враховуючи це, говорити про припинення проектів та необхідність повернення коштів передчасно та некоректно.

Share
Читати далі

ЛИТПОЛУКРБРИГ проводить другу частину командно-штабного тренування «Брейв Бенд» (фото)

Тренування закінчиться підготовкою бойових наказів окремих підрозділів у підтримку дій багатонаціональної бригади.

Share
Читати далі

Віктор Муженко зустрівся з представниками Ради резервістів

Зокрема сторони обговорили удосконалення роботи військкоматів, а також покращення побутових умов військовослужбовців під час проходження зборів резервістів.

Share
Читати далі

Степан Полторак відсьогодні започаткував систему постійних зустрічей з народними депутатами України (фото)

Степан Полторак попросив депутатів допомогти залучити місцеві будівельні підприємства до розбудови житла військовим у 21 регіоні і закликав такі організації брати участь у тендерних процедурах.

Share
Читати далі

Деякі ЗМІ умисно перекручують факти щодо організації процесу закупівлі продуктів харчування для потреб ЗСУ

Інформація, опублікована в сюжеті, не є об’єктивною. Озвучені цінові показники не відповідають дійсності, також не була розкрита повна процедура закупівлі, формування вартості та постачання продуктів.

Share
Читати далі

Президент підписав Закон про реінтеграцію Донбасу (фото, відео)

«Цей Закон забезпечує правовий механізм, в тому числі політико-дипломатичним шляхом, повернення цих територій», – наголосив Глава держави.

Share
Читати далі

Пристальнее присматривайтесь к подтексту

Вы сегодня пристальнее присматривайтесь к тем, кто пишет “Не за то стоял Майдан и гибла Небесная Сотня”. Сегодня такое будут говорить, не умолкая, а подтексты будут разнонаправленными, мягко говоря.

Share
Читати далі

Президент України провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини

Зокрема співрозмовники обмінялися думками щодо можливості розгортання миротворчої місії ООН в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Share
Читати далі

Манипуляция бредом (скриншоты)

Мы все гадали – когда ж по реформе питания начнут уже работать крупным калибром? Сверх-патриотический канал 1+1, авторская передача, ага. Информвойна, то… се…

Share
Читати далі

Два кейса “я недоволен украинским судом”

Нахрен бы он нужен этот министр, пускай идет к гриценко политические заявления делать, там за это зарплату не платят из моих налогов.

Share
Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial