ЗЕхайп. 22 – 28 травня 2019 р.

Щосереди (по можливості) до вашої уваги – ЗЕхайп. Наразі – від 22 по 28 травня 2019 р.

ЗЕхайп 9.
Начальник Генштабу ЗСУ генерал Руслан Хомчак, призначений президентом Зеленським, під час поїздки з президентом Зеленським в зону ООС вдягнув бронежилет задом наперед. І ото не треба глузувати – знати як вдягати бронік – не царсь… не НГШовська справа.

ЗЕхайп 8.
Президент Зеленський своїми указами призначив на посади першого помічника президента України і першого помічника голови СБУ своїх бізнес-партнерів. Передвиборча обіцянка призначати «не тих з ким разом хрестили дітей» уже забута.ЗЕхайп 7.
Президент Зеленський вітаючи киян з Днем Києва повідомив що для нього Київ пахне липам і шаурмою. Потім Узеленського опублікували фото де президент Зеленський на заправці ласує шаурмою. Кияни – моліть бога, що президент Зеленський любить не оселедці.

ЗЕхайп 6.
Голова РНБО Данилюк заявив що з ситуативної кімнати в АП пропали сервери і монітори. На це колишній прес-секретар Порошенка Станіслав Цеголко заявив що обладнання було орендоване і наразі повернуте власникам. Ну так, хіба можна уходячи з роботи повернути власникам все що позичив, замість подарувати?

ЗЕхайп 5.
На IT-форумі iForum Зеленський виступав російською мовою. Закон про мови – вочевидь не для президента, хіба ви не в курсі?

ЗЕхайп 4.
Президент Володимир Зеленський скасував указ свого попередника про призначення Володимира Горковенка головою Нацради з питань телебачення і радіомовлення. За словами Горковенка він неодноразово отримував погрози і повноважень відміняти укази попередника за своїм бажанням президент Зленський не має. Пан Горковенко подав до суду на свавілля президента.

ЗЕхайп 3.
Презедент Зеленський повернув громадянство екс-голові Одеської ОДА Міхаілу Саакашвілі, внісши зміни в указ свого попередника. Пам’ятка для бажаючих здобути українське громадянство. В анкеті відтепер брехати можете не соромлячись – громадянства вас після цього не позбавлять. Прецедент маємо.

ЗЕхайп 2.
Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф відреагувала на слова президента Зеленського сказані на iForum. Президент Зеленський назвав там Велику Британію «старушкой». Добре хоч не нагадала, як уміє ця “старушка” розмовляти з усілякими шмаркачами.

ЗЕхайп 1.
Узеленського заявили про намір провести референдум по питанню мирних переговорів з Російською Федерацію. Заява викликали акцію протесту вдів загиблих солдати під АП. У розмові з вдовами президент Зеленський «дав задню» – наголосив що ідеться лише про опитування громадської думки без законодавчих наслідків.

На цьому – все. До зустрічі на ЗЕхайпі у наступну середу. Хайпами ЗЕкоманда нас старанно продовжує радувати.

Поділитися:
Share

Share