Львів’яни подякували Петру Порошенку за здобутки України за час його роботи на посаді Президента (фото, відео)

Президент України Петро Порошенко зустрівся з громадою Львова, яка зібралася щоб подякували Петру Порошенку за його роботу на посаді Президента та досягнення, які має Українська держава за останні п’ять роківЛьвів – місто з неповторною атмосферою, яку створюють фантастичні люди. Зворушений такою щирою і емоційною зустріччю. Дякую вам за ці роки підтримки, віри та впевненості, що Україна обов’язково переможе!

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 29. April 2019

 

«Я дякую львів’янам за потужну підтримку моєї команди, мого курсу на місце України в Європейському Союзі, місце України в НАТО. Курсу на захист української мови, української держави, української армії, української землі і української церкви», – сказав Петро Порошенко та подякував львів’янам за підтримку його зусиль.

Президент також привітав усіх з Великоднем.

«Сьогодні поливаний понеділок, і дощ нам не перешкодив, щоб зібратися і продемонструвати нашу єдність, продемонструвати нашу силу, нашу рішучість, що ми не дозволимо розвернути курс України назад до Радянського Союзу, або до Російської імперії», – сказав Президент.

Тисячі львів’ян, які прийшли подякувати Главі держави, виконали гімн України та підтримали Петра Порошенка вигуками: «Молодець», «Дякуємо», «Порошенко».

 

Джерело

 

Ми не дамо зупинити Україну на європейському шляху – Президент Порошенко

«Україна є європейською нацією і Україна є європейською державою», – наголосив Президент України Петро Порошенко. «І ми сьогодні твердо стоїмо на захисті тих здобутків, які досягла Україна і український народ за останні п’ять років», – підкреслив він.

«Нічого, що нам вдалося здобути за останні п’ять років, було би неможливо без вашої підтримки і без вашої довіри», – наголосив Президент.

Глава держави підкреслив, що надзвичайно важливо не втрачати оптимізму. «Надзвичайно важливо, що ви вірите, що Україна – понад усе», – зазначив Президент та подякував львів’янам за віру в щасливе європейське майбутнє України.

«Те, що ви знаєте, що продовжимо наш рух вперед, ми збережемо нашу єдність, надихає мене на подальші рішучі дії. Ми будемо підтримувати Україну в просуванні реформ. Ми не дамо зупинити Україну на нашому європейському шляху», – сказав Петро Порошенко та наголосив на важливості підтримки львів’ян.

«Дякую за єдність. Наголошую, що в наших здобутках є величезна роль кожного з вас. Кожен, що міг, робив для того, щоб ми мали церкву, армію. Покоління українців робили все, що від них залежить, щоб ми мали державу», – сказав Петро Порошенко. Він додав: «Восени – це є той шанс, який ми точно маємо не змарнувати. Восени ми маємо об’єднатися».

«Я хочу наголосити, що 21 квітня – це не була наша перемога, але це не була поразка. Бо 4,5 мільйона – це є той фундамент, який ми здатні розширити для того, щоб захистити всі наші здобутки і забезпечити наш рух вперед», – підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави подякував львів’янам за їх мудрість, відповідальність і любов до України.

Джерело

 

Поділитися:
Share

Share