Волинь стала надійним тилом для армії і центром волонтерського руху – Президент подякував волинянам (фото, відео)

Президент Петро Порошенко подякував волинянам за допомогу у обороні держави.

Радий бути у Ковелі. Дякую волинянам за теплу зустріч. Разом – до перемоги!

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 14. März 2019

 

«Сьогодні день українського добровольця. І цей день нагадує нам про героїзм нашого народу у боротьбі проти російського агресора. Про синів і дочок українського народу, які першими стали на захист України. І серед них багато волинян», – сказав Президент, спілкуючись з мешканцями Ковеля.

«Тисячі ваших земляків стали до лав ЗСУ. Ваша область стала надійним тилом для армії, стала центром волонтерського руху. Спасибі вам за все зроблене», – наголосив Глава держави.

«Ви знаєте, що я часто буваю на фронті як Верховний Головнокомандувач. Я кожного разу пересвідчуюся у героїзмі наших солдат», – сказав Президент та зауважив, що у Ковель прилетів з Донбаса, де привітав наших добровольців зі святом.

«А вас – від добровольців із Днем добровольців зі словами подяки», – сказав Петро Порошенко.
Президент зауважив, що українські воїни дали належну відсіч агресору і зупинили ворога. Глава держави відзначив військові частини, які дислокуються на Волині – 14 окрема механізована бригада, 39-й окремий зенітний ракетний полк. Президент подякував волинянам за підтримку армії, наголосивши, що більше 170 волинян віддали життя за незалежність України.

Петро Порошенко підкреслив, що українці запам’ятають ціну, яку заплатили за захист рідної землі.

«Де б я не був в Україні, скрізь одностайні – ми ніколи не здамо нашу землю і нашу країну ворогу. Ми ніколи не станемо на коліна, хоча деякі кандидати в Президенти збираються стати на коліна, просити пробачення у Путіна і вимолювати пощаду. Ні. Наша нація здатна себе захистити і повернути кожен клаптик української землі. Ми наперекір усьому будемо розвиватися, у нас все є для цього», – наголосив Президент.

Петро Порошенко наголосив, що Ковель і всі волиняни зберегли дух свободи, яким ця земля славилась ще з княжих часів, часів козаччини та довгих років героїчної боротьби УПА проти двох найжахливіших тоталітарних режимів в історії ХХ століття. «І ніхто не змусить нас забути, забрати нашу гордість, нашу історію і нашу українську свободу», – сказав він. Президент також нагадав про рішення щодо визнання вояків УПА учасниками національно-визвольних змагань і учасниками бойових дій за незалежність України.

Дякую, Волинь, за підтримку!Разом – до перемоги!Україна понад усе!

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 14. März 2019

 

Джерело

Автори