Навстречу празднику

Рядом с лидером на трибуне губернаторы Новороссии, Малороссии и Галичины Медведчук, Коломойский и Садовой, Генеральный прокурор Окраины Зимин, министр МВД Гришин, министр обороны Гриценко, глава СБО Наливайченко, а также специально приглашенный Наместник Президента в Москве Рамзан Ахматович Кадыров.

Поділитися:
Share
Читати далі

Володимир Гройсман про загибель дітей в Одесі: Винні мають бути суворо покарані

“Якщо це ще спричинене халатністю людей, які відповідали за безпеку – їх треба жорстко покарати”, – Володимир Гройсман.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 8 – 14 вересня 2017 року

Щоразу по п’ятницях – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 8 – 14 вересня 2017 рр. ЗРАДА Корабель Морської охорони України зафіксував незаконне

Поділитися:
Share
Читати далі

“День відкритих дверей” в управлінні юстиції м. Києва (фото)

Керівники структурних підрозділів Головного управління юстиції м.Києва надали відповіді на запитання гостей та за допомогою презентаційних роликів та інформаційних бюлетенів ознайомили з особливостями роботи столичного управління юстиції. Для студентів було проведено «Ярмарку вакансій».

Поділитися:
Share
Читати далі

Поліція приступила до охорони публічного порядку в місцях майбутнього паломництва хасидів в Умані (фото, відео)

Для забезпечення публічної порядку та безпеки дорожнього руху під час перебування в місті прочан до Умані прибув зведений загін поліцейських в кількості 520 співробітників. На час заходів в місці компактного перебування паломників-хасидів рух буде перекритий.

Поділитися:
Share
Читати далі

Закон України «Про освіту» спрямований на забезпечення рівних можливостей для всіх громадян України

«… ці діти стають заручниками свого мовного середовища, що не притаманне переважній більшості території України. Вони не можуть потрапити на державну службу чи обіймати інші важливі посади в органах місцевого самоврядування та органах державної влади. Такі тенденції є вкрай тривожними і Україна не може не реагувати на них, адже йдеться про освітні шанси дітей, які є громадянами нашої держави, а також про забезпечення їхнього конституційного права на працю, закріпленого у статті 43 Конституції України», – пояснила Міністр.

Поділитися:
Share
Читати далі

У Києві СБУ попередила провокаційну акцію російських спецслужб від імені так званих «матерів учасників АТО»

Для «масовки» організатори найняли за сто п’ятдесят гривень майже двісті п’ятдесят пенсіонерів та студентів, які мали імітувати роль родичів учасників антитерористичної операції. При цьому жодного члена родини учасників АТО серед «протестувальників» не було.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео