Про реальну зраду

З сумом прочитав цей пост

Хотів написати комент, але в мене накипіло занадто багато, тому напишу цілий пост.Пост про реальну зраду.

Пост про те, чому так відбувається, що нас на Заході продовжують вважати дикунами.

1) Ми всі розказуємо, які ми європейці, але якщо подивитися на наші стрічки новин в твітері чи фейсбуку, які ми самі ж генеруємо, то ми займаємося обговоренням подій в метрополії, продовжуючи ментально бути колонією хрюгавгавії.

І я ще розумію, коли ми обговорюємо приємні новини – нафта падає, рубль росте, ціни ростуть, військові літаки падають, але ж ні…ми обговорюємо якісь висери якихось клоунів..

Такі ми європейці, що не здатні відірватись від метрополії…

Тоді яке ми маємо право вважати себе кращими за них, як нас будуть вважати кращими і цивілізованішими за них, якщо ми самі щодня демонструємо свою ментальну залежність від “старшого брата”?

2) Наші “журналісти” замість того, щоб презентувати нашу країну на Заході, писати про неї, інтегрувати наше суспільство в європейський простір, показуючи на що там відбувається, займається перепостом новин з хрюгавгавії, висловів всяких клоунів.

В той же час, Захід дізнається про події в Україні від московських журналістів, які пишуть про корупцію в Україні, від таких польських нациків, які пишуть, що ми дикуни, а також з новин телеканалу Russia Today, де розказують, що ми і дикуни і деградовані корупціонери.

3) В той же час, наші урядовці в особі цілого Міністерства інформаційної політики вбабахують мільйони в сумнівні інформаційні проекти, які не мають жодної популярності.

Чим 2 роки займається Міністр – ніхто так і не знає.

А його заступник займається закриванням сайтів, які боряться з агресором, вигородженням “журналістів”, які допомогають агресору і продукуванням шизофренії про фабрики тролів, яких її хвороблива уява створила вже аж дві. Причому тролем є кожен, хто хоча б щось робить для своєї країни.

В той же час інші урядовці гордо звітують, що Україна перемагає в інформаційній війні.

До речі, глава Нафтогазу, якого Тетерук тегнув в моїх коментах з пропозицією використати матеріал для роз’яснення людям теми тарифів на газ і субсидій, щоб місцеві клоуни не робили піару, так і не відреагував.
100% перемагаємо в інформаційній війні.

4) Наші народні депутати замість лобіювання інтересів України закордоном, як це роблять парламентарі всіх цивілізованих країн світу, використовують свій дипломатичний паспорт для безвізового шопінгу і відпочинку на морях. Ну максимум… за каденцію зроблять фотку на фоні якогось Європарламенту.

Ну і ще сірожа, григоришинський писака і його партнери, синхронно з московськими журналістами обіллють лайном Україну під час подорожей Європою за державний кошт.

Ось так і живемо. А потім дивуємося, що якісь там регіональні “парламенти” в Італії визнають Крим російським, що Парламент Франції закликає скасувати санкції проти Росії.

Причин для цього, звичайно, багато, в т.ч. корупція в Європі, але банально про нас ніхто нічого не знає, ми (громадяни) і наші політики (в своїй більшості) не презентуємо і не лобіюємо інтереси своєї країни, а займаємося обговоренням того, що сказали в метрополії.

Я це пишу не для того, щоб кричати про зраду, хоча ось це реальна зрада.

Я це пишу для того, щоб ми усвідомили проблему і почали змінюватися, на ділі показуючи, що ми європейці і хочемо в Європу, заставляючи своїх депутатів працювати для країни.

Поділитися:
Share

Share