З початку 2018 року поліція розшукала майже 850 зниклих дітей

Поліція нагадує, що при зникненні дитини необхідно терміново звернутися до найближчого поліцейського відділення або наряду.

Share
Читати далі

Внаслідок сутичок під судом у Києві затримано трьох осіб

Загалом до управління поліції доставили 36 осіб, трьох із яких – затримали в порядку ст. 208 КПК України, інших – встановили анкетні дані та відпустили.

Share
Читати далі

За останні 5 років частка безготівкових розрахунків картками в Україні зросла більше ніж утричі (інфографіка)

Станом на 01.01.2018 в Україні працювало 77 банків – учасників карткових платіжних систем.

Share
Читати далі

В пошуках чергового кумира

Коли вам показують правду, ви перетворюєтесь в генератор завчених фраз. Але не забудьте: ваші кумири вам брешуть, бо винуватий… ну, ви ж знаєте… ви такі розумні, мої дорогі равлики.

Share
Читати далі

Кто из них патриот?

Переодетые в патриотов граждане рф сколотили банды, назвали их красивыми словами “Рух Визволення” і “Національні дружини” и перевели стрелки на Украинское государство.

Share
Читати далі

Робочий візит Президента України до Німеччини

16-17 лютого Президент України здійснить робочий візит до Німеччини для участі у 54-ій Мюнхенській конференції з питань безпеки, де виступить на тему викликів безпеці у сучасному світі.

Share
Читати далі

Президент України розпочав робочий візит до Литовської Республіки (фото, відео))

Глава держави візьме участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 100-річчя відновлення Литовської Держави. Візит відбувається на запрошення Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайте.

Share
Читати далі

Новости дня. 15 февраля 2018 года

В полицию полетели снежки, мусор, слезоточивый газ, петарды, а потом одна из организаций, а именно ОПГ «Внутренний корпус Донбасса» имени Семена Семенченко, устроила провокацию, в апофеозе которой реальный ветеран, чего в этой организации не особенно много, дважды выстрелил в полицейских из наградного оружия.

Share
Читати далі

Три атрибута искусственно разгоняемого фейка

Хочу показать на смешном, но дистиллированном, примере, имевшем место месяц назад, какие признаки имеет атака с разгоняемым фейком.

Share
Читати далі

Футбольно-антикорупційні алегорії

Поки вся команда буде бігати по стопах за Мессі, Рональду чи ще за кимось, відкриваючи не те що вільні зони, а вільні футбольні поля, то навіть найкращий воротар цій команді не допоможе.

Share
Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial