Міністр Павло Клімкін привітав делегатів Річних загальних зборів Світового Конгресу Українців з ювілеєм – 50-річчям діяльності СКУ (фото)

За півстоліття існування Світовий Конгрес Українців став сильною, консолідованою організацією, яка є виразником інтересів України у світі, її найкращим захисником і партнером і робить це самовіддано і професійно.

Share
Читати далі

Чи потрібне Україні «неполітичне» громадянське суспільство

Наявність чи відсутність громадського суспільства означає не “непідтримку жодної політичної сили”, а здатність до розмаїття ідей, і здатності людей підтримувати різні проекти з різними програмами.

Share
Читати далі

Патрульна поліція Одеси відсвяткувала два роки з моменту заснування (фото, відео)

173 кращих патрульних Одеси отримали подяки від облдержадміністрації та міської влади, ГУНП в Одеській області та Управління патрульної поліції Одеси. Крім того чергові звання отримали 46 патрульних.

Share
Читати далі

До 2020 року витрати газу потрібно зменшити на 50% – із 18 до 9 млрд куб. м

За законом державна підтримка на енергоефективні заходи, може бути надана тільки там, де є облік, і де можна оцінити, наскільки зменшилося споживання після модернізації.

Share
Читати далі

«Доллар по 8», или а давайте сравним

Как сыр в масле валяться мы будем нескоро, но наконец в стране начинается “экономика здорового человека”, которая потихоньку вытягивает страну из ямы, в которую мы попали в 2014-2015 году. 

Share
Читати далі

25 серпня 2017 року відбулося вручення державних нагород військовослужбовцям НГУ (фото)

Цього дня за особисту мужність і самовіддані дії під час виконання службово-бойових обов’язків на Сході України державні нагороди з рук командувача НГУ отримали 12 гвардійців. Дев’ятеро військовослужбовців нагороджені медаллю «За військову службу Україні», двоє – орденом «За мужність» ІІІ ступеня, один відзначений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Share
Читати далі

Військовослужбовець Нацгвардії, який надав першу медичну допомогу постраждалій від вибуху на вул. Грушевського, отримав від Президента медаль «За врятоване життя» (фото)

Капітан Сергій Добровольський не розгубився, взяв ситуацію під контроль та надав першу необхідну допомогу жінці, яка постраждала під час вибуху на вул. Грушевського в Києві 24 серпня 2017 року.

Share
Читати далі

У Маріуполі відкрилася фотовиставка, присвячена захисникам України (фото)

«Незламні». Саме під такою назвою у приміщенні міського Палацу молоді Маріуполя відкрилася авторська фотовиставка фотокореспондента газети «Приазовский робочий» Аліни Комарової. Героями її фоторобіт є захисники України, мешканці прифронтових населених пунктів, а також журналісти, які висвітлюють військові події на Донбасі.

Share
Читати далі

Українські військові льотчики готові до участі в міжнародному авіаційному показі «International Airshow-2017» у Польщі (фото)

Міжнародний авіаційний показ «International Airshow-2017» проходитиме 26-27 серпня у польському місті Радом. Україна буде представлена двома літаками-винищувачами Су-27 та військово-транспортним літаком Ан-26.

Share
Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial