ДПЗКУ збільшила обсяги реалізації продукції переробки майже в 2 рази

Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила обсяги реалізації готової продукції на внутрішній ринок. Так, за липень-жовтень поточного маркетингового року на внутрішній ринок держкорпорацією було реалізовано 24,4 тис. тонн продукції переробки, що майже в 2 рази перевищує аналогічний показник у попередньому сезоні. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Дмитро Гавриш.

«Позитивна тенденція розвитку даного напрямку стала можливою завдяки максимальним зусиллям управління реалізації продукції переробки ДПЗКУ. Одним з факторів, які позитивно вплинули на зростання попиту на нашу продукцію, є реалізація проекту поставки продукції на умовах CPT (Інкотермс 2010), тобто відвантаження продукції безпосередньо на склад покупця», – підкреслив керівник корпорації.

Окрім того, на сьогодні близько 80% контрагентів ДПЗКУ на внутрішньому ринку – це виробники готової продукції (макаронні фабрики, хлібозаводи, пекарні), що, в свою чергу, забезпечує корпорації можливість пропонувати кожному з них індивідуальні умови якості продукції, гнучку цінову політику та мінімізувати власні фінансові ризики.

За словами Дмитра Гавриша, цього року корпорація планує збільшити обсяги реалізації власної продукції переробки на 10%.

Джерело

Автори