Правоохоронці забезпечили публічний порядок під час масових заходів у новорічну ніч (фото)

У ніч з 31 грудня на 1 січня в усіх регіонах держави відбулося понад 752 масових заходів. Участь у них взяло понад 1,35 млн. громадян. Про це повідомив сьогодні, 1 січня, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

«Публічну безпеку і правопорядок забезпечували близько 12 тисяч правоохоронців, з яких 9,6 тисяч працівників поліції та майже 2,4 тисячі військовослужбовців Національної гвардії», ‑ повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Він також додав, що у цілому святкові заходи пройшли без суттєвих порушень публічної безпеки та порядку.Правоохоронці забезпечили публічний порядок під час масових заходів у новорічну ніч (фото)

«Заходи пройшли без надзвичайних подій. Особовий склад Нацполіції, Нацгвардії та ДСНС, залучений до подій, зі своїм завданням впорався. Правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі до завершення всіх заходів», ‑ сказав Сергій Яровий.

Правоохоронці забезпечили публічний порядок під час масових заходів у новорічну ніч (фото)

Крім того, перший заступник міністра зазначив, що сьогодні по всій території України відбудуться масові заходи з нагоди відзначення 109-ї річниці з дня народження Степана Бандери.

«У зв’язку з цим у 20 регіонах держави заплановано проведення 54 масових заходів за участю понад 8,4 тисяч осіб. Безпеку під час проведення ходи забезпечуватимуть 1,2 тисячі поліцейських та 730 військовослужбовців Нацгвардії», ‑ сказав Сергій Яровий.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео