Хто дискредитує “молодих перспективних політиків”?

Mason Lemberg

Три роки колишні журналісти, а нині “опозиціонери”, розказують нам про те, що Порошенко створив “фабрику порохоботів”, завдання якої дискредитувати молодих перспективних політиків.

Розкажу вам, як та фабрика працює.
От беремо “молодого перспективного політика” Ігоря Луценка. Беремо його вчорашній “вброс” про “Саакашвілі вивезли на офшорному літаку Порошенка”.

І я тут не буду займатися повчанням, розказуючи Ігорю Луценку і його прихильникам, що існує така штука як Гугл, для декого з них Яндекс. Вони це й самі прекрасно знають. Власне, суть якраз в тому, що вони це знають, але брешуть і іншим, і собі.
Тобто, всі ці люди цілком усвідомлено споживають і поширюють брехню.

Отже, ми приходимо до висновку, що процес, який вони називають зрадофілією є класичною копрофагією. При цьому, з цього робиться культ, одне перед одним хваляться (ой, а в мене більше репостів г-на, я більше людей зміг ним нагодувати).

І мова тут не тільки про Ігоря Луценка. Мова про практично весь прошарок так званих “молодих політиків”, які вже настільки заїлися, настільки обмазалися, що вже й забули, що в середовищі нормальних людей їхні звички викликають огиду. Власне, більше ніяких емоцій ці люди в мене не викликають, я вже давно перестав злитися на них, я їх сприймаю через емоцію огиди.

Тому якби Порошенку треба було створити фабрику, яка буде дискредитувати “молодих перспективних політиків”, то він би найняв тих, хто зараз намагається корчити з себе його опозицію.


Victor Tregubov

Ребятушки, которые шерят пост Игоря Луценко о том, что-де Порох Саакашвили на личном самолете, зарегистрированном на офшорную компанию, вывез…

Не, я не буду спрашивать ваше мнение о моральных качествах и когнитивных способностях оного Игоря, это глубоко оценочная характеристика. Мне интереснее более объективные вещи:

  • как вы полагаете, зачем ему увозить Саакашвили именно на личном самолете? Ну, вот тиран, шоколадный барыга, деспот и редиска решил сделать матумбу мужчине и герою. Зачем для этого использовать личный авиатранспорт? Чтобы герой и оратор не уговорил пилота разворачивать и таранить Банковую? Нет, мне правда интересно, как в завихрениях ваших умопострений объясняется это невиданное коварство.
  • откуда у Порошенко взялся чартерный самолет, зарегистрированный на офшор? В смысле, пока что самое громкое из расследований нашло у него, если мне склероз не изменяет, попытку создать офшор на штуку баксов, да и ту отмененную. Окей, допустим, у Порошенко была еще и офшорная авиакомпания. Почему о ней до сего дня не было слышно?
  • читали ли вы комментарии к посту Игоря Луценко, в которых людьми, которых очень сложно заподозрить в симпатиях к действующей власти, разбирается тот прискорбный факт, что названный Игорем самолет вообще стоял в другом аэропорту, а связи названной компании с Порошенко не прослеживаются? 🙂

Нет-нет. Я знаю, что вы скажете. Что это шоколадный барыга вас довел до таких подозрений. Что исключительно из-за его деспотического правления вы теперь верите всему, что про него скажут. Даже если это внутренне противоречивая вещь.

Вот же подлец. Сочувствую, ребята.


5к репостов вброса от И.ЛуценкоИ наплевать правда это или нетПросто потому что этому хочется веритьИ комменты типа "Не удивлен"Беда

Posted by Остап Біндер on Dienstag, 13. Februar 2018

Автор