Суд заарештував російське судно “Норд”

30 березня 2018 року Херсонським міським судом Херсонської області задоволено, погоджене прокурором Автономної Республіки Крим, клопотання слідчого Головного управління Служби безпеки України в АРК про накладення арешту на судно «Норд».

Зазначене судно, яке порушило порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, було затримане 25 березня 2018 року в акваторії Азовського моря співробітниками Державної прикордонної служби України.

Ухвалою суду на судно накладено арешт шляхом заборони розпорядження та користування ним у будь-який спосіб.

Також 31 березня 2018 року громадянину України, капітану судна «Норд» оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332-1 КК України (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї), за вчинення якого передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

«Особи, які порушують українське законодавство, здійснюючи незаконні заходи і виходи морськими суднами в закриті порти Криму, притягуватимуться до передбаченої відповідальності. Упевнений, цей факт стане попередженням для інших капітанів та судновласників», – прокоментував прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

Джерело

Автори