Чи мають бути принципи та позиція у кандидата в Президенти?

Ali Tymbay

Кандидат в Президенти України Володимир Зеленський поздоровив громадян України з 23 лютого – днем радянської армії та флоту. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Віталій Гайдукевич.

День справжніх чоловіків – російською мовою написав Зе у своєму пості. Принагідно хочеться нагадати пану Зеленському, що день Захисника України – 14 жовтня, міжнародний день чоловіків – 19 листопада, а день ЗСУ – 6 грудня. Але у Зе, вибачте, “діди воювали”.

За словами громадського діяча Рефата Чубарова, 101 рік тому, 23 лютого 1918 року, в Севастополі матросами Чорноморського Флоту, контрольованого більшовиками, був по-звірячому закатований і вбитий Номан Челебіджихан – перший голова уряду Кримської Народної Республіки. 23 лютого 1944 року війська НКВС СРСР приступили до тотальної депортації зі своїх земель інгушського та чеченського народів, в ході якої, за різними оцінками, було вигнано зі своєї Батьківщини від 500 до 650 тисяч чеченців та інгушів.

23 лютого є трагічним днем в новітній історії кримськотатарського , інгушського та чеченського народів.*****Однією …

Gepostet von Рефат Чубаров am Freitag, 22. Februar 2019

І щодо дня звитяги червоної армії. Все ж таки історія – наука з чорним гумором. Уранці 23 лютого 1918 року був пред’явлений німецький ультиматум про умови миру, за якими Петроградська влада мала визнати незалежність Латвії, Литви, Естонії, Фінляндії та України і підписати з Україною мирний договір. Того ж дня, 23 лютого, члени Центрального Комітету РСДРП (б) дали свою згоду на прийняття німецького ультиматуму. О 3-й годині ночі 24 лютого він був прийнятий ВЦВК («за» проголосувало 116 його членів, «проти» — 85, «утрималось» — 26).

Кажуть, кандидату Зе заборонили спілкуватися з пресою. Бо без сценарію непідготовленому політику це важко. Здається, прийшла пора заборонити самостійно писати. Гірше точно не буде.

P.S. Коломботи на сторінці Віталія Гайдукевича стверджують, що цей пост – фейк. У свою чергу журналіст закликав команду Зе озвучити офіційну позицію щодо радянської армії. Переконаний, що їх відповідь йому не сподобається. Раніше журналісти намагалися встановити ставлення кандидата Зеленського до катів-міліціонерів, які його підтримали. Оприлюднення відео ЗЕків на офіційному Youtube-каналі з грайливим підписом “ребята из Торнадо” свідчить про відсутність будь-якої позиції ЗЕкоманди.

Автори